+1 oy
106 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Şimdi kızlar iki adet pasta var tatlı ve tuzlu kuru pasta var Rus salatası yapcam bonibon çakıl çikolata beze var annem midye börek yapalım dedi ben de bir iki browni alayım kürdan aldım süsleyeyim dedim. Kanepe yapacaktım hiç yapmadım yaparım sorun değil de karar veremedim başka ne yapak. (korona var demeyin ev hanesi sayılır herkes aşılı zaten sadece bir onlarla görüşüyoruz❤️) 

4 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Aman kiz korona var diyende desin bosver 

Menün  gayet güzel pasta olduğu icin pek tatli ya yönelme borek vs  guzel olur yaninda
(13,202 puan) tarafından
Aynen zaten tuzlu gelmedi aklıma börekle tuzlu kanepe öğlen çayına yetmez mi ki? Belki havuç tarator falan yaparım
-Reklam-
0 oy
(119,282 puan) tarafından
askim kisirsiz ve sarmasiz olmaz ☺
(13,202 puan) tarafından
Kız ben ne kadar kısıra düşünsem onlar bir o kadar sevmiyorlar sinir oluyorum :) patates salatası yapcam :)
0 oy
tarafından
Hala bu postlara korona var diye çemkirenler var mı ya :D menün güzel gayet canım poğaça börek tarzı bişiler yap bide yanına tamamdır.
(13,202 puan) tarafından
La neye saracaklarını şaşırıyorlar bazen :D öğlen çayına zaten canım sağol bakalım neler çıkacak
tarafından
Kolay gelsin canım :) aman herkes bi tuhaf bsver :D
(13,202 puan) tarafından
Sağol kuzum :D
0 oy
tarafından
Sigara böreği 

içli köfte

Yaprak sarma 

Kısır 

Ağlayan kek 

Haşhaşlı revani 

Kuplarda magnolya 

Çiğ köfte 

Mor salata 

Eti pufa çubuk batirip yapılan suslu şey 

Havuç topu 

Kek topu 

Şerbet 

Minik resimli ikramlık çikolata 

Aklima gelen bunlar ama hepsini yap demiyorum tabiki. Aralarından hoşuna giden olursa yaparsın. İyiki doğmuş bebis ♥️
(13,202 puan) tarafından
Sağol teyzesi sağol kuzum aklıma gelsin de yapması kolay Allah razı olsun ❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 246 göst.
+2 oy
63 cevap 605 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 277 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 147 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu