0 oy
1,538 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Tesadüfen instagram da karşıma çıktı bebek bekleyen bir çift fenomen gibi sayılır yani o kdr güzel çiftler ki dün eşi trafik kazası geçirip hayatını kaybetmiş eşi hamile erkek bebek bekliyor kaderi belki ilahi takdir ama ne gerek var mutluluğmz insanların görmesine çok üzüldüm ya :(

21 Cevaplar

+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Bende nazara inanırım ALLAH rahmet eylesin.. Ama kadın hala stry paylaşma derdinde cenazesini bile stry yapıyor ALLAH akıl fikir versin 
(6,810 puan) tarafından
Yok canım ben takip etmiyorum arkadaş link atmış tıkladım baktım 5 e yakın story var
(15,823 puan) tarafından
Ben göremedim ondan sordum ya
tarafından
Hesabı herkese açık zaten
(15,823 puan) tarafından
Story goremedimm kizz benmi beceriksizimmm :))))
(6,810 puan) tarafından
Canım integral uygulamasından isim olarak arat linke basarak bakma ozaman goruraun
-Reklam-
0 oy
(85 puan) tarafından
Kim canım bunlar
tarafından
Yazdım canım yukarıda sosyal medya da tanınan çiftlerden
tarafından
ismi ne aceba marka ettim. Allah rahmet eylesin kalanlara da sabır versin
0 oy
(1,995 puan) tarafından
kim canım kaza yapan Allah rahmet eylesin
tarafından
Sosyal medya da tanınmış çiftler canım karısı hamile eşi kaza yaparak ölmüş
0 oy
tarafından
Nazar diye  %100 diyemeyiz ama nazar olabilir diyebiliriz... Bilmiyoruz nazar mı büyümü yoksa sebeplere bağlı bir ölüm mü.
tarafından
Allahin takdiri onu bilemeyiz ama sürekli göz önünde olan sürekli mutluluk paylaşımları yapan kişilermiş nazara inanırım yorum yapan çoğu insanda bunu dile getirmiş
tarafından
Tekrarlıyorum. %100 nazardan öldü diyemeyiz biz gaybı bilmiyoruz. Ama nazardan ölmüş olabilir diyebiliriz.
tarafından
Sebep bu olabilir mi? Peki
tarafından
Yukarıda da yazdım. Olabilir tabi :)
0 oy
(3,829 puan) tarafından
sabah biri daha paylasmisti ,  instagramina baktim kizin hamileymis bir de cok uzuldum
(2,014 puan) tarafından
Bende aynısını düşündüm, çok çok üzüldüm ama kendi çekmese bile hala kendini videoya çektirmesi peki bu kadar gerek varmı
(802 puan) tarafından
İnsanin aklından geçiyor ama bunu dillendirmekte hoş değil bence
(2,252 puan) tarafından
Dogru bulmadığım bir seyi soylemeye cekinmem açıkçası. Kendi dilinden yazılmış hep
(2,252 puan) tarafından
Malesef çağımız iyice sapıttı en mutlu gun en uzgun gun en ozel gun her sey sosyal medyaya taşınıyor kuzenim doguma girerken dogumhane de diye paylasmisti mesela fotografla bence bu kadarına gerek yok
(802 puan) tarafından
İnsanların gözünün neye kalıp kalmayacağını kimse kestiremez.Kul nazara fırsat veriyor, rabbim kaderini yazıyor.Rahman istemeden yaprak bile düşmez.Allah muhafaza etsin cümlemizi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canım bu nazar değil,kader

Ömrü o kadarmış
tarafından
Evet dile getirdim zaten onu Allah bilir ama sayfasına baksan anlarsın nazar sebep te olmuş olabilir
0 oy
tarafından
Böyle örnekler çok var kimisinin evliliği güzel gitmiyor ah benimde evliliğim böyle olsaydı diyorlar ve nazara geliyorlar sonra da musibet kalkmıyor başlarından, paylaşmamak lazım, yani yanımızda yatan hayat arkadaşımız bir bakıyoruz ölmüş Allah korusun Hayat bu kadar kısa
tarafından
Kesinlikle ya illa birinden birine birsey olacak ama günümüz özenti iste ah Allah affetsin inşallah
tarafından
Eşide polismiş herhalde çok üzüldüm, eşimde Toma sürüyor böyle eylemlerde tazikli su atıyor bende ona binince çok korkuyorum kaza yapar yada biri bişey yapar diye, bu kadını biliyorum sürekli evini paylaşan bir kadındı ben ilk gördüğüm de Sırf evin güzel densin diye paylaşıyor demiştim, hatırladım bu kadını üzüldüm çokça, herşey boş ne eşya ne ev götüreceğimiz 1 kefen, Allah'ım sabırlar versin
tarafından
Allah yardımcısı olsun inşallah benim iki dayım da polis abim olsun istedi annem ah ölüm her meslekte her fanide olacak Allah geçinden versin inşallah rabbim polislerimizi korusun
tarafından
Amin zor meslek doğudayız bizde şuan dışarı çıkamıyorum doğru düzgün, çocuklarım dışarı çıkamıyor, İzin alıyor düşüyoruz yollara Bizde 9 saat yol gidiyoruz çok zor kuzum, Canı sağ olsun da gerisi önemli değil, bu güzeller güzeli bayan böyle bir acıyı yaşadı Allah'ım çok zor Allah'ım milyonlarca kez sabır versin, O yatağa tek başına girince dahada zor olacak off ciğerim yandı, bu arada dün kızımın doğum gününü kutlarken bu bayanında eşi ölmüş, kimisi doğuyor kimisi ölüyor hayat bu
0 oy
(718 puan) tarafından
Bu arac degil kaza gazjantep tarafinda olmud meneksenin kocasi az once tabutlu paylasim yapmislar cok aci agladim senelerdir takip ediyordum cok da severdim cok uzuldum menekse annesilgeydinonu almaya gidiyo du kaza olmus 
tarafından
Bende şuan baktım eşi polis miydi ya
(718 puan) tarafından
Polis onlar 2017 de evlendi ben taa bekarken beri takip ediyordum o yuzrn asiri etkilendim
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun insallahh 3 kişi olmuş sanırım 3 de kardeşim ayrı kişilerini ne kadar aciii yaa Rabbim sabırlar versin
tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah ömrü çocuğunun olsun :((
(15,823 puan) tarafından
Amin amin çok zorr
0 oy
tarafından
Yalnız bu video başka kazaya ait. Bende baktım. Kaza adana Antep yolunda olmus
tarafından
yeniden gösterildi
Aynn arkadaş yazmış aynısını o sandım bnde
tarafından
Baktım bende çok gençmis ikiside. Birde kardeşide vefat etmiş aynı kazada
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin, mutkuluğa nazar değse 500 bin yaklaşık 1milyon takipçili hesaplar var. Özellikle Eylül Öztürk kadın maşallah kocaman plaza kiraladı. Tabiki takdiri ilahi. Ölümün vakti saati değişmez
tarafından
Para pul mutluluğundan bahsetmiyorum zaten para pul ne zamn mutluluk getirir ki eşi ile olan ilişkisinden bahsediyorum manevi paylaşımları kastediyorum Eylül öztürkün nazarlık bir durumu olduğunu da düşünmüyorum
(5,491 puan) tarafından
Vallahi kadın ailesi ile çok mutlu, kendini seven bir eşi ve 2 çocuğu var. Ama kızın paylaştıkları içimi yaktı yerinde biz de olabilirdik
0 oy
tarafından
Ay icim yandı ya,eşi polis memuruymus bide tabutunu al bayrağa sarmislaf içim yandı içim Rabbım cennetinde kavuştursun inşallah 
tarafından
Amin inşallah:(
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin ne diyelim.
tarafından
Amin diyelim :/
0 oy
(2,529 puan) tarafından
O kadar üzüldüm ki şimdi sen yazınca ilk kez gördüm çok ama çok acı Allah'ım sabır versin
tarafından
Bende canım dün kaza olmuş Allah esine ailesine sabır versin
0 oy
(8,967 puan) tarafından
Yaa bende gördüm bunu adamın tabutunu morgtan polisler tören kıyafeti ile çıkarıyorlardi ağladım çok ağladım çok zor Rabb'im rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah abi kardeş ikisi aynı anda ölmüşler
tarafından
Evet ya şuan öğrendim bende Rabbım sabır versin inşallah
0 oy
tarafından

Tanımıyorum ama baktım hesabına ağlıyorum şuan çok acı yaa Rabbim düşmanımın başına vermesin

tarafından
Bende İlk kez gördüm canım amin Rabbım sabır versin inşallah
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bende gördüm çok üzüldüm Rabbim dayanma gücü versin 
tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Ruyama bile girdi.. Allah sabır versin, merhametinle muamele eylesin. 
tarafından
Yaaa :((( amin ya Allah dayanma gücü versin
0 oy
(550 puan) tarafından
Insanlar güzel şeyleri her zaman maffeder hamile kalirsaniz ilk 3 ay kimseye demeyin eşiniz haric
tarafından
Evet gerçekten öyle benim kayinvalidem ve annem bu konu için kaç kez uyardılar
0 oy
tarafından
Tüh üzüldüm ya allahım rahmet ve merhamet eylesin  eşine yakınlarıma sabırlar versin çok zor bir durum 
tarafından
Amin amin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 449 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mutlulugum6 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 364 göst.
31 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Canikom (1,169 puan) tarafından soruldu
+7 oy
128 cevap 5,408 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu

377,989 soru

11,313,822 cevap

34,752 kullanıcı

...