0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Normal doğum yaptım 2 dikiş dedi doktor kesi var nasıl iki taneyse artık neyse 2 hafta belki 3 hafta oturamdım hala da dikkat ediyorum gerçi baktım vajina şeklini topladı haflf kaldı yani eskisi gibi millet ip falan demiş ip değilde misine gibi bişey vardı oda. Gitmiş etim kapalı kaydımı yani kaynayan et bile açılırmı dikişler de sorun olurmu doktor ilişki için izin verse bile korkuyorum yani resmen 40 ım çıkmasın diye bakıyorum yani nasıl oldu sizin lütfen yardımcı olurmusunuz 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki siyah ipler düştü cnm küçük küçük 
tarafından
Bende 2 ay sonra ilişki olmuştu korkma bir şey olmaz ama 5 ay olacak dogum yapalı hala da doğru dürüst rahatlıkla oturamıyorum doktora da gittim bir şey yok dedi çok şükür
(179 puan) tarafından
Neden ki kesi var sanırım dikiş çokmu en önemlisi ilişkide et kaynadı benim ama açılırmı acaba
tarafından
Yok yaa açılmaz cnm merak etme  bende açılmadiysa sende hiç acilmaz
(179 puan) tarafından
Valla çok korkuyorum sağol canım nasıl iyi geldi yorum Allah razı olsun senden eşimle zaten problemlerimiz var
tarafından
Senden de kuzum inşallah tez zamanda iyileşirsn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende korkuyorum benimde 6 günde dikişler döküldü sanki açıklık var gibi sabunlu suyla yıkıyorum ev sabunu olacak ama rivanol diye sarı toz aldim 1 lt suya atıyorsun her tuvaletten sonra onunla siliyorum acim falan yok baticon dan daha iyi geldi o su bana annem öncekiler doktormu görüyor parçalanıyor şeyi derdi yinede topluyor derdi 
(179 puan) tarafından
Bende yaptım da aynısını sonra ne yapacağız şuan iyi durumda
tarafından
Devam edeceksin duzelene kadar canım bende internette araştırdım bir kadın böyle yapmış 2 ayda iyileşmiş açıklık olmasa daha çabuk iyilesirdi eski haline gelene kadar devam ben bakamıyorum bile midem kaldırmiyor .. valla iki ayda geçti diyelim ben eşime geçmedi derim cinsellikten yırtarım  :-) sonra nasıl korunacağiz benim korkumda o spiral istiyorum ama ondada vücut kabul etmiyormus korkuyorum
tarafından
Unutmadan ben birde kantoron yağı sürüyorum arada bugün baktım çatlak duruyor bir dikişim daha düşmüş ama dediğin gibi özel bolgem kendini toparlamis bir çatlağı kalmış seninkide çatlak mi duruyor
(179 puan) tarafından
Oy oy kızlar derdimiz bitmiyor inanki
0 oy
tarafından
Yırtılma oldu ama dikmediler. Onlarda düzelmişti
(179 puan) tarafından
Nasıl oldu yırtılma kaç gün sonra oldu of işte bende bundan korkuyorum
0 oy
(119,149 puan) tarafından
haah o ilk iliski varya ayni ilk geceki gibi oluyo snr duzeliyo 
0 oy
tarafından
Zaman geçtikçe dahada toplanıcak merak etme sadece doktor çağırdığı zaman mutlaka kontrollerine git 
(179 puan) tarafından
Tamam kuzum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 493 göst.
0 oy
5 cevap 663 göst.
0 oy
11 cevap 215 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 650 göst.