0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kendimi şişko yer cücesi gibi hisediyom  çok komik vallah  mağazada elbise aliyom bu lan diyom kaçıyor ordan 26 haftalık hamilleyim  46 kılırken 53 oldum boyumda kisa 150 vallah çok komik hisediyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Bende kendimi penguen gibi hissediyorum :D çünkü yürürken öyle yürüyorum:D
tarafından
Bitane kız bana dedi penguen gibi yürüyün  bende  üzülmedim yakında iyice penguen gibi olcam penguen ayakabisi varmı dedim sustu
(2,633 puan) tarafından
Hahahaha iyi yapıştırmışsın :D bana da arkadaşlarım daha dur penguen hallerini görücez senin demişti dün mesaj attım  kentine döndüm artık diye :D :D
-Reklam-
0 oy
(107 puan) tarafından
Bende 27 haftalık oldum 11 kilo aldım bende kendimi et tavuğu gibi hissediyorum
(55 puan) tarafından
Bende şişman hissediyorum hamile gibi değilde
tarafından
Ay evet ya ne sahneydi ya
(107 puan) tarafından
İşte o sahnedeki benim :D
tarafından
Gülmekten bir hal olmuşdum tövbe yarabbim birde arka sesi bıkbıkkk diyoya tavuk sesine tamamen koptum
(107 puan) tarafından
:Dd aynennnnnn
0 oy
tarafından
53 le mi öyle hissedyorsun eyvahhh ayıp ettin ben kaçtım hiç demeyeyim iyiki zayıflıyorum artık durup dururken küsecektim sana bak :D :) gayet iyisin çok şey yapma. Ha haftana göre iyi almışsın ama ilklerde ve dikkat ettimde zayıf olanlar daha fazla alıyor sanırsam. Verirsin doğum sonrası bişiycik olmaz.. Sağlıkla doğsun minnakın. 
tarafından
Ay insallah  kiz takilmiyom  ya alim boşver diyom ben önem göstermem de dolap aynasından bakiyom boydan  gülesim geliyor  vallah
tarafından
Aynı boydayız :) hehheh biraz öyle oluyor ama ne yapalım :)
0 oy
(662 puan) tarafından
Kiz anne olucan onu dusun karninda bi can tasiyosun insallah doģumdan sora eski halini alirsin kuzum takma kafana oylekadinlar varki vucudu pozulucak diye doģurmiyolar nasil kendilerine kadin diyolar anlamiyorum onlari dusun sen hamisliyinde basqa guzellikleri var☺️
tarafından
Yok kız ben  çok seviniyom  iykide hamileyim diyom  aynaya bakınca gülesim geliyor
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Niye ki çok tatlı oluyor bence hamilelerin hepsi yaa :D kız sende beni güldürüyosun hep, intar etmeyeceksin dimi yine :D

tarafından
Kız allah iyiliğini versin  aklına nasıl geldi   yok etmem canim
(10,046 puan) tarafından
Hiç unutmuyorum ki :)))
tarafından
Ay ne diyeyim ben iste  hep böyleyim
0 oy
(159 puan) tarafından
Eyvah eyvah ben de 45 kiloyum 1.55 im :)) henüz 11 haftalığım bunun ilerisi var :)
tarafından
Tabi bende o zaman lar hava atardim şimdi yazık bana
(159 puan) tarafından
Yok ya deme öyle inan hiç havalık yanı da yok.Azıcık kilo aldın fena mı ben çok istiyorum bırak tombik duralım minicik :)
0 oy
(100 puan) tarafından
:))))  ya ben ya ben.  Evde tavuk gibi yürüyorum 20 aylık oğlum beni taklit ediyo bacaklarımi açıp yürüyorum bazen zorlanıyorum ay vay diye diye peşimde bana özeniyo güya. Son zamanlar artık gün sayıyom iyice ağırlaştım.  Penguen yürüsü nasilsa benimkide öyle: :)))))))) bi dogursam artık hayırlısı ile 
tarafından
Ay ALLAH iyiliğini versin seninki daha komikmis
0 oy
tarafından

Canım benim boyumda 1.50 son aylarımda penguen gibi oluyorum dokunsalar yuvarlana yuvarlana gidicem küçük oğlumda ikiz sanmıştı herkez varil gibi napak kısayız kisa:))

tarafından
Ay ay ben daha 26 bakalim sonumuza
tarafından
Bende 19 haftaligim ama 7 aylik gibi gobegim var ahh ahh neolur bilmem canım
tarafından
Aman bütün derdimiz bu olsun inşallah
0 oy
tarafından
Benimde 1.47 ne var yani valla hiçde öyle hissetmiyorum çünkü bikeree sağlıklıyım daha ne olsunki badi badi yürümek dışında fazla kg de yok bende sen bugün bir kadın vardı hastanede 1.40 ancadır koluna girmişler de gidiyodu zavallım ama onun artık zamanı gelmis sanırsam çok vardı karnı hamd olsun halimize gülom ne var yani 
tarafından
Bende guluyom   aynaya bakinca çıkartıp sevesim geliyor geri yerine koyim olmuyor
tarafından
Kızz gece gecee güldürdün beni allah da seni güldürsün

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 203 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 219 göst.
8 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu

380,097 soru

11,378,744 cevap

34,864 kullanıcı

...