0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Kızlar bır ay felandir kaza yaptım 10milyar tuttu araba seylerı sonra kacgun önce esım yaptı yıne 6mılyar odedık daha dun araba sanayıden cıktı bugun yıne balatası sıyırmıs bır bucuk cıvarı o da hıc para kalmadı ınanın napcaz Boyle sürekli ters gıdıyor bıseyler arabayı da satsak olmuyor cunku ise gıdıyorum mecbur napcaz ya

11 Cevaplar

0 oy
(10,978 puan) tarafından
Canım bir hayor filan yapın bir duşa ekmek tuz filan verin. 
(1,465 puan) tarafından
İnan canım hep yapıyoruz sözde dedık yakın zamanda adak da adıyalım ama nıye Boyle ya cidden kafa yıycem
-Reklam-
0 oy
tarafından
O araba iflah olmaz bence esimde arabayi satalim dediginde yok dedim eger satmassam arsaya goturur benzin doker yakarim bi araba parasi daha yedi demisti valla hakliydida sattik kurtulduk bizde sukur bu ara bi kan akitin sadaka falan verin kuzu gecmis olsun cana gelmemis en azindan
(1,465 puan) tarafından
Ya canım cok haklısın esımde diyor satalım ama bende hamıleyım araba olmasa cok zor gıtmek satmak mı acaba tek care ınankı dedık bı kan akıtalım bunun yuzunden parada kalmadı hayırlısıyla kafamız rahatlasa mutlaka bıssy kesıcez Allah'ın izniyle
tarafından
Onu aksatmayin kuzu mutlaka ben ona inanirim bak bu seferki arabada bisiler bagisladik falan cok sukur bi sıkıntı yok artik durdukca masrafi daha cogalir
(1,465 puan) tarafından
O Zaman satalım esımde dıyor hep yok dıyorum rabbim herkese sağlıkla kullanmayı nasip etsin cok teşekkür ederim canim benim
tarafından
Rica ederim bebegim hayirli dogumlar insallah ❤️
(1,465 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ❤️❤️
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Az sadaka çok belayı önler sadaka verin isterseniz
(1,465 puan) tarafından
Canım verdık ınankı hatta sımdı yıne vercem kan da akıtalım dedik ama para kalmadı maası bekliyoruz
(2,330 puan) tarafından
Evet canım çok iyi düşünmüşsünuz  yapın en kısa zamanda nazar olur okuyun okutun
(1,465 puan) tarafından
Cok haklısın canım . Allah razı olsun senden
0 oy
(851 puan) tarafından
Adak demişseniz mutlaka yapin 
(1,465 puan) tarafından
Yapacaz canım mutlaka bu araba yuzunden basımıza gelmeyen kalmadı ıkıdır olumden donduk herkes araba almıssınız calısıyorsunuz diye diye sureklı biseyler oluyor:(
(851 puan) tarafından
Kuzu nazarda olur oku bol bol
(1,465 puan) tarafından
Cok haklısın canım Allah razı olsun ya
0 oy
tarafından
Bir tavuk bile olsa kanını akit cnm Hayri çıksın ki kazası belası gitsin ☺️
(1,465 puan) tarafından
Akıtcaz canım ınsallah maası bekliyoruz
tarafından
Rabbim işinizi gücünüzü rast getirsin inş cnm ❤️
(1,465 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun senden
tarafından
Cümlemizden inş cnm ❤️
0 oy
(280 puan) tarafından
Burda ne çok bana benzeyen insan varmış diyorum. Beni anlattın sanki. Bizde nisan da büyük bir trafik kazası geçirdik. Çocuklarımızda arabadaydı araba perte cıktı kafamız burnumuz kırıldı dudaklarımla paramparça oldu vücutta ki yara bereyi saymıyorum bile. Neyse yeni bir araba aldık. Daha ilk haftada motor kitledi arızalandı elde avuçta olmayınca 7 bin kredi çektik. Ardından yinee yine bozuldu elde avuçta da yok. Allah beterinden korusun yine de. Ölümden döndük çocuklarımın canı sağ hamdolsun. Bu da teselli oluyor bana. O kazadan sonra koç kesip dağıttık Rabbim kabul etsin. Normalde de çok şükür sadakamizi ihmal etmiyoruz. Yaşadığım yer çok küçük bir yer eve pas pas alsam insanlarin gözü kalıyor. Bizim bu kadar yıllardır aksilik yaşamamızın sebebi çevremizde ki kem gözler maalesef 
(1,465 puan) tarafından
Bizimde aynısı valla kucuk yer herkese batıyor kazada hamileyim ustelık 8aylık kızımda kucagımdaydı olumden donduk rabbim bızı korudu bu ıkı oldu bizde bısey keselım dedik de parayı arabaya vere vere bısey kalmadı elde kaza sonrası daha dun cıktı bugun arıza verdı eskı bı arabada degıl
(280 puan) tarafından
Rabbim yasatmasin bir daha
(1,465 puan) tarafından
Amın canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun bende kaza yapiyordum geçenlerde az kalmıştı Allah'tan sağ tarafa attım kendimi arabanın kapısını sürttürdüm atmasam bitane Doblo üstüme cikicakti . Bence çikolata şeker falan alın dağıtın çocuklara yada ufak bı kan akitin . 
(1,465 puan) tarafından
Kuzum sadaka verdim sımdı dıger seferlerde de verdim bu arabayı aldıgımızdan berı Boyle yaa
tarafından
Belkide aldığınız sahibi hayırlı olsun güle güle kullanın demedi arkasına baktı satarken . Ben çok inanırım bu tarz şeylere arabayı satarken dönüp bakmayacaksin alan için hayırlı olmuyor sonra. Ufak bı mevlutte okuttturabilirsin
(1,465 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım bıze sattı dedı satarsanız haberim olsun gene alacam
tarafından
Vallahi gözü kalmış adamın kuzu geri satın bence Allah göstermesin o arabadan hayır gelmez daha . Eşim kaç tane araba sattı hiç öyle bişey demedi insnlara dönüp bakmadı bile demek ki zor durumdayken sattı o arabayı size istemeyerek
(1,465 puan) tarafından
Zaten zor durumda kaldım dedı canım sen Boyle dedın ıcıme supe dustu satalım oyleyse
0 oy
tarafından
Canım kazada yaralanan kadin noldu iyi mi durumu 
(1,465 puan) tarafından
Evet canım o iyı cok sukur
tarafından
Sevindim canım Rabbim beterinden korusun. Arabayi da satin bence çıkartın elinizden daha düşük modelli bisey alırsınız ilerde yine iyisi olur inşallah. Allah a şükür uçurumun kıyısından döndünüz resmen bence şükredin niye ters gidiyo diye düşünme cok daha kotu şeyler olabilirdi 1 ay once eşin hapse girecek diye cok korkuyodun bak o yüzden bulunduğunuz duruma şükredin bosver gerisini dunya malı
(1,465 puan) tarafından
Valla cok haklısn canım sukurler olsun en ıyısı arabayı satmak
0 oy
(178 puan) tarafından
Kuzum annenden dua iste sürekli biz eşimle gezmeye gidicektik içime doğmuş gibi annemden dua istedim dönüşte bariyerden uçtuk siz bu arabadan nasıl sağ çıktınız dediler bize burnumuz bile kanamadı çok şükür ve dıştan bakan arabaya pert olmuştur dedi hava yastığı açmadı ve 5-6 bine halloldu düşün 
(1,465 puan) tarafından
Ay Allah korumus sızıde anne duası cok önemli tabı artık napcagmızı sasırdık canım
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bı söz var bı mal sana hayır etmiyorsa başkasın eder diye takasa gidebilirsiniz arabada yada satıp başka bir araba alabilirsiniz. sadaka faln ver canım yada dediğim gibi yap 
(1,465 puan) tarafından
Sadaka verıyoz canım ama bu arabada bısey var bunu satmak lazım belkıde
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Kredi malı mı araba ya da kredi aldınız mi
(1,465 puan) tarafından
Hayır canım asla kredı eve sokmam kendı helal paramızla aldık

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 141 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Melekkk (10,074 puan) tarafından soruldu
0 oy