0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
Pazartesi sezaryan doğum yapicam Allah nasip ederse fotoğraf çekimi olucak ameliyata makyajla girsem bi sorun olurmu internette sildirdiklerini vs okudum ama sonradan da yapabilcegimi zannetmiyorum o acıyla 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından

bence zaten yapmamalısın yanı yaptıgın makyajın o anın verdıgı duygular ıle salya sumuk akmasından ve bu sekılde foto cekmektense emın ol fotolarda makyajsız cıkmak ıyıdır:D:D

(116 puan) tarafından
Cok abarti bisey düşünmüyorum sadece solgunlugum gitsin diye :)
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ben de oje vardı onu sildirdiler, makyajı da sildirirler bence. Doğumdan önce sürmüştüm ojeyi

0 oy
tarafından
Vallaha bende pazartesi doğum yaptım normal doğum için gelen bı kadın vardı ona da sildirdiler bende zaten yapmadan gitmiştim :)
(116 puan) tarafından
Sendemi normal dogurdun
tarafından
Yok ya ben sezaryen oldum normal doğuma bı kadın geldi ona da sildirdiler makyajını hemen sende yapmadan git diyorum :)
(116 puan) tarafından
Cok zormu ya nasıl geçti:(
tarafından
Sezaryene korkulucak bişey yok bacım sonrasında ağrılarn oluyor her doğumda olduğu gibi o kada lr
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Benim bilgim yok canm ama yaninda böyle kardesin en yakin arkadasin falan gelirse onlar birazda olsa yardimci olurlar bence guzel olur gercekten resim cunku hep hatira kalacak
(116 puan) tarafından
Evet öyle ama arkadaşım kardeşim vs gelmicek
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Ben makyajla girdim kimsede çıkar demedi makyajımdan onlara ne be:) sadece ojeyi çıkartıyorlar diye biliyorum oda parmağına bi alet takıyorlar o yüzden diyolardı 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Makyajı hangi sebeple çıkartıyorlar acaba...
(116 puan) tarafından
Bilmiyorum ki sebebini arıyorum bende
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben iki dogumuma da full makyajlı girdim:D çıktıktan sonra yine yaptım makyaj çantamı götürmüştüm yanımda 

(9,626 puan) tarafından
Evet canim ikiside sezeryan :)
(116 puan) tarafından
Nasil geçti ben çok korkuyorum zannetmiyorum ki makyaj yapabileyim sonradan canım azdır benim:d
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür cok güzel geçti canim oğluma göre daha iyidi sonrasi..ben genel anestezi istedim dogum anında uyanık değildim ama uyandıktan sonra ilkine göre ikincide ağrılarım cok cok azdı..zaten agri kesici gelip yapiyolar ne zaman istersen :))) bende oglumda tam 7 kere agri kesici vurdular ama bu sefer 3 tane yetti hatta eve geldikten sonra bile hemen ayaklandım :) sen yine makyaj çantası ayarla götür ağrın olmadığı esnada yaparsın:))
(116 puan) tarafından
Peki nasıl bi agri dayanamicak kadar mı aglarmiyim sence :D
(9,626 puan) tarafından
Eger dediğin gibi canin azsa ağlarsın ☺ tabi şaka bi yana ağrın ister istemez olucak ama sadece hastanede olduğun süre boyunca agriyo oda devamlı değil..eger ilk yürümeden sonra sürekli sürekli yürürsen o ağrıyı bile anlamiyosun ben ilk oglumda herkes gibi tecrubesizdim doğal olarak :)) ve ilk yürümeden sonra fazla yürümedim hastaneden çıkana kadar yattım kalkmadım kalkamadım ama bu dogumumda hic yatağa uzanmadim hep oturur vaziyetteydim onun dışında da hep odada tur attım eve geldikten sonra da hep evin içinde gezdim..ilk dogumumda 1 hafta yattığım yerden kalkarken anam ağlardı ama bunda uyuma dışında hiç yatağa girmedim hep ayaktaydim hastaneden çıktıktan 2 gün sonra sanki hiç ameliyat olmamış gibiydim yani sanki hiç dikislerim yok gibi hareket edebiliyodum bide oglumda henüz küçük onunla bile rahatça ilgilenebildim cok şükür rahat atlattik sana en büyük tavsiyem hep yürü:)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aman milletin işi gücü yk makyaj mı sildirecekk sen yapta keşke yapsaydım demezsin
0 oy
tarafından
Ben makyajlı girdim kimse birşey demedi ne alaka niye sildirsinler ki. Yüzdeki boyanın ne sakıncası var .

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 248 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
0 oy
4 cevap 112 göst.
0 oy
2 cevap 93 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nebzelik (5 puan) tarafından soruldu

380,241 soru