0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (383 puan) tarafından
19 aylik kizim birden bire ateşlemeye  aglamaya basladi ya calpol verdim ama yok ayni...nsl dusureblrm baska 37 38 arasi gidip geliyor atesi:( azi dislerden supheleniyorum ama blmyrm

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ilık duş yaptır cnm çok geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(443 puan) tarafından
Bence hemen acile gidin ateş bu tehlikeli yani
(383 puan) tarafından
Esim calosiyor ya tek basimayim ewde buyuzden sormak istedim
(383 puan) tarafından
38 gecmedi...suan 37 bucuk
0 oy
tarafından
Tüm vücudumu yoksa belden yukarısı mi ateşli canım 
(383 puan) tarafından
Belden yukarisi atesli...bacaklari ayaga kadar soguk...
tarafından
Diş te olabilir  üst solunum yolu enfeksiyonu da olabilir canım
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Oglumda 19 aylik iki gun once ayni biranda ateslendi brus diye bi ates dusurucu verdim hemen ilik dus aldirip acile goturduk hem dis cikartiyormus hemde bademcigi sismis
tarafından
Ay o brus hayatta gördüğüm en iyi ilaç ama sen yine ilaç ismi verme gider alırlar bişi olur canım boşver en bilindik colpol de gitsin
(4,237 puan) tarafından
Valla alsinlar diye yazmadim da calpoldan cok etkiliyms gercekten ilk defa kullandik bizde ozel hastanede yazmisti doktor
tarafından
Banada özel hastane yazdı evet çok iyi
Canım sen alsın diye yazmadin tabi ama olsun yinede boşver sen insanların napaca belli olmaz
(4,237 puan) tarafından
Aynn canim.haklisin
0 oy
tarafından
Doktora götür enfeksiyon olabilir oda sürekli ateşini yükseltir doktor abkmadan bilemeyiz 

Belki antibiyotik kullanmaya ihtucmyac vardır götür mutlaka
0 oy
(160 puan) tarafından
Çoraplarını limon sıkıp giydirin fayda etmezse sarımsak ezin saf zeytinyağı ile karışsın özünü bırakması lazım onun içinde 2 saat dinlenmesi gerekiyo bunları deneyebilirsiniz
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Evet canım azı dişleri ateş yapıyor benim oğlum 3gun ateşlendi 3hastane gezdim çok kötüydü.insallah sizde çabuk geçer.doktor elini ayağını hep ıslak bezle islat dedi.sike ile masaj yap.
0 oy
(451 puan) tarafından
Canim enfeksiyon olmus olabilir bi yeri agriyo yada sismis olabilir benim oglumda 39 u hic inmedi assa meger bogazi sismis antibiotik surupla gecti dojtora goturmustum gecmis olsun insallah
0 oy
(895 puan) tarafından
Dis inatci ates yapmaz.eger ilac verip 3 sawt sonra tekrar cikiyorsa farkli bi nedeni olabilir.benim kizimda inatci ateslenmisti meger 6.hastalik olmus
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Doktora götürme şansın varsa götürsen iyi olur ateş ihmale gelmez
0 oy
(48,704 puan) tarafından
doktora gotur enfeksiyon olabilir gecmis olsun

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 158 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 98 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 353 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,437 soru

11,390,342 cevap

34,899 kullanıcı