0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Burda bi ara görmüştüm kartlar yapmıştınız eglenceli onlardan örnek resimler varsa atar mısınız 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kartlar var hayatın oğlum dafa var çoğunu biliyor al mutlaka
tarafından
Sağol benimki diziyor  ama ben beşer beşer öğrettim öğretiyorum . İşte beş hayvanı diziyorum bak bu köpek bu kedi bu civciv sona diyor anne bu ne köpek diyorum sona diyorum işte hangisi köpek gösteriyor falan sona bir baktım anne bak köpek bak kedi bak maymun diyor çok sevindim hemen ogrenmisti
(2,565 puan) tarafından
Kediyi tavuğu biliyor annennesinin ordan ama diyerlerinide ögrensin şimdiden beyinleri bilgisayar gibi herseyi alıyo :)
tarafından
Öğrenir şimdide bana anne bu ne diye sormaya başladı herşeye meraklı hemen kapiyorlar canım
(2,565 puan) tarafından
O yüzden canım su A101 de falan bebek kitapları satılıyp onlar nasıl hiç gördün mü
tarafından
Yok hiç görmedim valla
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kartsız öğrendi kizim hayvanları biliyor seslerini çıkıyor :D 20 aylık ton ton dedenin ciftligini ve Ali Baba'nın ciftligini açtım bir kaç kere izledi ogrendi

(2,565 puan) tarafından
Ben telefona karsıyım canım o uyanıkken bile elime almamaya calısıyorum cünkü çevremde telefonsuz duramayan bir sürü çocuk var telefonla oynuycam diye yemek yemeyen  o yüzden alıştırmak istemiyorum

Kartlarla hem oynasın hem ögrensin istiyorum
tarafından
Benim kızda öyle sorun olmadığı için ben arada açıp izletiyorum onlar sayesinde şuan herşeyi biliyor sayıları sayiyor renkleri biliyor hayvnalari biliyor hay..van sesleri 20 tane şarkı biliyor söylüyor o yüzden arada açıyorum :) tabi herkesin kendi fikri dusuncesi
(2,565 puan) tarafından
Herkeste olacak diye bişey yok tabiki cnm ama işte çevre etkisi komsum var 3 yasında kızı oda bircok seyi biliyo ama telefonu eline sabah alır yatana kadar aklına ne yemek geliyo nede baska bişey
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kuzum hic  mı bilmiyor hayvanları ? 19 aylik çoğu seyi bilir genelde bebekler 
(2,565 puan) tarafından
Kız kediyi tavugu köpeği falan biliyo ama hani amac hem oynatmak hem ögretmek
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kartsız öğrendi kızım canım kedi görünce pisi pisi köpeğe ha ha ha diyor ineğe bö bö diye sesleniyor 
(2,565 puan) tarafından
Onları benımkide diyo canım ama hani ben oynarken öggrensin diye ugrasıyorum
(3,823 puan) tarafından
Biliyorsa tanıyodur canım
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Bim e gelmişti çok önce. Ordan almıştım ben kartları. Baya da çeşit var. Kitap şeklinde olsa daha derli toplu duruyor aslında. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 176 göst.
21 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Pembeoje (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 229 göst.