0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (479 puan) tarafından
Kızlar 3 yaşında bir kızım var ve eşimin ailesi ile birlikte aynı binada oturuyoruz ama yeğimiz bir kzıım dedesinin yanından gelmiyor yanına gittiğim zaman beni kovuyor beni isymeyoe kayınpederim de ordan ona gaz veriyor yok gitme burda kal anneye git de vs vs çok zoruma gidiyor artık akşna kadar orda gidip getirmeye çalıştıpımda benden kaçıyor git diyor dedyle uyucam diyor kızlar çok yoruldum sanki benden uzaklaşıyor sanki beni sevmiyor sadece dedesini seviypr ne beni ne de babasını biliyor kayınpederim de izin vermiyor grtrim sizce kızım büyüdüğü zaman öyle yaparmo gene çünkü artık psikolojim bozuldu artık 

12 Cevaplar

+5 oy
(4,061 puan) tarafından
Allah korusun bunu yapicak başlarım onun büyüklüğüne böyle bir şey yok yani tuttugum gibi ağlasa bile eve götürür kitlerim bir daha o evden çıkamaz kayın pederin mi babam iş acımam haddini bilsin çocuk benimse benimdir sen hayırdır yani çok meraklı ise karısıyla yapsın Birtane büyütsün yaninda yatırsın şaşırmış o 
tarafından
Bu da mı gol değil aynısını yaparım hiç acımam
(4,061 puan) tarafından
Valla ben okurken krize girdim Allah bu kıza sabır versin
(684 puan) tarafından
+1 benden
-Reklam-
+1 oy
tarafından
nasıl buna göz yumuyor sabrediyorsun valla anlamadım  canım.  çocuk dediğin annesinin babasının yanında olur al isterse kızsınlar kızın ağlasa bile al eve getir onla konuş ilgini eksik etme asla o istemiyor diye uzak durma ona annesi olduğunu hatırlat o bebek daha anlamaz ki
+1 oy
tarafından
Dedesi bile olsa ben bırakmam hele bu zamanda asla bilmiyorum belki ben pinpirikliyim ama yani gondermem asla benim kızımda 3 yaşında aynısını yapıyordu tutup kolundn zorla getiriyordm ve sen çok serbest bırakmıssn ne demek kayinbabam izin vermez diye onun çocuğu mu tavrını köy tut kolundan eve getir ben bile küçük bebeğim var o uyurken kızımla oynuyorum işte boyama falan gösteriyorum hiç birşey yoksa telefona eğitici oyunlar indirdim onları yapıyoruz
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Anneannemler annemlerle yan yana binalarda oturmuş ilk yıllar abimle ikiz dayilairm arasında 3-4 yaş var beraber büyümüsler neredeyse..abim orda kalirmis 

Oyüzden annem der ki.

Çocuğun iki kapı i.t.i olmasın.

Bende aynı binaya geldim iki yıllık evli iken buna izin vermedim.

Ben olmadan veya babasi olmadan hiç bı yere gidemez

Şükürler olsun 5 yaşını bitirdi bence o eşiği atlattık gibi.

Çocuk bir eğitim in içinde olmalı her kafadan sesle büyürse zor olur

Onlemini al , sevmek de sevsin her gün görsün ama abartısı zarar
0 oy
tarafından
Tut kolundan çek getir çok şerbet birakmissin gitsin rahat ederim diye düşünmüşsün bak simdide anneyi istemiyor işte başta yapmayacak tin ilerde seni sevsin istiyorsan benimsedik istiyorsan evinde tutup ona Cook güzel davranmalisin
(479 puan) tarafından
Yapamıyorum iştw kavga çıkıyor sonra kayınpederim çok sorunlu biri
(1,102 puan) tarafından
E hayatım sen de et kavganı valla yoksa ezerler başını hiç kaldıramazsın benden söylemesi
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Onlar her istedigini yaptığı icin onu istiyo ve dedesi ile yatmasina asla musade etmem k bakmasin kimse kayinbabam degil babam da olsa o cocuk benim yanimda olur gerekirse bi bağırır oturturup zirlasin simdiden dik basliliga gelemem asla izin verme al götür evine gidecekse senle  gitsin 1 2 saat tmm  kim goturme dersede agiz payını veririm 
(479 puan) tarafından
Ben yapamıyprum kayınpederim çok sinirli bir insan öyle böyle değil ne yapıcam artık bilmiyorum
(12,777 puan) tarafından
Sinirine başlarım onun k bakmasin kocan konussun valla bi dene vururum gerekirse yuru derim kayinbabaya da karisma cocuk evini öğrensin derim k bakma boyle olursanis o cocuk gelmez ana baba saygisi da bilmez sozunuzu de dinlemes
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Valla bizde aynı binadayız ve her gün beraberiz. 2 yıl boyunca evdeydim ve çocuğumu bırakıp alış veriş dışında bi yere gitmedim.

Ben nereye çocuğum oraya.

Sen çocuğunu onlarla yalnız bırakarak yapmışsın hatayı.

Hemen düzelt bu durumu gerekirse bi daha gönderme uzun süre.

Başlarda bizimkilerde yapmak istedi bunu ama ben tavrımı koydum. Ben nereye çocuğum oraya diye.

Şuan işe başladım geceli gündüzlü onlar bakıyo ama ben evdeyken hadi evimize gidiyoruz dediğimde gık çıkaramaz hiç biri
(1,635 puan) tarafından
Canım bizimde yemeğimiz herşeyimiz bir. Ben bi de gece gündüz dönüşümlü işe gidiyorum. Sen başta taviz verip karşı durmadığın için böyle olmuş zaten.
Çocuğunun ve senin iyiliğin için ayıracaksın herşeyini gerekirse
(479 puan) tarafından
İkinci çocuğk planım var zaten anca öyle olur
(1,635 puan) tarafından
Böyle bi durumda ikinci çocuk düşünmende iyi cesaret valla canım. Ne diyim Allah hayırlısını versin
(479 puan) tarafından
İkinci çocuğuk olursa eğer yemek ayrı olur yani gidip gelmem sörekli o yüzden kızımda gidip gelmez sörekli kardeşiyle oynar
(1,635 puan) tarafından
Valla bilmiyorum artık. Çocukların hayal dünyası öyle bişey ki tam terside olabilir. Yaşamadan bilemezsin tabii
0 oy
(48,680 puan) tarafından
şöyle büyükler karisiyo sinir oluyorum seversin verirsin çocuğu onlarda isi ne esinle konus babasina söylesin
(479 puan) tarafından
Eşim asla konuşmaz hep susar umrunda bile olmaz
(48,680 puan) tarafından
o zaman sen al yavrunu yanina
0 oy
(504 puan) tarafından
Benimde kayınvalidem yapıyordu aynı şeyi hemen müdehale ettim benimde çok zoruma gidiyordu egee bebeginize kızıyorsanız filan yapmayın bu hatayı oldukça sevecen oyunbaz işi gücü bırakın sadece onunla ilgilenin benimki artık benimle yatsın benim yanımda uyusun olayına kadar getirdi musade etmedim 
0 oy
(684 puan) tarafından
Cnm ağlasın kolundan tutup al gel kimsede bir şey derse öyle alınmasını istemiyorum annesi babası biziz ama sizi ailesi bellemiş de
0 oy
(678 puan) tarafından
Kızını daha eğlenceli oyunlarla evde oyalamaya çalış almaya git kulağına hadi parka gidiyoruz de bu şekilde hallet eve alışmasını sağla 
(479 puan) tarafından
Öyşe yapıyorum artık bu aralar biraz iyi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 279 göst.
+1 oy
7 cevap 370 göst.
6 Eylül 2021 Aile kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
0 oy