0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (3,100 puan) tarafından
Esenyurtta oturan hanimlar yakinlarinizda kiralık daire varmı? Bildiginiz eşyali olursa cok sevinirim dogumdan once bulmamiz gerekiyor internetten bakiyorum ama bulamadim.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Malesef canım yok tüm mahallelere mi bakıyorsun
(3,100 puan) tarafından
Evet canim hastaneye falan yakin olsa daha iyi bizim icin
tarafından
Sahibinden.com baktin mi esyalı ilanlar var ama uçuk fiyatlar.
(3,100 puan) tarafından
Evet baktim canim cok pahali
tarafından
Insallah bulursun bu sene burada kiralik daire cok zor bulunuyor. Ben depodayım mahallemde ilan görürsem sana yazarım canım
(3,100 puan) tarafından
Varsada kiralar 1500den asagi degil canim ya buyuk ihtimal bulamiycaz
-Reklam-
0 oy
(4,003 puan) tarafından
kristalsehirde , innovia sitelerinde falan vardir kesin ama oralarda da cok yabanci var , 
(3,100 puan) tarafından
Canim baktimda biraz netten kiralar dudak ucuklatiyor en kotu ev 1500
0 oy
tarafından
Ben hastaneye çok yakın oturuyorum, görürsem yazarım inşallah ama buraların kesinlikle hak etmediği fiyatlar görüyorum. Çok tekinsiz, pis bir yer burası ama fiyatlar çok yüksek. Bu tarafta oturmak zorunda değilseniz başka yerlere bakmanızı tavsiye ederim. Geçen gün kapının önünde madde kullanmış iki adam vardı, korkudan çıkamadım binadan eve döndüm.  Allah yardımcınız olsun
(3,100 puan) tarafından
Senin oturdugun yerde hirsizlik olayida cok oluyormus canim ya esimin kuzeninin esi orda oturuyorda derenin orda bildigin balkondaki paspasi calmislar ben disariya camasir seremiyordum calincak diye esimin is kiyafetlerini serdim bi kez onlardan bile calmislar
tarafından
Benim en üst kat, binaya girme vs olmadı ama taşınırken babam açılır kapanır sandalye ile nakliye aracının önünde oturdu eşyalar çalınmasın diye babam iki dakika ayağa kalkınca oturduğu sandalyeyi çalmışlar  geçen gün düğünde çatışma çıktı balkonda oturan bir teyzeye gelmiş kurşun, vefat etti. Daha çok şey var ama evimin içinden memnunum, aile huzurum yerinde diyerek şükrediyorum
(3,100 puan) tarafından
Esenyurt o bakimdan cok kotu canim ya
tarafından
Rabbim hepimize daha güzel semtlerde, huzurla oturmayı nasip etsin canım
(3,100 puan) tarafından
Amin canım Amiinnn insallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 322 göst.
0 oy
3 cevap 229 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Deren Ezgi (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu

396,290 soru

11,854,426 cevap

35,948 kullanıcı

...