0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kimi işe yaramıyor dior  benim saçlarım kalın telli ve dalgalı  alsam memnun kalırmıyım acaba 

11 Cevaplar

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bahsettiğin nasıl bisey. Markası ne ?
tarafından
Canım henüz bi marka yok aklımda trendyol da  gördüm düzleştirici tarak  ihtiyacım var kalın telli ve çok sık ve kabarık saçlarım fön kendim çekemiyorum çok ugraştırıyor ve yoruyor
(4,668 puan) tarafından
Anladım canım onlardan kullanmadım. Ama kalın ve gür saçın varsa normal düzleştirici kullan derim.
tarafından
Onunla da düzleştirmesi. Çok zor oluyor canım ya baya ugraştırıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
https://ty.gl/5eafe08uto      

Bunu aldim ben sadece elektriklenmesini alıyor. Ama dışarıya acil çıkmam gerekirse 5 dakikada saçım toparlanıyor. Normal duzlestirci gibi düzeltmiyor. 
0 oy
(285 puan) tarafından
Arzum aldım. Saçlarım kıvırcık ama ince telli. Alalı iki ay olacak ama bebislerden daha bir defa yarim yamalak denedim :D kolay yapılıyor duzlestiriciye göre tabi. Ama düzleştirici veya fon gibi dümdüz olmuyor doğal bir görüntü oluyo. Yani evde günlük kullanım için kurtarıcı olabilir vakti olana 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Sakın alma çok gereksizdir benim eşim almış bana. Yemin çok gereksiz hiç hiç düzleştirici gibi değil. Sadece tararken o elektrlehmesini alıyor
tarafından
Yaaa bende kararsız kaldım yorumlar da işe yaramıyor demişler de bi soruyum dedim bende kullanan varmı
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çok memnumum  saçım dalgalı  hemen düz oluyor ve yumuşak ve parlak yapiyor aşırı güzel
(4,067 puan) tarafından
Nerden aldın
tarafından
Markası ne canım nerden ve ne kadara aldın  bide saçlarım kalın telli bende işe yarar mı
(1,291 puan) tarafından
Markası silinmiş  canm ya zaten 5 yıl oldu alalı  50 TL almıştım o zaman saçım kalın benimde
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Srekli bnde görüyorum onu çok karrsız kaldığm Bi ürün 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kullanan var mı arkadaşlar tekrar konu açmak istemedim madem var halihazırda

Almayı düşünüyorum da 50 TL kupon varken önerir misiniz 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Fakir marka var bende canım. Saçlarım kalın telli dalgalı ve gür hiçbir işe yaramadı. Ama daha iyi markaların ki işe yarar mı bilmem.
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Postu yukarı çıkarayım. Bende araştırıyorum 
0 oy
tarafından
Remington duzelstiriciler müthiş kesinlikle, 15 yıldır kullanıyoruz. 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bir arkadaşım kullanıyor kıvırcık çok memnun kaldığını söylüyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
5 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ayse04nil (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
17 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
26 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,956 soru

11,343,338 cevap

34,809 kullanıcı

...