+2 oy
626 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Hanım arkadaş devamlı. Evliyken birine gönlünüzü kaptırdınız mı. Yok işte çevremde çok görüyorum merak ediyorum. 

Yok arkadaşım adına soruyorum. 

Dini nikahla ilgili Bi adam kaç kez nikah kıyar gibi gibi postlar açıyor. Birşeyler yazdım ama postu sildi. Burada gönlünü rahatlatmak istiyorsan yanlış yerdesin canım rica ediyorum başkalarının fıtratını bozma. Sevgiler!! 

notu ile kapatıldı: Kişisel post

11 Cevaplar

0 oy
(6,681 puan) tarafından

Aynen ben ozelden de yazdim cocuk basi aldatmiyosun kimsenin durduk yere aklina boyle bisey gelmezki bir post deyil bu konuda kac post acmis

Hatta
 bir postda arkadasi adindan actigi bence yalan kendisini soyluyo aslinda
(715 puan) tarafından
Yaa bana bazıları yalan post açıyor gibime geliyor sizede öyle geliyor mu bir şeyler uydurup maksat konuşmak post açmak soru cevaplamak gibi bazıları bence sallıyor
tarafından
Ama sonuçta bu postu açan bir insan kuzum. Sohbet olsun muhabbet olsun diye başka şeyler açarsın. Açtığın 4 postan 3 Ü bu olmaz ki
(6,681 puan) tarafından
Evet banada bazilari salliyo gibi geliyo :)
Ama bu arkadasin salladigini hic sanmiyorum
(715 puan) tarafından
Valla hiç görmedim bugün ne açtıklarınıda bazıları bence bilerek yapıyor ya atıyorum bir post vardı kocasının arabasında bulduğu şey üzerinde koskocaman yazıyor bu ne diyordu gibi postlar
(6,681 puan) tarafından
O artik sallamayi birak dalga geciyordu bence :D
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Evet ya bende tam okuyordum ki sildi postu rabbim şaşırtmasın.....
tarafından
Amin canım. Günahı başkalarına anlatınca o günah olmaktan çıkmıyor maalesef
tarafından
Postun sahibi kim
tarafından
Uzun bir adı vardı iki isim. Sinirle çıktım postta gün boyu böyle şeyler açtı şimdi sildi. Birde linç etmeyin diyor ya. Çanak tutacaktık
0 oy
tarafından
Arsızlıklarına burda yüz arıyolar sanırsam. Biri olumlu bi şey dese peşine gidicek demek ki. 
tarafından
Evet. Yapıyorlar sonra da günah çıkarmaya çalışıyorlar
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Kim kiz o 

Degisik postlar aciyor sanırım
tarafından
Evet kuzum biraz fazla değişik açıyor
0 oy
(48,683 puan) tarafından
bende o postu arıyorum 
(48,683 puan) tarafından
kimdi ozelden yazar misin
(7,681 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
..... buradaki ismi
tarafından
Hehhhh dark yazdı
(7,681 puan) tarafından
Gizli gizli takip ediyorum buraları kacirir miyim :D
tarafından
Banada at kız merak ettim kims
0 oy
tarafından
Haram daha cazip geliyo herhalde şehvetle istekle manyak mıdır nedir rabbim her erkeği ve kadını aynı yaratmistir bence aldatmak da saçmadır ama haram günah olduğu için şeytan gidikliyor galiba ;)
tarafından
Öyle bir hale geldik ki eminim bunlar şeytanı gıdıklıyordur. Artık sinir oldum. Eşime bu platformdan bahsettim arada yanıma oturur göz ucuyla bakar. O an okuduğumu görse yanlış anlayacak. Günah başkasına anlatınca günah olmaktan çıkmıyor ki
tarafından
Şeytan bunları görse işi bırakır boynuz kulağı geçmiş benim dünyada isim yok der hatta bunlara vekalet verir
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ay ben yine ne kaçırdım yaa 
(48,683 puan) tarafından
rahime mi post sahibinin adisa mi rahime
tarafından
Amaann uyku başıma vurdu ikboş rahimeyle karıştırmışım :)
(48,683 puan) tarafından
git uyu kiz ☺️rahime anamin adida ondan şeyttim di☺️
tarafından
Hahahahaha rahime teyzem beni andı demek ki :) :)
0 oy
tarafından

yanına yandaş arıyor ırıspı :D

(48,683 puan) tarafından
kimdi o ya demediniz bi☺️ baskasina asik olan gprdumt kactilar gittiler kocasinin arkadasiyla kacti Allah sasirtmasin
tarafından
ısmını bılmıyorum kuzum ya profıle gırdım tam oncekı sorulara bakıyodum post kayboldu cıkmıs bulunduö gıttı oyle :D
tarafından
hah adı aklıma gelıyo gelıyo gıdıyo dıyemedıydım :D
tarafından
Bende senin kafa going to go yazdım nereye uçtu yaaa
tarafından
dayanamadı lınclere yarın baska bı Adnan oktar sorusuyla damlar :D
0 oy
(827 puan) tarafından
Gercekten cok dogru yazmissin canm ne buya insanin aklina niye boe bir soru gelir 
tarafından
İğrendim artık. Bir görmedim 2 sustum. 3 yeter dedim bugün kaçıncı açışı. Git pisliğini dışarıda yap. Yandaş arıyor kendine
(827 puan) tarafından
Oyle canm bide lincleyenler yanasmasin falan insanda soraken biraz utanma olurya
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Çevresinde çok varmış evliyken aşık olan bende geri kalmayayım dedi herhalde Allah ım akıl fikir versin ne diyeyim:))))
tarafından
Evet orada anladım zaten. Çooook merak ediyorum çevremde çok görüyorum diyor birde. Git çevrende olanlara sor o zaman. Kadın hepimizi o yolun yolcusu belledi herhalde.
(1,720 puan) tarafından
Dengesiz canım boşver içinde olduktan sonra her türlü yapar biz ne desek boş herkesi kendi gibi sandı galiba
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bir gün giremedim yine bişey kaçırmısım ama birileri şirazeden çıkmış yandaş arıyor anladığım kadarıyla 
tarafından
Bütün kadınları aynı şeyi yapıyor sanıyor herhalde. Birde linç tayfa ötede durun diyor. Biliyor oda attığı şeyi geride kalmıyor
(3,832 puan) tarafından
Ee canımcım kişi kendinden bilir işi diye boşuna demiyorlar

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 318 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Cinar_efem00 (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 458 göst.
+1 oy
3 cevap 162 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy