0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar eşim nikahımızda aldıgımız ayakkabının gelinlige uyucagını onu giyinmemi ilk sonrada gelin spor ayakkabısı almamızı önerdi bende düşündüm ki öyke yapmak yerine bir ayakkabı alıp onu dügün bitene kadar onla durabilirmiyim dolgu topuklu olursa topuguda kısa olmalı zaten çünkü eşimle boyumuz aynı topuklu giyince deve gibi oluyorum onu yanında  o bu spor ayakkabıyı begendi bende bu dolgu topuklu ayakkabıyı hem hoş dursun da istiyorum sizce siz neler yaptınız 

image

image

şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim hepinize 

19 Cevaplar

0 oy
(6,352 puan) tarafından
Bence ikisi de gelinliğin altına olmaz yaa ben düşünemiyorum 
tarafından
Cnm nsl birşey gider kii sence
(6,352 puan) tarafından
Alttaki rahat görünüyor şöyle gelinlik ayakkabısı oldugunu belli edecek şık Bi detayı falan olsa güzel olur bence ama bu haliyle cok sade duruyor canım
tarafından
Aa başka modeline bakabilirimm onunn
-Reklam-
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Ben düz beyaz spor ayakkabı almıştım hla giyiyorum 2 seneye yakın oldu evlenli canm 
tarafından
Öylemi diyorsn cnm bu spor ayakkabı nsll
(4,068 puan) tarafından
Güzl ama şöyle düşün 1. Ayakkabını sadece düğünde giyeblrsin günlk hayatta değil.
2. Ayakkabı hakkında fikrim yok hiç kullanmdım
tarafından
Ayy cnm mantıklı söylüyorsun ayakkabıyı kaldırıcakmıyım sonra *-*
(4,068 puan) tarafından
Bak bri babt söylemiş güzl Bi babt bulabilirsen günlk hayatta dğünlrde abye altına flnda gyeblirsn bnce boynuz aynı olduğu içn söylüyorm. Eşimle boyum aynı bnde hiç topuklu gymm zaten sevmiyodmda giymiyodumda yazn hep terlk giyerim dğünlrde genelde spor ayakkabı gyerm kışında bot zaten :)
tarafından
Haha cnm bende genel olrk öyleyim hiç dışarda topuklu giyinmedim 1-2 kere dügünlerde;)
0 oy
(13,277 puan) tarafından

Benjm ilk ayakkabıdan kinamda da düğünde de giymiştim öyle rahat ki :)

Gecen kaynjmin kınasında da giydim elbisem uzundu rahat rahat oynadım:)

tarafından
Oo kız spormu giydin
0 oy
tarafından
Dolgu topuk çok şık.. 
tarafından
Bencedee:))
0 oy
(647 puan) tarafından
Eşimle boyumuz aynı olduğu için taşlı abiye babet almıştım çok şıktı Trendyol da felanda var abiye babet di yani çok aşırı rahattım rahatlığım benim için önde gelir 
tarafından
Cnm hiç babet aklıma gelmedi kız hemen bakıyorumm
(647 puan) tarafından
Abiye babetler var çok şık tercih edebilirsiniz aşırı rahat etmistim
(647 puan) tarafından
Yeni sıkan şeffaf prenses model ayakkabılar varya onlarin babetleri felan var hoşuna giderse
tarafından
Aa ilkkez duydum bakıyorum hemen cnm çok tşk fikir olur
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ben platform topuklu ayakkabı giymiştim ama okadar rahattı ki anlatamam boyum 1.58esimin 1.78oyuzfen baya topuklu giymiştim ki zaten belli olmuyor bence nasıl rajatsan öyle giyim
tarafından
Platform ne oluyor cnm ya bu arada şanslıymışsın kız benimde gözüm uzun topuklularda ama giyrmiyorum boyum 1.73
(2,671 puan) tarafından
Dolgu topuk canım neyse boşver rahattı işte :-):-) masallah boyu da baya uzunmuş
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Ben topuklu giymiştim ama eşim benden uzun diye. 

Şu iki ayakkabıdan tercihim spor olan olurdu 
tarafından
Spor daha rahat oluyor bencede ;)
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Spor model güzel bence bende topukluyla başladım sonrasında beyaz babetlerle devam etmiştim pistten hiç inmedim gönlümce doya doya oynamıştim
tarafından
Cnm ben oynamayıda bilmiyorum mal gibi bakıcam bence ;(
0 oy
(594 puan) tarafından
Zaten gelinliğin altından görünmüyor ayakkabı doğru düzgün bence spor tercih et daha rahat olursun oynarken gezerken felan ben kendi düğünümde platform topuk giymiştim ama aşırı rahat Bi ayakkabiydi hatta kinamda da onu giymiştim balayına ayakkabı getirmeyi unutmuşuz balayinin ilk günü yine onu giymiştim 3 gün üst üste giydim ama aşırı rahattı eğer topuklu alacaksan dış görünüşten daha çok rahatlığına dikkat et derim :) 
tarafından
Haklsn cnm sadece arabaya binip inerken açılcak birşey bu ;))
(594 puan) tarafından
Aynen öyle valla Nişanımda salona topukluyla girdim ama berbat Bi ayakkabiydi neyseki yanıma converse almıştım onları giydim rahat ettim düğünde de unuttum yanıma almayı ama ihtiyacım olmamıştı çok şükür :) rahatlık daha önemli valla heleki öyle özel günlerde :)
tarafından
Haklsn cnm :))
0 oy
tarafından
Benim de boyum eşim ile aynı. Ben günlük beyaz spor ayakkabı giymiştim. Bu konularda rahatım, önemli olan benim ne istediğim. Zaten gelinliğin altından çok gözükmedi ayakkabım. 
tarafından
Haklsn cnm gelin spor ayakkabısımı normal birşeymi tercih ettn
tarafından
Normal beyaz spor ayakkabı tercih ettim. Başka hiçbir renk yoktu bembeyazdı ve yeni olduğu için gayet güzeldi. Ben kendimi öyle hissettim ve gördüm yani :)
tarafından
Hahah cnm çok tatlısın eminim çok gzl olmuşsndrr
0 oy
tarafından

zaten altta gorunmuyor ne gıyersen gıy sonrada gıyebılecegın bısey olsun bem guya anı kalır dıyr comvers yaptırmıstım ısımlı dugun tarihi olan vs sonra attım valla aklım olsa duz beyaz spor alır sonrada gıyermıstım :D valla bır gun ıcın kafa yordugumla kalmısım

tarafından
Hahahah cnm haklsn ama hala saklıyorsundur ne gzll
tarafından
dıyorum ta attım dıye hıc sevmemıstım :D kaldı kı zaten fazla esya seven bı ınsan asla degılım ne bulsam atarım :D ne akla hızmet saklamayı dusunup oyle bısey yaptırdım hıc bılmıyorım ınan :D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İkiside olur canım niye olmasın

Zaten gelinliğin altında görünmüyo
tarafından
Haklsn cnm
0 oy
tarafından

image

image

image

image

bak o iki sitede çok güzel seyler var hem düz hemde topuklu 
tarafından
Cnmm en üstteki ayakkabının beyaz taşlısı var bende nikahta ondan giyinmiştiim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yerinde olsam düz beyaz konvers ayakkabi giyerim.
tarafından
Bende düşündüm cnm onu bakıyım tkrr teşekkür ederiiim
0 oy
tarafından
Benim fikrim gekinliginn altına spor hiç yakistirmiyirum ben yaaa haaa vok uzun boylu okur orası ayrı ama gelin dediğin gelinliğinle nasıl emnguzeli en dikkat cekicisi görünmek istiyirsa ayakkabısı da en az gelinliği kadar iddialı olmalı
tarafından
Cnmm aslında dogru söylüyorsun katılıyorum o gün rahat olma günü dgl hahsha
tarafından
E tabikide ...
Bunun dis çekimi var  . Videosu var . Var da var ..
Ben gelinlin için bı ayakkabı aldım sadece o gün giyebildim gene olsa gene yaparım ayakkabı her zaman alınır ama o zamanlar bidaha gelmez  üç beş saat dişini sıkcan o ladar
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Benim de süslü hafif yüksek tabanlı spor ayakkabı idi eşimle aynı boydaydık o yüzden öyle tercih ettim ve çok çok rahat ettim hiç ayaklarım ağrımadı ve çok süslü oldugu için çok da güzeldi bi çok gelin spor tercih ediyor artık 
0 oy
(630 puan) tarafından
Benim 2 düğünüm oldu hem de kendi memleketimde hem de eşimin memleketinde. Kendi tarafımda şık bir gelin ayakkabısı giydim. Attığınız resimdeki dolgu topuk ayakkabıyı pek beğenmedim  daha şık bir ayakkabı bakabilirsin . Eşimin memleketinde gelin spor ayakkabımı giydim çok rahat ettim. O tarzlar çok kullanışlı alabilirsiniz.
0 oy
tarafından
dolgu topuklilari hic begenmiyorum ilki cok guzel
0 oy
(465 puan) tarafından
Benim aykkabim 1. Idi hic rahat degildi ayagimdan cikicak gibiydi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 207 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Suravebebisi (2,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 430 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ᗩᒪᗩᖇᗩYᗩGᗰᑌᖇᑌᑎ ᗩᑎᑎEᔕI (769 puan) tarafından soruldu

384,648 soru

11,506,536 cevap

35,159 kullanıcı

...