0 oy
254 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Randevu ile çalışıyo yaa sağlık ocakları kendime randevu alamıyorum ailemden birine alsam ben muane olabilir miyim misafir olarak 

5 Cevaplar

0 oy
(9,008 puan) tarafından
Olmaz canım. Gidip sıra alman lazım. Yazın annemleirn yanına gitmiştim. Doktor ben yalnızca kendi hastalarıma bakıyorum diye muayeneyi kabul etmedi. Yan mahalledeki sağlık ocağı kabul etti. Orda muayene oldum. 
tarafından
Sağlık ocağında artk sıra verilmiyo randevu ile bakılıyo canım
(9,008 puan) tarafından
Doktora göre değişiyor işte. Bazısı kabul ediyo.
tarafından
Evlenmeden önceki doktorumdu kabul eder diye düşünüyorum bakalım artık :))
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben yaptırdım, ailenin kayıtlı olduğu sağlık ocağına  doktora rica edersen yapar. Ailemin doktoru çok iyiydi o yapmıştı bana 1 ay anca oldu
tarafından
Bende deniyim teşekkür ederim
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Ben başka sağlık ocağına gidip kaydım burada değil ama ilaç yazdrmm grekiyo dediğimde yazıyordular canm istersn Bi gidip görüş
tarafından
Şansımı deniyim bende teşekkür ederim
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ben yaptırdım misafir girisni yapar niye olmaisn ki doktora ricada bulun yaparlar 
0 oy
(1,322 puan) tarafından
İl farklı okursa gittiğiniz yerdeki herhangi bir aile sağlığı merkezi bakmak zorunda sadece kendi hastaya bakıyorum diyemez ama il iciyseniz misafir hasta kapsamına girmezsiniz eğer muayene etmemek gibi bir sorunla karşılaşan iz bağlı bulunduğu ilçenin sağlık müdürlüğünü ilca sağlık müdürlüğü nu arayin 
tarafından
İlçede yaşıyorum şehire ailemin yanına gelmiştim sanırım misafir olarak kabul etmeyebilir
(1,322 puan) tarafından
Evet o zaman misafir hasta olarak bakmama hakkı var hekimin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 102 göst.
0 oy
13 cevap 1,100 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
3 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mert ali (153 puan) tarafından soruldu

381,456 soru

11,420,228 cevap

34,975 kullanıcı

...