0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ya kizlar bitek benim bebeler mi böyle  2 yasindaki kizim 5 te uyandi onun anne annr diye bağırmasına 8 aylik küçük kizim da uyandi susturmaya çalıştım büyüğü susmadi karanlıkta oturduk salonda bildiginiz babamız hala uyuyo suan tv izliyolar sanki hic vakit gecmiyo ya :(

Uyumayan arkdaslari da atayim dedim :)) 

image

14 Cevaplar

+1 oy
(550 puan) tarafından
Sende öglen uyu cnm
(1,243 puan) tarafından
Inşallah uyurlar bende uyurum :((
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Aynı durum bndede var eşim uyuyo kızımla ben salomdayız 06:22 de kalktk :(

(1,243 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcımız olsun kuzum insan ne yapacagini sasiriyo
tarafından
Amin canm amin valla o kadar uykum varki anlatamam gece 10 kere kalkmıştır valla geberiyorm uykusuzluktan :(
(1,243 puan) tarafından
Kiyamam ya  o uyuyunca sende uyu dicrm ama uyuyamiyo insan
tarafından
Kızz keşke uyunsa ev işi yap yemek yAp dünya kadar iş yapıyorm uyuyuncada :)
+1 oy
(3,739 puan) tarafından

Ya anlamıyorum işleri yok güçleri yok uyusalar ya uzun .uzun :ermm:

(12,926 puan) tarafından
Planlarım çok fazla var :D yaşasın kötülük dermişim :D hiç okula gitmese bile haftasonu da dahil durup durup uyandiracagim aynı onun gibi ağlayacağım yatağının başına gidip :(
(1,243 puan) tarafından
Whiteswan aynısını düşünmedim degıl :D ama biz bizden gecmis oluyoruz malesef canım  :))
(12,926 puan) tarafından
Yok yok valla yapacam ya ne geçmesi :D ben 50 de olsam yapacam :D ayyy bı video izlemiştim kadın adamı doğurduğu saatte arıyor doğum gününü kutlamak için adam ne var anne bu saatte rahatsız ediyorsun diyo kadın da işte bilmem kaç sene önce bu saatte sende beni rahatsız etmiştin doğum günün kutlu olsun diyip kapatıyordu :( aklıma geldi
(1,243 puan) tarafından
Yap kuzum belki bende yaparım  :)) o videyu bende görmüştüm  gerçekten üzülmüştüm  anne  hakki ödenmezmis canım
(12,926 puan) tarafından
El bebek gül bebek bakıyoruz elin oğlu gelip alacak :(
+1 oy
(126 puan) tarafından
Büyüğüm, küçüğüm 07:00-07:30 arası uyanıyorlar 
(1,243 puan) tarafından
Bunları erkenden okula falan yollayalim biz :))
(126 puan) tarafından
Büyük oğlum okula gidiyor öğlenci ama büyüğüm doğduğundan beri hep bu saatlerde kalkıyor alıştım artık şimdi küçüğümü emzirdim uyudu
(1,243 puan) tarafından
He anladimm canım bitanesi uyusa bile insan dinleniyor ya
(126 puan) tarafından
Evet kesinlikle :) ben alıştım koşturmaya
+1 oy
(671 puan) tarafından
Onlar baksınlar sen uyu ;) 
(1,243 puan) tarafından
Keşke baksalar  ya :))
+1 oy
(4,067 puan) tarafından
Pazar pazar işe gitcekler herhalde ya :) enerjiler e hayran kaldm Bn o saatte gözmü açamıyorum :) 
(1,243 puan) tarafından
Sorma kiz görsen erken  de yatiyorum ama uyku yetmiyo benimkiler fıldır fildir :)) ise gitseler kalkamazlar eminim :))
0 oy
tarafından
Bizimki de şimdi kalktı cesedimi surudum yataktan ya 
(1,243 puan) tarafından
Wallahi  doğru dedin cesedini suruyo insan  kolay gelsin canimm
0 oy
tarafından

Benim bebede alarmlı saat gibi 6 da uyanıyor<3:D

(1,243 puan) tarafından
Totolarinda alarm var demekki bunlarin :))
0 oy
(592 puan) tarafından
Ay benimkide 5 i 40 gece kalktı hâla göğüste sancısı var durmuyorda
(1,243 puan) tarafından
Gecmis olsun kuzum neyi var
(592 puan) tarafından
Gaz galiba anlamadım ki kuzum kucuk daha 32 gunluk goguste duruyor birakinca agliyor
(1,243 puan) tarafından
Oyy kucucukmus daha asill sana kolau gelsin canim gazdir büyük ihtimal saglikla büyüt bebisini
0 oy
tarafından
Kızım 7 oğlum 5 30 da kalktı eşim yok yanımda zaten 
(1,243 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canım ya
tarafından
Sağol canım
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Bu ne anam sabahın körü daha kargalar uyanmadı diyom yatsana diyom bakıyor yüzüme :D ama görüşeceğim ben onunla 
(12,926 puan) tarafından
Seninki büyük bacım :D benimki daha yat diyince gülüyor yüzüme :D benim de umudum vardı 2 yaşında düzelir diye
(1,243 puan) tarafından
Kiz üzmek istemem ama hala salliyorum büyüğü besiginde hicbisey duzelmiyo :)
(12,926 puan) tarafından
Ay bacım sallamayi bıraktım ben 2 hafta olacak herhalde tam hatırlamıyorum da :D uyku saati de var tek sorun benim kızım uykuyu sevmiyor
(1,243 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canım ben küçükten firsat bulup ogretemedim sallammamayi.. uykusuzluk zor cidden  
Yukarida dedigin doğru  canım el bebek gül bbebek bak elin adami hazır mis gibi kuzulari alip gidiyor hayat boylr işte
(12,926 puan) tarafından
Ahahahah eşim 7 yaşına kadar sallanmis videosu bile var sende öyle yapma da alıştırmaya çalış kuşum zor olur yoksa :)
0 oy
(11,089 puan) tarafından

Bizde tam tersi. Çocuklar erken kalkıyor ama ben yatıyorum :) eşim yıkamış Bi de çocukları üstümden yük kalktı. Ama zaman geçmemesi konusunda aynı durumdayız. Bizde de akşamları vakit hiç geçmiyor 

(11,089 puan) tarafından
Seninkilerin ikisi de çok küçük daha canım o zamanlar ben de uyuyamıyordum :) birlikte oyun kurdukları zaman sen de rahatlayacaksın az kaldı dayan :))
(1,243 puan) tarafından
Evet ya ikiz gibiler canim gerçekten cok zorluyo :( insallah görürüm bende  o günleri ya umut verdin walla bana Allah bağışlasın sevimlileri de
(11,089 puan) tarafından
Amiinnn hepimizin evlatlarını korusun Rabbim :)
Canım benimkiler birlikte oynadıktan ve küçüğü sütten kestikten sonra Bi rahatladım ki görme :) şimdi hamilelikten çok zorlanıyorum yine ama geçecek biliyorum. Sen de ya sabır de dayan Allah yardımcın olsun
(1,243 puan) tarafından
Aminnm canım Allah saglikla kucagina almayi nasio etsin insallah kuzum öyle yapıyorum napalim sabir diyip devam :))
(11,089 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun:)
0 oy
(8,960 puan) tarafından
Günaydın bacim:)
(1,243 puan) tarafından
Kız günaydın demeyi unutmusum sagolasin walla günaydın:)))
0 oy
tarafından

05.36 da üç aylık oğlum uyandı bir saat uyudu şimdi uyanık uykusuzluktan bayılacagim :sleeping:

(1,243 puan) tarafından
Aboo herkes boyleymis ben bitek benimkiler saniyldum  Allah sana sabir bebise uyku versin  canim :)
tarafından
Amin kuzum bütün annelere :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 61 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,349 puan) tarafından soruldu

378,099 soru

11,316,998 cevap

34,762 kullanıcı

...