0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
Alttan ısıtmalı evler hakkında bilginiz var mı kızlar yaşadığınız ev ya da yakınlarınıza kullanan tavsiye eder misiniz bu sistemi? 

12 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından
Yaptıran varmı bilmiyorumda adı üstün de sadece alttan isittigini düşünüyorum :D
(385 puan) tarafından
Kiralık bir ev buldum alttan ısıtmalı hiç bilgim olmadığından sordum tozu havaya kaldırılıyor diye duydum havayı radyotöre göre daha çok mu kurutuyor varsa bilen boşu boşuna eziyet se taşınmayayıö dedim canım ondan
(607 puan) tarafından
Doğrudur kuzum da , bizim burda caminin birinde varmıştı eşimde namazdan çıkıp eve gelmisti ondan duymuştum sadece ayaklarını isittigini başka bir işe yaramadigini söylemisti
(385 puan) tarafından
Hımmm imam az mı yakıyordu acaba sağolasın canım bende sizin fikirlerinize değer veriyorum Oz yüzden yazdım
(607 puan) tarafından
:)) imami bilmem canım ama cami sonucta uzun geniş alan belki o yüzden sıcaklık hissedilmemis olablir. Senin için hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Tüm tabanda eşit şekilde yapıldığı için. Tüm evi eşit ısıttığını düşünüyorum. İmkanim olsa eve hemen yaptırırım. Petekler koltuk adasında kalabiliyor bazen. Bastığın yer sıcacık ne güzel. 
(385 puan) tarafından
Bende bu evimde her odayı kullananamıyorum kışın soğuk oluyor radyatörlü, her yer eşit ısınır diye düşündüm ama kararsızım 0 bina bir de yalıtımı baya kalın yapılmış gerçi evin bakalım nasipse olsun
(3,052 puan) tarafından
Termostatı en büyük odaya koyarsan ısınır canım. Bi de kullanmadığın odayi kapatmak bana mantıklı gelmiyor hiç. Su nasılsa ısınıyor ha 5 petekden geçmiş ha 6 petekten bana doğal gazcı böyle demişti. Ben hiç bir peteği kapatmam. Soğuk olan odaya bir kere gir çık yapsan oranın soğuğu hemen dışarı çıkıyor. Yanmayan oda olunca hem daha çok fatura geliyor hem ev doğru düzgün ısınmıyor. İkisini de denedim ben şimdi tüm petekler açık kullanırım bu kış da öyle yapıcam.
(385 puan) tarafından
Benimde tüm petekler açık oluyor canım evin yalıtımıyla alakalı sanırım bizim ki kışları bu yüzden hiç sevmiyorum
(3,052 puan) tarafından
Alt karınız üst katınız boş mu o da çok fark ediyor. Bi de tüm odaların kapıları açık mi
(385 puan) tarafından
Yok boş değil ama az yakıyorlar bir kere üst kata çıkmıştım gittiğim kazak ince bady idi dondum öptün evimizi başıma koydum onlarda az yakıyor evet
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ev bilmiyorum ama otelde oleydi gayet sıcacıktı ama çok yakar mı onu bilmek lazm
0 oy
tarafından
Önceki oturduğum site öyleydi. Harika bişey. Heryer sıcak bastığın yerler ılık ılık. Kesinlikle şart eve bence
(385 puan) tarafından
Yaa tozlar havada olduğundan çocuğu astım bronşit olanlar varmış diye duydum sen o evdeyken bebeğin falan var mıydı canım
tarafından
Vardı 2 yaşındaydı ama
(385 puan) tarafından
Benimki de iki yaşında yeni bina gerçi bu sene her türlü soğuk geçer gibi
0 oy
(665 puan) tarafından
Evde yalıtım yoksa boşa gitme görümcem in evi alttan ısıtmalı Antep'te hani Antep zaten sıcak ama yalıtım var a pekde memnun değil yani...
(385 puan) tarafından
Anladım evin her yeri harika ama bu dezavantaj olabilir anladım sağolasın canım
0 oy
(13,885 puan) tarafından
Benim bi akrabam yaptirmiştı. Çok kullanişlı bence. En güzel yanıda ortada petek falan olmamasi. Çok dengeli ısıtiyordu. Bebekli evler içinde ideal. 
(385 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım iyi oldu bu yorum
0 oy
(671 puan) tarafından
Ben kaç senedir yerden ısıtmalı da oturuyorum çocuklar için çok iyi oluyor yerler sıcacık oluyor hasta olacakmi korkun hiç olmuyor 35 de başlıyor ısıtmaya biz kar yagmadikca çok soğuk olmadikcaçıkarmıyoruz dereceyi 40 a kadar çıkarıyoruz cikarsakta 
(385 puan) tarafından
Ayyy süper bir yorum içim rahatladı yalıtımı da gördüm binaların baya kalın yapılmıştı teşekkür ederim sağlıklı günlerde olsun bütün çocuklar
(671 puan) tarafından
Evet valla çok iyi oluyor şimdi tasinsam bu evden çıksam yine alttan ısıtmalı eve giderim yani asla petekli yerlere oturmam o derece memnunum yere doğru düzgün hali bile serilmiyor çoğu yer açık ortaya atıyorum sadece nasıl olsa heryer sicacik
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Eğer üsttedaire varsa güzel ısınırsınız ama yoksa donarsınız. Gerçi her türlü ısıtmada üst katlar hep az ısınır ama alttan ısıtma küçük çocuklar için iyi oluyor sürekli yerde olduklarından 
(385 puan) tarafından
Orta kat olacak bizimki üst dolu bizim altımız boş ama o da dolar eminim içimi rahatlattınız burayı bu yüzden çok seviyorum
(1,292 puan) tarafından
Birbirimize bir faydamız oluyorsa ne mutlu
0 oy
(2 puan) tarafından
Valla ben şuan alttan ısıtmalı dairede oturuyorum sıfır dı ilk biz geldik gayet memnunum güzel ısıtıyor petekler yer kapliyo bence bide öyle çok toz sıkıntısı olmuyor zaten düzenli temizliğini yapıyosundur sorun olacagini sanmam 
(385 puan) tarafından
Peterklere alışmışız ya bir girdim daire tuhaf geldi alışmışız onlara
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Evim alttan ısıtmalı petek vs yok . Çok güzel sıcacık oluyor yerler.  Evi ısıtması da çok güzel ben memnunum
(385 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için içim rahatladı gerçekten iki yaşında kızım var sürekli yere yatıyor
(1,465 puan) tarafından
Ah minnoş :) bizim de kız var smdi çok küçük ama emeklese yerde yatsa bile korkmayın çünkü sıcacık :)
0 oy
tarafından
Benim mutfak tuvalet banyo yerden isitmali.odalara gerek duymadik.ister kapatirim ister acarim.kisin iyi oluyor ayaklarin sicacik oluyor.amma evu isitmiyor kuzu.birde bize elektirikli çok para yaziyor.lamieyse gerk duymam.a

Bizde fayans oldugu icin mutfak yaptirdi esim çocuklar var diye.
0 oy
tarafından
Benim mutfak tuvalet banyo yerden isitmali.odalara gerek duymadik.ister kapatirim ister acarim.kisin iyi oluyor ayaklarin sicacik oluyor.amma evu isitmiyor kuzu.birde bize elektirikli çok para yaziyor.lamieyse gerk duymam.
Bizde fayans oldugu icin mutfak yaptirdi esim çocuklar var diye.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ahmetmetenin annesi (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde byzaender (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 263 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu

380,213 soru

11,383,412 cevap

34,884 kullanıcı