+1 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
Merak ettim vakalar çok kış geldi ondan sordum

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hemen aciklayayaim bacım sana kış geliyor turist gidiyor sezon bitiyor her yer kapanıyor bu birincisi okulları açtık acicaz dicekler bir iki hafta göstermelik açıp bı ton masrafa söküp tekrar kapaticaklar(daha ilk haftadan kız kardeşimin okulu 850 TL lik kitap istemiş hde yarına kadar alınmasını zorunlu tutmuş durumunun olup olmadığını hiç hesaba katan bile yok yani) devletler arasında bı çelişkiler dönüyor noldugu belli değil daha 6 gün önce doğum yaptım hiç bir şekilde aşıyla ilgili bişey denmedi olun olmayın diye devlet hastanesi bu arada gittigim ama özele giden arkadaşlarıma asi zorunlu tutulmuş daha hamile de emziren annede ne gibi sorunlar yaşattığı belli bile değil ama doktorlar ısrarla öneriyor ki bazıları var ki aşıyı oldum gösterip hiç olmuyorlar. Bu hastalık aynı grip gibi şunu anlamiyolar zaten devletin verdiği ilaçlarda çoğu yerde gördük hep tarihi geçmiş ilaç veriyorlar. Etrafımda korona olduğundan şüphe edenler oldu mesela hemen kendi kendi çözümüne baktılar belirtileri olduğunu anladikalri gibi kendilerini eve kapatıp 12 gün dışarıya çıkmayıp bol bol sarımsaklı şeyler limonlu şeyler tukettiler ve geçti yani insanlarin sagliklariyla oynuyorlar başka hiç bişey değil bunların yaptıkları sende hazırlıklı ol gene kapaticaklar. Hee birde dün başka bişey duydum küçük görümcem 6 ya geçti korona testi için onay istemişler kız kardeşim lise 2 ye gidiyor aşı için onay istiyorlar anneme de diyorum kaynanama da ne testi yaptırın ne aşıyı olun kaç kişi aşıdan sonra fenalaşıp öldü ağır geldi aşı diye kaç kişinin testi negatif olmasına rağmen pozitif diyip evlere kapatıp ilaç kullandirdilar ama hiç birine anlatamıyorum ben olmuyorum aşı eşime de oldurmuuorum hee bebimle çok işi olan zatn asi olsam da olmasam da gelicek yanıma 
(12,264 puan) tarafından
Niye lan bende aynı dusuncedeyim hahahha benide ovun ☺️☺️☺️
tarafından
Evet ipek kozaligida bizimle aynı fikirde ama genel olarak burası aşı taraftarı
(12,264 puan) tarafından
♥️♥️♥️ seviyorum seni  minikanne ☺️☺️
tarafından
Sende seviliyorsun ipek kozaligi♥️♥️♥️♥️
(937 puan) tarafından
Çok mantıklı yazdığın herşey . emzireni hamileyi bırak daha kimse üzerinde ki etkisi belli değil aşının
-Reklam-
+1 oy
(268 puan) tarafından
Ogretmenim ama hic zannetmiyorum cunku 2 yildir hic derse giremeyen cok fazla ogrenvi var.zaten koronanin bitecegi yok .zaten dedikleri asi olun 
(12,264 puan) tarafından
Peki asi hakkında ne düşünüyorsun
(268 puan) tarafından
Iyisini kotusunu bilmem kimseyide etkilemek icin fikir beyan etmem ben doktorlarimiza(isin ehline guvenir dinlerim) ama mecburuz onu biliyorum cunku bir genclik heba oluyor
(10,411 puan) tarafından
Ayy Hadi insaallah kapanmaz ben bu cocuklarimiza cok uzuluyorum
+1 oy
(12,264 puan) tarafından

İlk haftadan 200 sınıf kapatıldı bile 

Hem fiyasko bemde bilanço ağır 

Ben bu şekilde birşeylerin olmayacağının farkida olmaları gerektiğini düşünüyorum
+1 oy
(2,321 puan) tarafından
Ne yaptığını bunlarda bilmiyor ki aç kapa aç kapa yalama oldu herşey
(12,995 puan) tarafından
Heh kız aradığım yorum ++++++
(2,321 puan) tarafından
Bıktırdılar artık valla
0 oy
(126 puan) tarafından
Kapanacak gibi gözükmüyor vakalar arttı bırakın kapanmayı önlem bile almıyorlar herkes maskesi aşağıda geziyor bu konuda çok yorum yapmak istemiyorum çünkü ne desem boş bu illetten kurtulmamız çok zor.. 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Sırf turizm ugruna kapilarimiz han kapisi gibi acik vakalar okddar azalmisti bi deniz sezonuu actilar hurraaa ulkee yikiliyo . Sirf para ugruna bunlar kısin cocuklar egitiminden oluyo isci ucrstsiz izne cikariliyo boyle sistem yerle bir olsun insallah
0 oy
(3,859 puan) tarafından
kapanmaz umarim cocuklar cok geri kaldi derslerden
0 oy
(10,411 puan) tarafından
İnsaallah kapanmaz yaa cocuklarin 2 yili evde gecti ve ben cok uzuluyorum surf cocuklarim okula gitsin diye asida olduk 
0 oy
(10,332 puan) tarafından
Öğretmenim, kapanmaz. Aşı var düsturu ile ilerlenıyor artık. Bir de okul kapatan kaç ülke var dünyada bu en son çare. Herkesin aklına önce okul geliyor ama önce sosyal yaşantıyı insanlar düzenlemeli. Düğün avm park her yer dolu ama okula gidilmesin. Online eğitim fiyasko 2 yıldır derse girmeyip 12 ye geçen çocuk ne sorsam bilmiyor sene sonu sınava girecek bu evlat
tarafından
Nagişime kocaman +
2 senedir olan hep çocuklara oldu
(10,332 puan) tarafından
Canımsın bazı konularda şapkayı önümüze almak lazım çocuklar okula muhtaç yoksa daha çok hayıflanırız ❤️
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bu kez kapanmayacak gibi canım her yer açık okullar neden kapatılsın ki ama insanlarda korkmuyor değil çünkü yoğun bakımda yatan çocuklar var okulumda ilk haftadan bi çocuk bi öğretmen pozitif çıktı bile aynı sınıftan ikinci vakada sınıfı kapatacaklar o da haftaya çıkar zaten çünkü hiç önlem yok 7 saat maske insanı halsiz ve yorgun bırakıyor çocuklar o kadar saat dayanamıyor nefessiz kalmaya sınıflar 35 40 kişilik zor yani böyle de 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Bakanın açıklaması var hastalık okulların kapanması için gerekçe olmayacak diye. Bir de okullar değil sınıf kapanacak dedi. Ama bu ülkede 1 gecede sınav kaldıran, 1 gecede okul kapatıp açan bir sistem var. Bugün kapanmayacak deyip akşam kapattık diyebilir. Biz her şeye hazırlıklıyız
0 oy
(359 puan) tarafından
İnşallah kapanmaz 1.sınıfa başladı 16 aylık oğlum var ödevlerini zar zor yapıyor nasıl baş ederim bilemiyorum yaptığımız dünya kadar masraf cabası öğretmenimiz 15 Ekim gibi toplantı olacağını söyledi 15 ekimden sonra bişeyler olacakmış ama bakalım hayırlısı
0 oy
tarafından
Kapatmak icn bahane aramaya başladılar da dur bakalım allahtan hayırlısı insalah kapanmaz çocuklar eğitimden o kadar uzak kaldı ki bildiklerinize çoktan unuttular durumlar çok vahim 
0 oy
tarafından
herkes asi olursa belki ztn bakanda asi zorunlulugundan dolayi acik kalicani soyledi
0 oy
tarafından
Resmen gençlik gitti eğitim bitti ülkede virüs yüzünden köylerde uzak yerlerde iki senedir eğitim alamayan çocuklar var .virüs bitmiyor okulu kapatacağına ülkeyi turistlere bırakma sin
0 oy
(5,850 puan) tarafından
İnşallah kapanmaz ya benim ögrencim yok ama üzülüyorum cocuklara hepsi okuldan, sogudular zaten gitmeye gitmeye herşeyi de unutuyorlar şimdi yeni açıldı okul masraflar yapıldı defter kalem forma bir sürü şey alındı kapanırsa hiç iyi olmaz inşallah kapatmazlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 167 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 265 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 545 göst.
17 Şubat 2020 Diğer kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu

379,420 soru

11,357,148 cevap

34,835 kullanıcı

...