0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından

Merhaba ay yazmazsam çatlıcam kızlar . Kayınvalidemi seviyorum kızlar Allah selamet versin de arada birde kaynanalıgı tutuyor yahu nedendir fıtratlarındamı var bilemedim hiç ya 2.ye hamileyim lu anda kızım 4 yasında Allah bağışlasın cokta düşkün bana bende ona . Bazen diyorki kardesın dogacak sen benımle kal diuor kızıma kızımda annemle kalıcam dıyor sonra ben senı gezdırırım oynatırım falan dıyor . Gelde sinir olma arkadaş tatlı dille Allah ayırmasın ben bırakamam biryere dıyorum niye dıyor bana . Böyle bir saçmalık varmı ya . Gelip bana yardım edeceklerine . Valla 34 haftalık hamıkeyım 1 haftada tüm evimin işini kendım hallettim birazda agır iş yapınca bebegım bas asagıya dönmüş idrar keseme baskı yapıyor doktor iş yapma dınlenıceksın dedı . Çıt yok hiç birinde gelelım yardım edelım falan fılan hiç ya böyle olmaz benmi alınganım dıcem ama alakası yok alınma değil bu adeta sinir oluyorum bazen :)) sonrada amannnn salla gitsin en iyisi kimseyi sokmamak işine diyorum . 

4 Cevaplar

0 oy
(937 puan) tarafından
Oda yardım olsun maksatlı diyor gibi kötü niyetli değil bence 
(173 puan) tarafından
Hiçte masumca değildi :)) ama boşveriyorum boşvermessem kendime yapmış olucam :))
-Reklam-
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kaynanaligi tutuyor ahahaha cok guldum 

Kiz bowverya  bunlarin dermani bosvermek)
(173 puan) tarafından
Aynen :))
0 oy
(565 puan) tarafından
Canım gebelikten duygusallasmıssın bırax brnım kaynanam da hep dıyor oyle kotu nıyetten olacağını sanmıyorum 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ah Bi derdimi yazsam şuraya roman olur. :)) boşver bacım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 259 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Merve0016 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 242 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 434 göst.