+1 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Devamlı 7 24 evdeyim yanlızım sürekli aynı şeyleri yapiyorum temizlik çocuk yemek temizlik çocuk yemek başka hiç birşey yapmıyorum bir yere gitmiyorum kimsem yok gelsin artık kafayı yiyecem

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kuzum bence senin bir psikologa gitmeye ihtiyacin var.Surekli boyle postlar atiyorsun.

Bu gidisat hic hayra alamet degil.
tarafından
Kuzum biliyorum ama gitmekde istemiyorum beni bu hale getiren eşim oldu 5 senedir evliyiz surekli bı başımayım evde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız bende aynıyım ama hiç sorun etmiyorum bebeğim için çünkü bu hastalıkta nereye Çıkacaz
tarafından
Ben 5 yıldır bu haldeyim canim
tarafından
Cnm bende 2 yıldır evliyim ve eşim çalışıyor yeri geliyor hafta sonları bile evde olmuyor ama tek başıma kızımla birlikte evdeyim ve düşün benim bir komşum bile yok dogum yapmadan önce hep gezerdik ama şimdi bebeğim küçük bu hastalıkta gezmek pek mantıklı olmaz benim için bu bebekle bende sıkılıyorum ama yapacak bir şey yok kendine oyalanacak bir şeyler bul veya kendin çık parka falan git yürüyüş yap
0 oy
(147 puan) tarafından
Bi parka cik yürüyüş yap  olmaz mi kiz 
tarafından
Yakınımda park yok ki canım en yakın park yarım saat uzaklıkta
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kendin gezmeye çıkabilirsin eşini bekleme 7 24 evde durulur mu tabi psikolojin bozulur 
tarafından
Hiç bir yeri bilmiyorum ki gideyim bilsem zaten bunun beni gezdirmesini beklemem
(1,862 puan) tarafından
Çık civarda gez en kötü yani gezmeden öğrenemezsin ki zaten
tarafından
Kuzum doğru düzgün markete bile göndermiyor tek başıma gönderir mi
0 oy
tarafından
Arkadas edin kendine kuzum
tarafından
Bir tane var kuzum küçük bebeği var her zaman bir araya gelemiyoruz eşim evinede göndermiyor zaten
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım kimseden medet umma gezmek istiyorsan koy çocuğu bebek arabasına gez eşim beni gezdirir fakat benim canım sabah gezmek istiyorsa giderim bir avm ye kahvemi alırım mağazaları dolaşırım yemeğimi yerim evime gelirim eşimin gezdirmesini beklemem kendinle vakit geçirmeyi öğrenirsen hayat daha güzel oluyor eşimsiz daha rahat geziyorum canım ne isterse onu yapıyorum 
(4,698 puan) tarafından
Canım senin bahanelerin bitmez sen kendini ikna ediyorsun
tarafından
Doğru düzgün markete bile göndermiyor canım avmye parka tek başıma gönderir mi?
(4,698 puan) tarafından
Neden göndermiyor sebep ne
tarafından
Serefsizlikten
(4,698 puan) tarafından
Hahahadbjnk :DD anladım Allah yardımcın olsun
0 oy
(253 puan) tarafından
Aynı bennnnnnn bende öyleyim üstelik adamlada aramız bu aralar iyi degilll
tarafından
Bizim hiç bir zaman iyi olmadı
(253 puan) tarafından
Neden kuzum
tarafından
Kocam ********
(253 puan) tarafından
Himm allah yardim cin olsun canım bende ailemle eşimin ailesi ile sorun yaşıyorum daha önce evlendim ayrıldım cocukluyum diye beni istemiyorlar sağolsun eşim yanımda
0 oy
tarafından
Cocugu da al disari cik cnm havalar guzelken. Temizlik te bunaltiyor insani. Guzel bir dizi yede baslayabilirsin. Cocugu parka falan gotur. Dolas biraz
tarafından
Yakınımda park yok ki canım
tarafından
Cocugun kac yasinda
tarafından
14 aylık
tarafından
Yuruyus yap cnm bebek arabasina koyup yuruyun
tarafından
Her zaman yapıyorum canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 223 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sakinkal (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevim1986 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
16 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Perihan (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
4 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,751 soru

11,428,619 cevap

34,988 kullanıcı

...