0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (459 puan) tarafından
Sorum yukarida:)Sizce cinsiyet partisi yapilmalı mi yoksa gereksiz mi?:)

16 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Gereksiz....... 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asırı derecede gereksız ve sacma gelıyo bana. Oraya harcanacak parayla cocuguma daha guzel bı gelecek ıcn zemın hazırlarm 
0 oy
tarafından
Gereksiz            
0 oy
tarafından
Çok gereksiz canım. Hatta en gereksiz şeylerden biri. Ben eşime cinsiyetini öğrendiğimde doktor kapısında bekliyordu. Ultrason fotoğrafını verip al bakalım oğluşunu dedim :) bu kadarcık yani. 
0 oy
tarafından
Gereksiz oldugunu dusunuyorum. Cinsiyet partisi dis bugdayi yok ilk adimi vs bu tip tantanalardan pek haz etmiyorum ben
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Parti yapmadım sadece balonu alıp kizlarima müzik eşliğinde patlattirmistim anı kaldı öyle❤️❤️❤️
0 oy
(197 puan) tarafından
Çoook aşırı derecede gereksiz buluyorum yapana saygı duyuyorum ona harcayacağım paraya evladıma bişeyler alırım mağlum devir tasarruf devri 
0 oy
tarafından
Ya ben gereksiz buluyorum ama tabi herkesin kendi tercihi çok güzel bir şekilde yapanlarda var saçma sapan bir hale donusturende ")
0 oy
tarafından
Ben aşırı tatli buluyorummmm ☺️❤️ 
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Çok ama çok gereksiz
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Gereksiz bencede artık hersee yapmaya başlayınca iyice saçma gelmeye başladı çünkü bunun sonu yok
0 oy
(253 puan) tarafından
Çok gereksiz bence 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Böyle şeyleri hiç sevmem 
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Ben yapmadım. Karşı da değilim bu arada. Mutlu olacaksa insan bununla neden olmasın? Sadece abartılı bir organizasyon yerine evde de yapılabilir diye düşünüyorum. 
tarafından
Cok minnossun sennn ☺️❤️ benimle ayni dusunuyorsun yirimmm❤️☺️
(4,589 puan) tarafından
Bende seni yirimmm kız ☺️❤️❤️
0 oy
(568 puan) tarafından
Yani doktora gidince söylüyor zaten o kadar aksiyona ne gerek var ki? O parayı bebek adına bağışlamak daha mantıklı geliyor. En azından güzel bir amaca hizmet eder.
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Kişinin tercihine kalmış birşey bence. Ayy çok saçma gereksiz diyenler de var olmazsa olmaz diyenlerde. Bırakın herkes istediğini yapsın. Yapıyor diye kimsenin laf demeye hakkı yok. Bende yapmadım ama yapana ay çok saçma demem. 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 217 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 205 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Busra05 (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 252 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,452 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.