+1 oy
3,557 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından

Neden böyle oluyor anlamış değilim yeni aldığım her tişört yıkandıktan sonra sadece ön eteklerinden delinmiş olarak çıkıyor makineden ve sadece            benimkiler böyle malesef her tişört deliniyor bu durumu yaşayan varsa bana yazsın neden böyle oluyor

image

image

artık yeni birşey almak gelmiyo içimden

28 Cevaplar

0 oy
(7,208 puan) tarafından
Makinene bak ince tel gibi bi şey vardır muhakkak o deliyordur 
(47 puan) tarafından
Makinem bozuldu tamirci geldi ona da dedim makineden mi kaynaklanıyor bu sorun diye onunla alakası yok dedi bakmadı makineye, fazla çamaşır atıyorsundur ondan olabilir dedi az atsam da bôyle deliniyor
-Reklam-
0 oy
(687 puan) tarafından
Benimde.hep.esimin atletlerini seciyo sanki deler :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İşi bırakınca bıçak gibi kesildi sanırım kotlar yapıyor kemer de kullanırdım deliksiz tişörtüm yoktu bi ara
0 oy
(147 puan) tarafından
Kuzum ah benimde beyazlar oyle olmuştu çarşafla 2 tane beyaz tişörtum delik deşik olmuştu aradım yok makinede bisey hala düşünmekteyim ne olduğunu 
0 oy
(382 puan) tarafından
Makine yapyir benimde makinem yapyor
(47 puan) tarafından
Makine yapıyorsa neden sadece benimkileri deliyor eşiminkiler de hiç bı şey yok
0 oy
tarafından
Hiç başıma böyle bişey gelmedi canım makine yapıyorsa neden sadece seninkileri yapıyor ki anlamadım 
0 oy
tarafından
Eşini makinenin kazanında kontrol et bizimde oldu defalarca baktım bulamadım en son baktığımda südyenin teli çıkmış içine kadar kaçmış 
0 oy
tarafından
Bi tamirci dedi ki elinize pamuk alın makinenin içine sürün takılan yer olursa sıkıntı makinededir demişti bence deneyin
0 oy
(546 puan) tarafından
Benim de oluyor boyle.serviste calisan bi tanidik makinede elektrik kacagi varsa yapar demisti...
(47 puan) tarafından
Evet olabilir daha önce başka makinede yıkamıştım çamaşırlarımı hiç böyle olmamıştı
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Yalnız değilsin :)

Kız bnmki kötü yanı eşiminkini delio hep 

Eşim inanıp makınanın öyle yaptığına :) 

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Makinayi tika basa doldurunca ic silindiri rende gibi onun takiliyor. 
0 oy
(747 puan) tarafından
Bence defolu tişört makinede yıkandıkca defolu olan yerdeki delikler büyümüyor mu acaba. 
(47 puan) tarafından
Aldığım tişörtler defolu değil hep farklı yerlerden aldığım ürünler ve özellikle bu da delinir mı acaba diye heryerine bakarak alıyorum ama sonuç yine hüsran
(47 puan) tarafından
Büyüme yok ön eteğinden iğneyle delinmiş küçük küçük delikler oluyor
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Benim de bütün tişörtlerim böyle malesef ben bulaşık yıkarken tezgaha sürtünüp yırtıldığıni düşünüyorum makineden olsa diğer herşeyde de olması gerekmez mi ki 
(47 puan) tarafından
Hiç giymediğim tişört de makineye girince öyle oluyor
0 oy
(4,589 puan) tarafından
İlk görünce güve sandım kıyafet yiyen güveler de var ama makinesinde bilmiyorum. 
0 oy
(496 puan) tarafından
Benmde tişörtlerimin yakakısmı parmak sokmuş gbi deliniyor anlamadm valla :)
0 oy
tarafından
Eline pamuk al makinenin icinden gezdir bi yere takiliyosa o deliyodur
0 oy
tarafından
Kot pantolonlar yapıyı canim 100 de 100 benimkiler de hep karın kısmı öyle esiminkide karın kısmı boylr
0 oy
tarafından
Kız benimkilerde hep olurdu hepde karin göbek kısmı senindemi hep o bolge galiba kemerden oluyo ben kemer kullaniyodum o zamanlar 
0 oy
tarafından
Benim de bebeğin camasirlarinda oluyordu servisi çağırdım çok doldurunca olmuş demişler ama bizimkilerde bide yağ lekesi gibi karalik oluyordu. Bu ara geçti
0 oy
(1 puan) tarafından
Lickety Clip kullan delinmez. Ben kulandimdan beri T- shirtlar delinmiyor
(11,405 puan) tarafından
Eski post...

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
17 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fairy.han (5,559 puan) tarafından soruldu

381,374 soru

11,417,717 cevap

34,970 kullanıcı

...