0 oy
408 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,908 puan) tarafından
Ne kadara almıştınız memnun musunuz? Resim atarmısınız bide kızlar, bende oğluma isim yazılı yaptırmayı düşünüyorum da 

28 Cevaplar

0 oy
(147 puan) tarafından
Benim oğlumun var kuzum anam anam kurban olduğum anam yaptırmıştı  ama fiyatı bilmiyorum valla
tarafından
Ah ah benim anamda yaptırmis kurban olurum yememis giymemiş 1 yıl boyunca biriktirmiş gizli gizli yapmiş kurban olduğum Rabbimde onu sevindirsin dara zora sokmasın insAllah hiçbirini❤
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Cnm uyuyo şu an kizim kaynanam almıştı 1750 sanırım ama sen sen ol 14 ayar alma 24 ayar olsun 
(2,479 puan) tarafından
İyi para lo :)
(2,479 puan) tarafından
Güle güle kullansın
(710 puan) tarafından
Evet cnm daha geçen sene almıştı bide solsun ondan
(710 puan) tarafından
Saol cnm Allah razi olsun
(3,908 puan) tarafından
24 ayar daha pahalıdir
0 oy
(119,521 puan) tarafından
bizimde isim yazili 3 tane var birini babam birini bi akrabamiz birinide biz aldik gecen yaz 3800 vermistik fotolari yok kuzey hic takmadi rahatsiz oldu bende kasaya koydum
0 oy
tarafından
İlk oğlumun vardı sonra koptu falan derken ikinci oğluma almadım kızıma da annem alacaktı onun yerine küpe aldırdım 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Biz kızıma yıl 2012 de aldık 380tl di oğlum 2016da aldık 710tl di minik oğluma 10ay önce aldık 1300tl uyuyolar şimdi resimleri tek tek yok cnm isimleri yazıyo sadece hafif biraz her bütçeye uygun var benim kız yigenim doğdu 1 aylık neredeyse ben altın emzik künye 3000e aliverdim ama çok uygun bileklikler vardı
(3,908 puan) tarafından
Güle güle kullansınlar canım bende her cocuguma benden hatıra olarak kalsın istiyorum
0 oy
(3,282 puan) tarafından

image

oğlumun ki böyle canım abim almıştı fiyatı bilmiyorum 
(3,908 puan) tarafından
Güzel günlerde kullansın canım oğlun güzelmiş
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Görümcem doğduğunda almıştı oğluma 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Oğlumun var babaannesi doğdugunda takmıştı fiyatını bilmiyorum canım 
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Kızimin var annem almışti fiyatini bilmiyorum canim
0 oy
(591 puan) tarafından
Var canım kaynanamlar almıstı kac para bılmıyorum resım atardım ama uyuyor suan :) 
0 oy
tarafından

image

Dün abim aldı kuzum yanındaydım o yüzden gördüm. 3800 ödedi. Uzaktanda olsa baktım :D

(3,908 puan) tarafından
Bu kadar tutuyor mu ya pahalıymış canım güle güle kullansın oglun
tarafından
Sağol kuzum 6 gr ma yakın birde işçilik var haliyle biraz tutuyor bende alırken öğrendim :)
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Benim oğlumunda var ama ismi yazılı değildi kardeşim ve eşi daha ismini koymadan almışlardı 
0 oy
(77 puan) tarafından
Benimde var canım. Kurban olduklarım annem ve babam yaptırmış. 1500 ₺ vermişler. 
0 oy
(13,122 puan) tarafından
Halası yaptrdi geçen sene 1000 lira civarı tutmuş 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
800 liraya aldik bizde cok kalin degil gerekte yok ztn dudup kaybolma ihtimali yuksek
0 oy
(336 puan) tarafından
Bnm kızımın war ama annm almştı Fıyatı bılmıyorum o yüzden 
0 oy
(470 puan) tarafından
2100 e almistik biz 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben 1000 TL yaptırdım 4 ay önce oğluma ama internette okuduğuma göre erkek bebek ve çocuklarda kan değerini düşürüyormus unuttum ve erkeklere haram olduğu için altın bebek ve çocuklara takınca onun hükmü anne ve babaya günah yazılıyormus öyle okumuştum gümüş yaptırıyorum o yüzden artık gümüşü takicam araştır istersen canım öyle al bu konulari
0 oy
(6,681 puan) tarafından

image

bizimkiler boyle canm esim aldi ama bitanede bana yuxuk almisdi toplam 4000 vermis
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bir annem bir kayınvalidem yaptırdı iki tane var ama dahavtakmak nasip olmadi benim kız takı sevmiyor hiç 

İlgili bir soru bulunamadı

381,372 soru

11,417,708 cevap

34,970 kullanıcı

...