0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 1 2 yaş çocuklarınızla nasıl oyunlar oynuyorsunuz 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

1 yaşında oğlum. Oynayamıyorum çünkü düz duvara tırmanıyor. Koltuk üzerinden inmiyor. Üzerime çıkıyor hatta resmen eziyor. Birde azı dişleri çıkmak üzere ısırmak için an kolluyor. Oyun bize hayal :(

(182 puan) tarafından
Kiz sen daha gecen gun yeni geldin eski kullaniciymissin ama ben senden once actim hesabi benim puani gecmissin her posta yorum mu yapiyon anam bu ne hiz :D
tarafından
Asafın annesi :) bildiğim şeylerde yorum yaparım kuzum. Birde önceden tanıdığım post sahipleri var onlarla yorumlaşırken oldu sanırım. Bu arada puana hiiç dikkat etmemiştim hala da ne işe yaradığını bilmem :)
tarafından
Nevla :) gül kuzum bende halime çok gülüyorum bazen sinirden bazen güzellikten. Canı canları sağ olsun. Evlat bambaşka :)❤️
tarafından
ayy gerçekten çok başka büyümeleri daha güzel gözüne yaş ayağına taş hiç değmesin tüm çocukların
tarafından
Aminnnnnnnnnnnn
-Reklam-
0 oy
(601 puan) tarafından
Kızım Tv'de internet var oradan YouTube'dan çocuk şarkıları açıp ellerini tutuyorum dans etmeyi çok seviyor iki yana sallaniyo :) patates adam şarkısını öğrendik bu ara hareketlerini yapmaya calisiyo..hikaye kitapları var okutmuyo ama resimlerine bakıp biseyler uyduruyorum şaşırmış falan diyorum ağzını aciyo öyle yapmış resimde gosteriyo filleri çok seviyo ondan başka oyuncaklarla pek oynadığı yok bı tek adını bilmiyorum su parmakla basınca içine çöken silikon oyuncak var ya pıt pıt ses cikariyo onu seviyo 
tarafından
evet bizimde öyle bende belirli saatte öyle açarım karpuz adam var onun hareketlerinin hepsini yapar sesler çıkarıyor poti popti mi ona Benzer birşeydi bizde de var
(601 puan) tarafından
Popitmis şimdi baktım internetten adına :) bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler şimdiye ayak uydurmakta zorlanıyorum valla :D bnde akşam 7 den snra acmiyorum çünkü uykusu gelince gitmek istemiyo
tarafından
beyin gelişimine iyi diye duymuştum bilemem artık bize de hediye geldi  ama oyuncakların hızına yetişemeyiz
0 oy
(660 puan) tarafından

Tencere  tabak kepce sarımsak havanı kıyafet çekmecesini boşaltmak en sevdiğimiz oyunlar :D:angel:

tarafından
ooo zaten has oyuncakları onlar bence saklama kabı tepsi kaşıklar bizim ki
(660 puan) tarafından
Hee tepsiyi unutmuşum :D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.