0 oy
733 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
geçen günkü avukatlar yazmasın rica ederim..

bu gün kaynanam parktayken  çocuğumun sınıf arkadaşı gelmiş yanına konuşmuşlar çocuk kaynanama abla torunun derslerden geri kalıyor öğretmen hep bağırıp kızıyor demiş ve artık öğretmen onu görmezden gelip ödev bile vermiyor onu görmezden geliyor demiş ben inanmadım tabi hem üzüldüm hem kızdım çocuğa baskı yapıyor ki okusun diye kendi kendime dedim gelip evde derse başladık oğlumla çalışma vs yapıyoruz yeter artık çok üstüme gelmeyin dedi ne demek istiyorsun dedim öğretmen hep bana bağırıyor dedi benim ödevimi yapamadığım için herkesin içinde kitabımı yere fırlattı git al dedi başladı ağlamaya eminmisin dedim evet dedi defalarca sordum eminmisin evet anne aldı yere fırlattı git al dedi gidip aldım diyor 

tamam bağırmasını geçtim de kim oluyor da devletin kitabını yere atıyor sinirle cimere şikayet edeceğim iyice araştırayım başka sınıf arkadaşı var ona sordum oda doğru abla dedi öğretmen çok bağırıyor seninkine dedi kitabını yere fırlattı dedi yani o bir çocuk piskolojisini ne hakla bu denle incitir napsam bilemedim o ağladı içim gitti zaten biraz geri kaldı ama onun suçu ne okul yüzü mü gördük biz dün bir bu gün iki sorun varsa benimle konuşabilir dimi

22 Cevaplar

0 oy
(415 puan) tarafından
Nefret ediyorum boyle öğretmen lerden bende yaşadım ayrımcılık yapan eden ilkokul öğretmenim yüzünden geç okumayı söktüm başka öğretmen gelince o öğretti artıkın anca döver bagirur di aileme de demedim hiç bir an önce git canım konuş aldirt çocuğunu insanın aklından çıkmıyor of çok üzüldüm kıyamam o yavruya ben bende hep içime kapanık oldum o hoca yüzünden bildiğim şeylerde bile korktum hep 
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Bole öğretmen ler yüznden çocuk lar okuldan soğuyor ya bu hakkı kendilerinde nasl buluyolar bilmiyorum öğretmen sen öğretmen lğini bil

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 170 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 578 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 365 göst.
13 Aralık 2019 Aile kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 659 göst.