0 oy
730 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
geçen günkü avukatlar yazmasın rica ederim..

bu gün kaynanam parktayken  çocuğumun sınıf arkadaşı gelmiş yanına konuşmuşlar çocuk kaynanama abla torunun derslerden geri kalıyor öğretmen hep bağırıp kızıyor demiş ve artık öğretmen onu görmezden gelip ödev bile vermiyor onu görmezden geliyor demiş ben inanmadım tabi hem üzüldüm hem kızdım çocuğa baskı yapıyor ki okusun diye kendi kendime dedim gelip evde derse başladık oğlumla çalışma vs yapıyoruz yeter artık çok üstüme gelmeyin dedi ne demek istiyorsun dedim öğretmen hep bana bağırıyor dedi benim ödevimi yapamadığım için herkesin içinde kitabımı yere fırlattı git al dedi başladı ağlamaya eminmisin dedim evet dedi defalarca sordum eminmisin evet anne aldı yere fırlattı git al dedi gidip aldım diyor 

tamam bağırmasını geçtim de kim oluyor da devletin kitabını yere atıyor sinirle cimere şikayet edeceğim iyice araştırayım başka sınıf arkadaşı var ona sordum oda doğru abla dedi öğretmen çok bağırıyor seninkine dedi kitabını yere fırlattı dedi yani o bir çocuk piskolojisini ne hakla bu denle incitir napsam bilemedim o ağladı içim gitti zaten biraz geri kaldı ama onun suçu ne okul yüzü mü gördük biz dün bir bu gün iki sorun varsa benimle konuşabilir dimi

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bide öğretmen olacak yeminle öğretmenlerin hiç birini sevmezdim hiç hakkımı helal etmiyorum okula gidesim gelmezdi lütfen sen yarın git müdürle konuş sınıf değişsin olmadı okul değişin o çocuk okumak istesede soğur okumaz
(104 puan) tarafından
aynen benim ilk okul öğretmenim de böyleydi canı cehenneme ellerimi parmaklarımı ağaçla döverdi  yarın halledeceğim inşallah
tarafından
Hallet canım yazık çocuğa gerekirse görevinden alınsan ***** şey bide öğretmen olmuş
-Reklam-
0 oy
(13,015 puan) tarafından
MEB e şikayet et müdüre git konuş öğretmenle de konuş gerekirse sınıf değiştir 
(104 puan) tarafından
şikayet ederim ama şundan çekiniyorum çocuğum için sıkıntı olur mu diye korkuyorum
(13,015 puan) tarafından
Ne gibi daha kötü davranirlar diye mi ? Hayır bir sıkıntı olmaz aynı sorunu bende yaşadım bizzat kendim özel okuldu bir de öğretmen kalem firlatmisti annem şikayet etti artı okulumu değiştirdi o öğretmen de alınmıştı
(104 puan) tarafından
evet haklısınız yarın ilk işim bu konuyu halletmek olacak
(13,015 puan) tarafından
Aksine sen onlara sorun yap çocuğun psikolojisini bozmasinlar yoksa a. Sicarim de bak gör :D
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Çok haklisin bence kimse benim cocugumu kuçuk duşuremez yaşitlarinin gozu onunde ozguveni yerle bir olmustur simdi çocugunun
(104 puan) tarafından
ağladı baya evet benim çocuğun okumağa pek hevesi yok doğruya doğru ama kitabı atmak nedir ya örnek bir davranış mı bir öğretmen olarak
0 oy
tarafından
Sen git oylesinin agzina tükür  ne demek.bagirmasina tamam.bagiramaz o ssnin çocuğuna  o kim ki ya atamaz kitabını  daha yeni okul goren cocugun psikolojisini bozamaz.... 
(104 puan) tarafından
bağırmasına tamam derken benim çocuk zor bir öğrenci yeni yeni okul yüzü gördüğü için herhalde disilini elden bırakmıyor ki çocuk korkup çekinip dersini yapsın ama kitabı fırlatmak nedir öğretmen olarak doğru değil
tarafından
Zor olan cok cocuk var hepsi boyle yapsa
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Sınıfını değiştir git öğretmenin karşısınada dikil hatta müdüre çık ilk benim bir problemim var müdür bey de ama sessizce değil başın dik olsun sizin bu öğretmeniniz benim oğluma bunları yapıyor benim oğlumun psikolojisi iyi değil oğlumu arkadaşlarının yanında kitabını yere atıp geri aldırıyor bu bir hakaret ve aşağlamadır siz öğretmeni uyarın ikinci sefere buraya değil onun karşısına çıkar rezillik çıkarırım de
(104 puan) tarafından
aynen ama ya birbirlerini kollarlarsa dur yarın diğer öğrencilerden de bilgi toplayıp sağlam adım atacağım
0 oy
tarafından
canim birebir bagirmasi bile dogru degil gitt bir guzel ayari ver .. ogretmenini degistir.. ne yapabiliyorsan yap
(104 puan) tarafından
yarın diğer öğrencilere de soracağım net olsun iki ayrı ayrı öğrenci böyle bişey var dedi bide tesadüf eseri öğrendik
tarafından
cnm sormana da gerek yok aslinda tabi sikayet icin gerekli ama cocugun onunla mutsuzsa orda kalmasina izin verme
(104 puan) tarafından
haklısınız aslında çok sağolun ben öfkeyle kalkmak istemedim hemen o yüzden sorayım dedim
tarafından
Allah hepimizi ve cocuklarimizi iyi insanlarla karsilastirsin insallah
0 oy
tarafından
Çocuk durduk yere boyle bi yalan soylemez bu hakki kendinde nasil gormus de cocuga o sekilde davraniyo. Bilmiyosa ogreteceksin adı ustunde ogretmensin. Sikayet edebildigin her yere et lutfen sessiz kalmayin cocugunuzu kimsenin ezmeye hakki yok herhangi bi yaptirim uygulanmazsa sinifini gerekirse okulunu degistirin
(104 puan) tarafından
yalan uydurmaz Aynen bu kadarı aklına bile gelmez sağolun
0 oy
(263 puan) tarafından
Şikayet etmekte ozgursunuz hakkınızdır benim başıma gelse ben ne yaparım onu bilemiyorum ama düşününce mutlaka şikayet etmezden evvel gidip o öğretmenle bunu yüz yüze mutlaka ama mutlaka konuşurum. Onun gözünun içine bakarak sorarım bu durumu anlatırım bakalım ne diyecek eğer yalan konuşursa yani hayır kesinlikle yapmadım derse hemen gidin şikayet edin ama derse evet yaptım bir hata özür dilerim benim de problemli bir gunumdu bendeydi sorun affedin derse tek bu seferlik affederim. Bakalım bu hareketi yapan öğretmenimiz durust muymus gerçek bir ogretmeb miymiş görmüş oluruz
(104 puan) tarafından
yarın sabah halledeceğim inşallah sağolun
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Hic tereddüt etme her yere şikayet et. Vallahi benim cocuguma yapsa gider okulu bile basarim. Bunun savunacak bir yani yok. 
(104 puan) tarafından
yarın olsun sabah halledeceğim
0 oy
tarafından
Bence önce öğretmenle görüşün, onun cevabı ve tavrı üzerine müdüre gidersiniz. İlçe milli eğitime, bakanlığa ve cimere de şikayet edebilirsiniz ancak süreci hızlandırmak adına önce öğretmen sonra okul idaresi diyorum. 
(104 puan) tarafından
sabah olunca halledeceğim inşallah
0 oy
(1,316 puan) tarafından
O öğretmeni alır varya çok sinirlendim ne hakla yapar ve sen bu kadar tepkisiz nasıl kalırsın git okula konuş ne demek böyle davranmak milli eğitim okul müdürü kim varsa şikayet et çocuklarla konuş ve video çek gerekeni derhal yap farkındaysan çocuk artık tepkili okumaya böyle olmasından daha iyidir 
(104 puan) tarafından
bende hem sinirlendim hem üzüldüm yarın halledeceğim inşallah
(1,316 puan) tarafından
Valla canım git bence de konuş hiç bir şey senin çocuğundan önemli değil öğretmen olabilir ama sınırını bilecek
0 oy
tarafından
Devletin kitabı Kutsal kitap değil yere atılabilir ama çocuğuna hele birde sınıf arkadaşlarının içinde bu şekilde onur kırıcı davrandıysa şahsen doğduğuna pişman ederim ne demek görmezden gelmek Bir sürü atanamayan eğitimci var aklıni başına alsın. Derhâl hakkında şikayette bulunurum. Onun görevi çocuğu eğitmek aşşagılamak değil ha çocuğun suçu vardır seni çağırır birlikte yol alırsınız. Neticede her çocuk bir değil bak ağladı diyorsun çok üzüldüm:( benim düşüncem bu canım
(104 puan) tarafından
kutsal kitap değil ama bunu yapamaz o kitap onlara yere fırlatılması için değil çocuğu egitmesi için verilmiştir ağladı evet bana hep bağırıyor diyor
0 oy
(860 puan) tarafından
Kusura bakmasın kimse bagiramaz bile benim çocuğuma öğretmen yaşıtlarının yanında küçük düşuremez bence direk müdürle konuş öğretmenidir cagirt onlada konuş bir daha tekrarlarsa MEB e şikayet edeceğini soyle yazık o yqvrucaga ya özgüveni bitmiştir şimdi onun
(104 puan) tarafından
baya bir üzgün zaten derlerse de zorlanıyordu neyse yarın ilk işim bu olacak teşekkürler
0 oy
(48,681 puan) tarafından
kitabi ... bişey dicem neyse sikayet et canim  kuzuya ya
(104 puan) tarafından
bende gidip öyle yapardım ama hakkıyken haksız olur sınıf basmış Veli olurum o yüzden sakin davranıp şikayet etmek en doğrusu
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Direk okula git müdüre bu durumu anlat o hocayı da cagirt al karşına konus ne münasebet ya o kim oluyor hadsiz 
(104 puan) tarafından
arkadaşlar bağırdığına şahit evet doğru bu yarın halledeyim bu sınıf değiştirme işi nasıl oluyor bu arada
(7,098 puan) tarafından
Müdüre gidip şikayetini bildir o hocaya da agzinin payini ver sen kim.oluyorsun ki benim çocuğuma bu şekilde davranıyorsun kendinde bu hakkı nasıl.buluyorsun de sinra müdüre cocugumun sınıfının değişmesini istiyorum bu öğretmenle devam etmesini istemiyorum de müdür kaydını başka bir sınıfa alır
(104 puan) tarafından
peki çok teşekkür ederim yarın gideceğim inşallah haksız çıkarmazlar bizi
(7,098 puan) tarafından
Hiç bir şey de yapamazlar alttan almayin kendinizi ezdirmeyin sahidinjzde var hem
(104 puan) tarafından
evet ama diğer öğrencilerin ismini vermeyeceğim ki biz sınıf değiştirsek yazık onlar için sorun olur gıcıklık falan etmesin
0 oy
(2,368 puan) tarafından
cnm ilk önce ögretmenle konus bi güzel haddini bildir tmmk eger üste cıkarsa pişman olmazsa okul müdürme sikayet et baktın iş büyüdü cimere öyle yaz bırakma oglunun hakkını ve ben olsam dersi basıp bütün ögrencilerşn önünde bozarım müdürü alıp yanıma eger konusmakta beceriliyseniz siz egitim verdginiz sanıyorsunuz ama aldığını Z masası rahat yiyebilyrmsnz herkesin önünde cocugum rencide ederek ona birşeyler ögretmeyerek sabretmeyerek madem sabretmeyecekseniz neden ögretmen oldunuz devlet niye size maas bagladı diye bi sıkıştırın
(104 puan) tarafından
doğru normal ev hali olunca niyeyse kimse takmıyor bu gerçekten çok doğru başıma da defalarca geldi fakat güzel giyimli bakımlı havalı olduğum yerlerde çok ilgileniyor bütün kurumlar bu çok yerinde tespit oldu İnşallah yarın da Hall edeceğim
(2,368 puan) tarafından
her zmaan dısarı gittignde bakımlı olacaksın cnm bunu unutma kadınız biz bi tişört bi pantolon sac at kuyrugu güzel bi kolye küpe makyaj böyle de sade bi sekilde bakımlı olursun şıkır şıkır giyinerekte öenmli olan paspal durmaman ..ayakkabıların spor sde sık diye ayarlaman ki ben bile bazen bakarım 2cocuk annesi kadına bak nekadar havalı derim dikkat cekiyor yanş illa acık giyinip gömlek elbise degill ha elbise de giyersin spor olursun ama dil bi durusn olur hepsine bedel bazen benmde basıma gelir gzğel giyinip havalı takıldıgomda bana bakıp dururlar cekınsemde havadan taviz vermem :) bazende herkesle iyi niyetli konusup azda giyime dikkat etmezsem iplemez karsıdaki bide sunu ogrendim bu hayat boyunca eger kekelyip laf uzatıyorsan net cvbın olmayıp uzatıyorsan dinlenmiyorsun abi net cvp olacak kendinden emin yavas nasl yani ben anlamadım deyip zaman kazanıp kelime bulcan,:))))) aman hayat ne zor
(104 puan) tarafından
ne kadar doğru diyorsunuz gerçektende öyle yaşadım benimde başıma geldi normalde iki çocuğum var hergun gidiyorum biryerlere örnek normal bakımsız herhangi birseyle bakkal market vs böyle sanki ezilmişiz gibi bakılıyor anca süslenip takıp takıştırınca adam yerine konuyoruz ne tuaf hayat
(2,368 puan) tarafından
bncede ya bende sac bas dagınık yorgun surat giynmek süslenmek bile istemyrmki bazıları kot sişört bilemgiyse havalı oluyor dedigim gibi durus dik olacak cocuklarımızada ögretecegiz hayatı zorlukları hata yapmadan tabiki basaramayacaklar
(104 puan) tarafından
doğru valla inşallah çoluk çocuğumuz dediğimiz gibi dik durur bu hayata karşı
iyi geceler <3
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Sen çocuğunun kırılan kalbini düşünmüyorsun devletin kitabını düşünüyorsun öyle mi? Şimdiye kadar çoktan o okulu o şerefsizin başına yıkmıştım... Hiç bir şekilde hakkı yok senin çocuğuna böyle davranmaya. Nasıl rahat olabiliyorsunuz bide hala cimer diyosun resmen çocuk istismarı bu yaaa !!! Bize de çok yaptılar zamanında ve ne travmalar bıraktı bizde sen sakin sessiz kalma yarın git ve haddini bildir itt oğlu itttt
(104 puan) tarafından
ben daha bu gün öğrendim bunu uyumadan söyledi elbette oğluma üzüldüm yoksa bu post kitap için değil o lafın gelişi bir sözdü söz konusu çocuğun düştüğü durum
0 oy
(176 puan) tarafından
Hiç de şiddet desinler benim çocuğu na yaptığının belki daha beterini yapardım ona 
(104 puan) tarafından
yani öfkeyle kalkıp zararla oturmaktan korktum şimdi derler durduk yere okul bastı bilmem ne
(176 puan) tarafından
Ya bırak allah aşkına başkalarını kuzum hiç bir yetişkinin düşündüğü senin yavrunun belki de travma oluşturacak duygularından önemli değil. Benim el kaldırıp bağırmadığım çocuğuma babası bile bağıramaz bi git ayarını ver bakalım bi daha yapabiliyorlar mı
(104 puan) tarafından
haklısınız çok teşekkür ederim  ilginiz için
0 oy
tarafından
Hemen şikayett et o nasıl ögretmen ya çocuğu okuldan soğutacak. Git okula müdürle konuş o ögretmenlede konuş ve sınıfı değiştir. 
0 oy
tarafından
Lutfen sinif yada okul degis.  Boyle ogretmenler yuzunden okumadim hakkimi helal etmiyorum . Annemde genc fakirlik bilmiyor . Müdür babamın dayısı diye okulu degismiyordu sanki ne artısı vardi . Ne psikoloji biraktilar ne özgüven . 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 162 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 564 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 364 göst.
13 Aralık 2019 Aile kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 659 göst.