0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Eşim biraz maddi olarak sıkışık cokta kafasına takıyor evli görümcemden borc para almış bin lira faturalarımız birikmişti onları ödedi eve bişeyler aldı ama benden saklıyor bende tesadüfen öğrendim bildiğimi bilmiyor sizce söylesem mi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Utanıyor olabilir mi canım. Daha önce bu konuda istemeden de olsa onu incitecek birşey söylemiş olabilir misin. Aklıma bu geldi. Yaptığınız için demiyorum ama acaba bir söz yada bir bakış zoruna gitti de utanıp ondan mı saklıyor acaba 
(1,264 puan) tarafından
Teyzem bize bir ara borc verdi bir iki kere artık öde demiştim
tarafından
Belki o yüzden bozulmuş haber vermemiş olabilir canım
(1,264 puan) tarafından
Bilmiyorum ama ben parası yok diye incitmem ki onu o zaman elimizde para vardı ondan öde dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
o söylemezse bence sende hiç çaktırma canım. bilmeni istese söylerdi. sen söylersen incinebilir.
(1,264 puan) tarafından
Haklısın canım
tarafından
sen yanında olduğunu hissettir bu ona yeter canım. inşallah  bu sıkıntılarınız da tez zamanda geçer
(1,264 puan) tarafından
İnşallah canım ya teşekkürler
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Söyle cnm güzel şekilde canım de borç bizim borcumuz sıkıntı bizim sıkıntımız beraber paylaşacağı diyerek soyle
(1,264 puan) tarafından
Ne bileyim ya acaba kötü mü hisseder cünkü hafta sonları bile calışıyor hic izni yok kendini yetersiz görüyor sürekli bunu dile getiriyor
(2,564 puan) tarafından
Yok CNM sen bildiğini söyle yaralı dille sana  kendini yaslasın içi rahat etsin
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Söyleme, senin bilmeni isteseydi sana söylerdi sanki... 
(1,264 puan) tarafından
Bende böyle düşünüyorum
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ya erkekliğini zedeleyecek zannettiği için gurur yapmıştır ya da sen kafana çok takan biriysen seni üzmek istememiştir.. İki hikmetten birisi.. Ben olsam ne yapardım bilemedim ama belli etmeyin isterseniz
(1,264 puan) tarafından
Ben gercekten kafama cok takan bir insanım öyle böyle değil üstüne bide hamileyim haklısın canım
(1,552 puan) tarafından
Benim annem de kafasına çok takar.. Babam bazen borcu olduğunu hiç söylemez.. Bazen de iki milyar borç varsa, bir milyar var der annem kafasına takıp üzülmesin diye.. Senin eşin de öyle yapmıştır büyük ihtimal.. Bildiğini belli etmeden destek olmaya çalış bence.. İlla belli edeceksen de benden saklamana gerek yok, biz dertlerimizi de paylaşmak için evlenmedik mi, ben bir sıkıntımı senden saklasam senin hoşuna gider mi diye yapıcı şekilde kırmadan belli et.. O seni üzmek istememiş, sen de onu üzme.. Rabbim muhabbetinizi arttırsın
(1,264 puan) tarafından
İnşallah canım ya teşekkürler
(1,552 puan) tarafından
İnşallah, rica ederim :) Rabbim borçlarınızı da ödeme kolaylığı versin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 688 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 475 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy