0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (315 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ailecek u.yuz olduk kaşınmaktan ne hallere geldik özellikle cocuklarım çözüm fikri olan var mı kimi kireç diyor kimi sirke 

11 Cevaplar

0 oy
(270 puan) tarafından
Eczane de losyon satılıyor yarın sabah alın direk onu kullanın.  En etkilisi o 
(315 puan) tarafından
Kwelleda kullandım canım onu diyorsun herhalde
-Reklam-
0 oy
(487 puan) tarafından
Eczanede karışım ilaç yapıyorlar bunun için tek çare o cnm.3 gün boyunca evdeki herkes sürüyor yıkanmadan yatiyorsunuz 4.gun yikaniyorsunuz tabi herseyi nevresim vs kaynatman gerek.baska türlü kurtuluşu yok maalesef.
(315 puan) tarafından
Siyah zift gibi bi karışım onu da kullandım canım geçmiyor
(487 puan) tarafından
Çamur gibi bir şeydi kötü de kokuyordu ama bize bir tek o iyi gelmişti cnm losyonlar ilaçlar hiçbir şey yapmadi 7 aylık hamileydim üstelik o zaman Dr bunu al bana dua edersin dedi gerçekten o karışımla kurtulduk.cok geçmiş olsun en kısa zamanda geçer inşallah
(48 puan) tarafından
Siyah değil sarı bi karisim var
(487 puan) tarafından
Evet bnmkide öyleydi sarılı kum gibi parçalar vardı içinde
(48 puan) tarafından
Evet benimde aynisi hala var evde ama tarihi gecmistir sanırım atmam lazım
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canim ben bi ilac kullanmistim bi losyon adini hatirlayamadim ama eczaneye dersen illaki ona gore bi ilac verir evet sirkede etkili duşta son cikmadan once yarim kova kadar suya yarim cay bardagi uzum sirkesi dok 
(315 puan) tarafından
Ne kadar sürede geçti
(3,099 puan) tarafından
1 ay kadar cektim o illeti sonra esim oldu
0 oy
(48 puan) tarafından
Oğluma iki aylık hamileyken **** olduk eşimle bi iki ay çektik ama her yerim yara ayaklarım ellerim hep kan oluyordu en son ben gidemedim kaynanam gitti doktora Allah için bu ilaç ver öldük dedi bu karışım yazdı eczaneden aldık üç gün sürdük dördüncü gün başımı yıkadım kurtuldum yeminle dedim Allah'ım sen dusmanimin başına dahi verme çok kötü birşey iyy
0 oy
tarafından
Kardeşim asker de oldu ve 2 aydır çekiyor sürekli hastaneye gidiyor ilaç krem alıyor geçen yine gitti karışım Bi krem yazmış doktor o iyi geldi 
0 oy
tarafından
**** : urtiger grcirdim kortizonlu serum yemistim ilac merhem vs yani doktora gitmeniz gerej
0 oy
tarafından
Ya bendede nerdeyse bir aydır kaşıntı var bütün vücudumda ve geçen senede aynı çıktı heryerim.kan oldu kasimaktan kol.bacak karın her yer ama kimseye bulasmadi ne eşime ne kızıma ve sadece geceleri kasınıyorum gündüz pek yok bu uyuzmudur ki hani kimseye de bulasmadı çok şükür şimdi korktum ama
0 oy
(496 puan) tarafından
Benm kızom 19.20 aylıktı neler çektim Allah yaşatmasın hala izleri kaldı eşim de öyle onun karışımı var buzdolapta duruyo baya pahalı yapıyolar pendik kartal yakınsan gel vereyim valla dr. Hazrlatmştı bide antibiyoruk kremleri var furacin mi fucidin öi tam hatrlamıyorum cildiye drumuz vermişti 
0 oy
tarafından
Wilkinson pomad kesin çözüm araştırın 
0 oy
(22 puan) tarafından
Canım bizde olmuştuk eşimle Allah düşmanının başına vermesin. Öncelikle eczanede bir losyon var kwelleda mı neydi adı ondan al tüm vücudunuza banyo yapıp sürün **** olmayan bile sürsün. Eşin ve çocuklarında varsa iki kutu al ancak yeter. Daha sonra bütün iç çamaşırlarınızı ve kıyafetlerinizi kayat makinede ve sirkede koy. Vileda suyu yap kaynar yerleri falan sil. Koltuklarınıza yataklarınıza ütünün buharını tut. nevresimleri de kaynat özellikle kıyafetleri, nevresimleri yıkarken sirke de koy. Çok uzun oldu abartmış gibi gelebilir ama **** kolay atlatılmıyor emin ol losyonu ikinci kullanımda iyi olacaksınız çok geçmiş olsun 
(22 puan) tarafından
Birde özellikle geceleri olur bu kaşıntı, kasık bölgesi ve kol altlarında barınır genelde oralariniza losyonu bolca sürün
(315 puan) tarafından
Yok uzatmadın canım çok haklısın ben direk evi ilaçlattım teşekkür ederim kwelleda hiç bir işe yaramadı ama cildiye doktorunun verdiği karışım çok iyi geldi geçti gibi
0 oy
(126 puan) tarafından
Ayyy olmadım inşallah olmam da Allah düşmanımın başına vermesin bu illeti 

Sirke için etkili diyorlar 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 142 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugbabirol28 (1,688 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,214 soru

11,383,580 cevap

34,881 kullanıcı

...