+1 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Havalar nasıl bebişler nasıl temizlikler bittimi 

9 Cevaplar

0 oy
(119,785 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
oooyy bebegim ozledim seni yaaa
tarafından
Sevdoşum benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay kız isimin cogu bitti şükür sadece mutfak duvarlar ve perdeler kaldı
tarafından
Ay ne güzl ya ben daha baslamadım başlasam 1 hafta surucek halıları vermeyi bekliyorum
tarafından
Kız halıları verdim ben işimi bitirim de geldiginde direk evimi serip oturaym valla yoruldum 1 haftadir evin icindeyim onu yıka bunu yıka yok şunu kaldır beynim yandı ay
0 oy
tarafından
Havalar soğuk bacım sobayı yakıyoruz bebişte ellerinden öper temizlik daha bitmedi cnm sen nasılsın senin Bebiş nasıl 
tarafından
Bende eşimle yikiyacz bu hafta sonu çünkü havalar baya soğudu cnm burda 10 gündür soba yıkıyoruz

Minigin annesi evet odun sobası cnm bizde kömür yok odun çok bol kastamonudaym
tarafından
Halla halla kız buralar daha sıcak şaşırdım oranın iklimi soguk heralde
tarafından
Karadeniz cnm geçenlerde sel oldu burda görmedin mi tvde
tarafından
Yok kiz çok gecmis olsun inan coktandr tv izlemiyorum
tarafından
Sagol bacım Allah razı olsn
0 oy
tarafından
Selam bebiş hava azcik kapalı tam benim sevdiğim gibi terlemiyoruz artık çok şükür ahshsj :D bende pankek yaptım kendime yedim kalkmak için bir ilham bekliyorum ahsjdjd :D
tarafından
Ay bu pankeki bir ben sevemedim
tarafından
Ya bende her zaman yiyemem bebek dünden beri çok az haraket etti korktum meyveli muzlu ballı yaptım yedim ise yaradı ama sabahtan beri net hissediyorum haraketlerini çok şükür
0 oy
(5,375 puan) tarafından

Oo güzel bağyan :) nerdesin kız sen ya da ben hiç görmüyom havalar serinledi bebişim ömeri sorarsan yaramazlık peşinde temizlik başlamadı ki bitsin :D

tarafından
Giresim gelmiyor. Canım onceden hep aktıftık
Bende baslamadım :(
0 oy
tarafından
Sen nerelerdesin gi hiç giremedim seni buralarda ben hoc temizlik işine falan girişmedim kaç ay oldu eşim halıları verecek yıkamaya bende o zaman başlarım dedim ama bir türlü vermedik halıları öyle e kaldı ")
tarafından
Girmiyorum canım sıktı.
Vallahı benimde halıları verip baslamam lazım
tarafından
Başlarız bir ara inşallah ")
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bebiş bir buçuk aylık  oldu temizlik kışlık menemen falan bitti
tarafından
Ay masallah. Menemen kendinmi yaptın kaç kilo
0 oy
tarafından
Valla çok iyi değilim gibi biraz duygusalım. Bugün doğum günüm. 2 kişi dışında kimseden bir mesaj bişey almadım. Biri buradan Şerife kardeşim biri de ablam dediğim arkadaşım. Gerçekten değersiz hissediyor insan kendini. Birde geçen aylarda doğum günümü kutlamayan arkadaşım neden kutlamadığımı sormuştu kendisi çok kutluyor gibi. Ne bileyim ya basit şeyler ama insan üzülüyormuş 
tarafından
Ben hiç takmam. Eşin ve ailen kutlasa tabiki insan sevinir canım benim dogum gunun kutlu olsun nice mutlu senelere
tarafından
İşte eşim ailemden de ses yok :) Sağol teşekkür ederim ❤
0 oy
tarafından
Halılarımı yıkadım evime ufak tefek değişiklikler yaptım güzelleştirdim guzl oldu 
tarafından
Ne güzel canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 388 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,726 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 107 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

382,993 soru

11,464,402 cevap

35,061 kullanıcı

...