0 oy
595 göst.
Aile kategorisinde (174 puan) tarafından
Kızlar şimdi biz gece yatarken ben kalkmışım kocama Bir tane çok sert bir tokat yapıştır mışım. Kocam tabii o korkuyla hemen kalkmış korkmuş falan ne oluyor falan demiş ben de arkamı dönüp hadi yat yat yat oda yine sormuş ya niye bana tokat atın hadi yat uyu demişim eşim şimdi anlatı gülme krizine girdim ama ben hiçbir şey hatırlamıyorum yazık adam şok olmuş seninle yatmam diyor sizdede oldumu böyle bir şey  

31 Cevaplar

+2 oy
(416 puan) tarafından
Keşke ben uykudayken tokat atsam eşime çok hakediyor çünkü postlarimdan okursanız hak verirsiniz bana

Bu arada gülmekten öldüm Allah seni güldürsün:):)
(416 puan) tarafından
Başka kadınlarla mesajlaşma gelince vakti var ben arayıp bişi istediğim zaman çalışıyorum işim var diyip kapatıyor
(416 puan) tarafından
Kendimden fazla deger verdim ama bundan sonra eskisi gibi olmayacak hiçbisi 40 dolduktan sonra yanıma bile yaklaştırmiyorum odaya gelme dedim bebegin ağlamasını bahane ediyorum git salonda uyu diyorum çünkü bana dokunmasını bile istemiyorum bana ihanet etti başkasına değerlim kıymetlim kalbimdesin die mesajlar atarken ben doğum yaptım dikişim ağrıyor die midesini bulandirdi nasıl seveyim artık nasıl güveneyim buna
(2,438 puan) tarafından
Sende tavrını koy ortaya niye ezdiriyosun kendini hiç kimse için değmez gerekiyorsa çik git o evden öyle hayat çekilmez ki
(416 puan) tarafından
Çekilmiyor bana dua etmesi lazım benim gibi adamı çekiyor die birtek aldatma değil ki aldatmasa bile şiddet gördüm hamileyken bebek düşsün diye onu geçtim baskı yapıyor telefonla konuşma yapsam nie konuşuyon nie meşgul markete gitme onu yapma yani lavaboya bile gitsem izin Alacam o halde yani
(174 puan) tarafından
Birgün onuda yaprım inşallah:))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız Allah seni bildiği gibi yapsın gece gece derdin ne dövdün adamı :D:D
(174 puan) tarafından
Valla bir bilsem :)))
0 oy
(812 puan) tarafından
Uyku halinde olur bnim ablam uyurgezerdi çok yedim tokatini
0 oy
(8,958 puan) tarafından

Onu eşim yapıyo:Dsaga sola dönerken eli hep bana çarpıyor resmen uykusundan beni dövüyo:D uyanikken yaptıklarimin acısı uyurken çıkıyor

0 oy
tarafından

Benim de eşim ilk evlendigimiz gece konuşuyordu sürekli uykuda neyse uyuduk baktım yine konuşuyor vurmusum bir sus diye oda kalktı noldu dedi ne oldu ki dedim neye vurdun dedi farkında değilim dedim:D inkar etti ben konuşmuyorum diye bende ertesi gün video çektim de anladı 

Ağırlığı ben koydum önce bastım tokatı ahahajajaj

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Oldu geçen gece.rüyamda eşim bna böcek atiyordu bnde ruyada temeliyirdum megersem gercekten vuruyorum gozumu bi actim baya adami tekmeliyorum o kadar utandm ki esim sesizce arkasini döndü kiyamam ya cok uzuldum ama
0 oy
tarafından
Sen burda çok takılmışsın belli adamdan şüphe mi ettin naptın
0 oy
tarafından
ahahaha rüya görmüşsündür etkisiyle vurmusundur canm ben hiç yaşamadım şükür 
0 oy
tarafından

Ahh kendimi gördüm sanki 

Eşim sürekli gece yatarken bugün neremi kıracaksın acaba diyerek ya Allah diyor :D

Ama alıştı sanırım bazen tepikliyorum bazen saçını çekiyorum 

Ama en çokta eşimi yastık olarak kullanıyorum yazık yaw:D

0 oy
(280 puan) tarafından

Ay bende kahkahayla okudum. Allah da seni güldürsün :D uyur gezer misin acaba. Ya da rüya falan gördün uykunda çok derindi o yüzden hatırlamıyorsun:D

0 oy
tarafından
Allah seni ne yapmasın Rabbım seni de güldürsün inşallah kız ne derdin vardı adama vurdun :-))))))
0 oy
(1,145 puan) tarafından

:D:D :D ne gördün acaba rüyanda

0 oy
tarafından

• :D:DHahahah hiç gülcegim yoktu kızzz :D
0 oy
(4,582 puan) tarafından
Ahqhaha hiç yaşamadım ya sadece eşim sayıklar bazen :D
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bn yapmadım ama kaynanam kayınbabama yapmış gece uyurken rüyasında aldattığını görmüş kaynanam kayınbabamın boğazına yapışmış nasıl yaparsın diye adam uykudayken ne olduğunu anlamamış gözünü Bi açmış kaynanam boğuyor sonrada kaynanam kızmış böyle böyle diye trip atıp yatmış kayınbabam şok olmuş ya :) 
0 oy
tarafından
Benimde kocam böyle "D hahsjsjshajahsjsjshakahhajahsh çok fena ya ilk başlarda çok korkuyordum da alıştım artık umursamıyorum ")
0 oy
tarafından
Ben hep aldatığını görüyordum birgün ruyamada görmüşüm gerçek zannetip defol git Allah belanı versin falan demiştim ne oldu ne oldu demiş ben hiç hatırlamıyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kız varya sende bendensin gece uyurken eşime telefonu uzatmışım alo desene seni istiyor demişim eşim alo alo diyor sonra bana baktı ne yapıyon sen dedi Oğuz valla rüya ama gerçek gibiydi dedim sarıldı mıncıkladı beni madem böyle huyların vardı niye söylemiyorsun zilli dedi ne güldük ya :DD 
(280 puan) tarafından
Hahahhajah :)))))
0 oy
tarafından
Allahım yaa sesli güldüm valla yazik kız korkutmussun adamı :))
0 oy
tarafından

Hadi hadi adamı gündüz vuramazdim gece elimin tersiyle yapıştırim bir tane dedin dimi :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 438 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 1,240 göst.
0 oy
4 cevap 615 göst.
23 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde musmutlu anne. (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.

377,370 soru