0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Kızlar dolap uygulamasında satış yapıyorum. Fakat gardolapsı bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz. Satıcıdan kesinti olmuyor sanırım doğru mudur? Alıcıdan kargo ücreti ne kadar alınıyor.  Birde mesela ben dolapta ürün sattığımda bana kod geliyor onunla kargoluyorum. Gardolapstada mı böyle oluyor

5 Cevaplar

0 oy
(1,011 puan) tarafından
Bu uygulamayı kullanan yok mu acaba hiç. Acil cebap bekliyordum çünkü :(
tarafından
Ben kullanıyorum. Evet aynen öyle oluyor
Gardrop da sana kod veriyorlar. O kodu gişe görevlisine veriyorsun. Kargo ücreti de ürüne göre değişiyor bazen 10 bazen 15 bazen 18 Ağırlığına göre gardırop belirliyor.
-Reklam-
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Post yukari ciksin ben de hiç anlamıyorum canm 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Canım ben satış yaptım aynı şekilde kod geliyor gardırop uygulamasından gönderiyorum ptt ye otomatik sisteme yansıyordu

Satıcıdan para kesilmiyor desi aşımına girmezsen eğer 
(1,011 puan) tarafından
Adres detayı diye dekont gibi bişey geldi. Sol üstte sipariş kodu diyor onu mu söyleyeceğim kargo şirketine. Yoksa hangi kaegoya vermek istiyorsunuz filan diye bi seçenek çıkıyor ordaki kargo şirketini seçip o kodu filan mı..
(1,015 puan) tarafından
Kargo seçmenize gerek yok sistem otomatik düşürüyor bilgileri 4 5 ay oldu bırakalı kaç haneliydi sipariş kodu yazması lazım ya
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Satıcıdan kesinti olmuyor kargo da bedava ama alıcıdan hizmet bedeli kesiyor sanırım 8.99
(1,011 puan) tarafından
Benden ürün aldılar ama kod gelmedi dolaptaki gibi nasıl kargolayacağım acaba. Adres detayı diye dekont gibi bişey geldi. Sol üstte sipariş kodu diyor onu mu söyleyeceğim kargo şirketine. Yoksa hangi kaegoya vermek istiyorsunuz filan diye bi seçenek çıkıyor ordaki kargo şirketini seçip o kodu filan mı... Tek tek adres söylemeyeceğim değil mi
0 oy
tarafından
Aynı sistem ya çok bi değişiklik yok sadece alıcıdan hizmet bedeli adı altında kargo alıyor 
(1,011 puan) tarafından
Benden ürün aldılar ama kod gelmedi dolaptaki gibi nasıl kargolayacağım acaba. Adres detayı diye dekont gibi bişey geldi. Sol üstte sipariş kodu diyor onu mu söyleyeceğim kargo şirketine. Yoksa hangi kaegoya vermek istiyorsunuz filan diye bi seçenek çıkıyor ordaki kargo şirketini seçip o kodu filan mı... Tek tek adres söylemeyeceğim değil mi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 105 göst.
28 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cantanesi66 (4,178 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.
21 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ebram (851 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Ebram (851 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,168 cevap

34,850 kullanıcı

...