0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (461 puan) tarafından
2.doz aşı oldum ve çok etkiledi serum takıldım korunuyoruz ama bu ay bir kez kondom çıkmıştı içinde kaldı 8 gün adetim geçti kasık ağrısı pek olmadı göbek deliğimin altına ara ara sancı giriyordu bu durumu yaşayan var mı acaba aşıdan mı serumdan mı adetim gecikti yoksa kondomdan çıktığı için gebelik şüphem olabilir mi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kondom çıktı ise ertesi gün hapı icebilirdin mesela 
(461 puan) tarafından
Çıktı ama yarısı içindeydi eşim içinde meni olduğunu söyledi hap içeyim dedim gerek yok dedi bişey olursa da başımız üstüne katiyyen çocuğum olmasın diyemem kızım 25 aylık sorum şu hanımefendi hap içmeyi bende biliyorum acaba aşı veya serumdan dolayı normal midir değilse test yaptıracağım başıma ilk kez geldi çünkü.
tarafından
Asi gecikme yaptığını hiç duymadım test ver için rahat etsin çıkar zaten varsa testte
(461 puan) tarafından
Annemlerde kalıyordum evime dün geldim akşam acile yada sabah sağlık ocağına gideceğim teşekkürler
tarafından
Eczaneden test alıp yapsan da. Çıkar
(461 puan) tarafından
Evet tabiki hiç çift çizgi görmemiştim test yapasım gelmedi kanda kesinlik olduğu için ama uzun zaman geçti alabilirim akşam
-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Bende geçen 2.dozu oldum adetim gexikti 5 6 gün canm
(461 puan) tarafından
Benim neredeyse hiç adet belirtim olmadı canım sadece karnım şiş ve çok gazım var en fazla 5 gün geçerdi oda kızımı emziriyorum hala 8 gün geçti herhangi bir belirtim yok
0 oy
tarafından
Cnm bende Aşı oldum ama bende öyle bir şey olmadi çok şükür geçmiş olsun
(461 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım hakkımızda hayırlısı
tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından

Bende aşı oldum ve regl gecikmesi olmadı

Hatta gelmeyen reglim geldi :D

(461 puan) tarafından
O zaman ya serumdan oda ağrı kesici ve vitamin di yada bebek başka şeyde olabilir tabi
0 oy
tarafından
Seromdan kaynaklı gecikme çok yaşadım cnm ama iki doz biontech oldum çok şükür gecikme  olmadı
(461 puan) tarafından
Benim ikisi birarada geldi bide canım bakalım
tarafından
Hayırlısı olsun inş cnm ❤️
(461 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
0 oy
6 cevap 99 göst.
4 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif1986 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 153 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
30 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...