0 oy
721 göst.
Aile kategorisinde (2,388 puan) tarafından
Az once cok sinir oldum yemek yaptim bugun kaldi biraz yani yarin yersek biter esim hemen dedi kardesime soyleyim gelip alsin bunlari bende dedim bi corba kaynatamiyomu kendine ya biz yokuz sadece burda bi abisi daha var evli onlarada gitsin hergun hergun yemekmi yapcam ben esim simdi trip atiyo bana sanki hakli gibi hadi bi kere yemege davet ettim ama bu hergun hergun caguralim yemege diyo ya ben mecbur degilimki hergun bi tabak daha koymaya hakli degilmiyim sizce iyice kardeside alisti hemen karni aciksin ariyo esimi yemek varmi abi geleyim ya pisir kendine bisey elin tutmuyomu

41 Cevaplar

0 oy
(3,505 puan) tarafından
Canım tabi sen daha iyi bilirsin ama bir tabak yemekten bı şey olmaz hergun de yese evinize bereket getirir bu şekilde düşünmen doğru değil bence ki ne der büyüklerimiz masaya her zaman bı tabak fazla koyucaksin bence eşine bu yüzden kızıp üzme derim 
(2,388 puan) tarafından
Canim zamaninda kardesi bana iftira atti ve ben ona ragmen hamile halimle kalkip yine o sofraya tabagini koydum ki artik evimiz ayrildi bence kendi basinin caresine bakabilir
(3,505 puan) tarafından
Anladım canım ne diyim ki sen onu Allah a havale et eşin istiyo belli ki sende yapiyosun en azından yaptığına değsin boşver Allah indan bulsun de en azından sevabını zedeleme Allah im sanada sabır versin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 738 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sumeyyery (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 559 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,718 soru

11,508,244 cevap

35,165 kullanıcı

...