0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından
Kızlar hayatımda ilkkez dün sambali tatlısı yedim ama enfes ti ya çok beğendim birde içinde kaymak vardi harika nasıl yapıyorlar kızlar evde yapan varmı kaynağı nasıl yapılır  bilen varsa yazabilir mi :)

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk defa duydum cnm :-)
(594 puan) tarafından
Kız harika tadı var beee :)
tarafından
Nerde yedin kiz
(594 puan) tarafından
Tatlıcı da :))
tarafından
Afiyet olsn  :-)
-Reklam-
0 oy
(1,037 puan) tarafından
İrmik yoğurt karbonat kabartma tozu bunlardan yapiliyo canım revani tatlısınisk biliyorsan onunla aynı sadece içinde un yok oyzden okadar katı oluyo evdede çok basit şekilde yapabilirsin
(594 puan) tarafından
Şerbet le alakalj bı durum olsa gerek komşum getirdi bı ara şambali olduğunu bilmiyordum tadına baktım şerbeti içinde çok yoğun katılaşmış böyle ağzımdan geri cikardm yediğimde ama bu hafif ağızda dağılıyor şekeri tam kıvamında birde kaymağı vardı çok beğendim ya :) sen yapınca kaymak yaparmsn canm icine
(1,037 puan) tarafından
Şerbetini o çok kaynatmis büyük ihtimal bide serbetre tatlida ilik olmalı ben kaymak hiç koymadım cunk görmedim hiç kaymaklı ben ya sade yada dondurmayla yedim eğer çok sert olmasını istemezsen çok az un katabilirsn irmiği azaltıp serbettw çok kaynayipta koyulmamali
(594 puan) tarafından
Ben hemen deniyim yarın canm bakalm olcak mı :)
(1,037 puan) tarafından
Biraz tutturmasi zor ama internette bakıp tammolculu tarifleri yapabilirsin ben heomgoz kararı yaptığım için tarif veremedim sana ama un koyarsan revani olur soyliyim :-)
(594 puan) tarafından
Un koymam ben ya istediğim tadı tutturmam lazm :)
0 oy
tarafından
Revaninin degisigi canim ustune badem koyuyorlar birde
(594 puan) tarafından
Yoğurtlu yapılıyormuş komşum verdi geçen ama cokk yoğundu şambali olduğunu bilmiyordm bile tatlicida yedim çok baskaydi tadı ya
tarafından
Sambalide un yok canim birde yazmayi unutmusum serbeti cok guzel olması lazım yoksa sert oluyor
(594 puan) tarafından
Haaa anladm canm marifet serbette o zamn
0 oy
(120,774 puan) tarafından
kiz o revaninin aynisi kaymak yapmak evdd cok zor hazir almalisin
(594 puan) tarafından
Migros ta bulabilirmiyim kaymak
(120,774 puan) tarafından
bulursun etrafta mandira yokmu mandirada da vardir
0 oy
tarafından
Bayilirim ablam yapar hep 
0 oy
tarafından
En sevdiğim tatlıdır ... İçine süt yihurt girmez suyla yapılır karbonatla yapılır ve harcını bı gün önceden yapiyirlar bı gece bekletirsen daha güzel.oluyir .. ve bunun tahinlisi acaippppo .... 
(594 puan) tarafından
Aaaaa youtubede gezinirken bı kadın a denk geldim 1 milyon da yorum var kadın su ile yoğuruyor hassi bu sekilde diyor bende onu tuttum açıkçası onun tarifini  ekledim videolarıma onu yapcam ama hamur dinlendirmedi açıkçası :)
tarafından
Kuzum ben yapiyirum zamanin yoksa en azinfa dolapta bı iki saat dinlendir ve tepsiye dizdikten sonra pekmez su karıştır hafif üstüne sür iyice kızarır üstü ;)
0 oy
(979 puan) tarafından
Bn hep yemek istdim ama nasip olmdı. Ypmaya da frsatm olmyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 152 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aye1 (446 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 902 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 137 göst.
2 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rayiha25 (302 puan) tarafından soruldu

397,143 soru

11,878,109 cevap

35,994 kullanıcı

...