+1 oy
1,237 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar eşimle evlendik gecen aralıkta sonra nikahtan sonra malum konu oldu benim kızlık zarım patlamadı eşimde üzüldü ağlıcak gibi oldu yer yatağı yazdı yanımda yatmadı hak verdim ve doktora gidip muayene olmak istediğimi söyledim ben kendimden emin olduğum gibi oda emin olsun istedim doktor bana  zarımın hafif zarar gördüğünü ama esnek olduğu için kan gelmediğini söyledi doktora rica ettim eşimide bilgilendirmesi için eşim birden daha sıcak davrandı ama doktora gitmeden bikac gün önce eski sevgilisine beni babamın evine götürmek istediğini aklı ondayken benimle yapamıcağını yazmış zarım patlamadı diye bence o kızla da  hakkını denemek istemiş ama bu kızı zamanında çok sevmiş öyle böyle değil ama kızın ailesi istemediği için olmamış sonra eşim ben temiz çıktıktan sonra düzeldi bundan emindim evden işe işten eveydi eski hayatına göre çok değişmişti hergün neredeyse alkol alan adam ayda bi kere oda bi bahaneyle içiyordu 1 ay geçmeden hamile kaldım eşimin babası bana çok geciktiniz ya dedi hayırlı olsun dicegi yerde aynı evde yaşıyorduk ailesiyle ev alana kadar zaten eşim ailesinin ismini koyacağını ikinci çocukta da Benim karar vereceğimi söyledi önemli olan bebegimin sağlığıydı eşimin hatrı için koyacaktım fakat esimin 2 ay önce kayınbabam eşimin eski sevgilisiyle mesajlarını yakaladım ailece o kızı çok beğeniyorlardı hamarat çalışkan diye kız da babacım falan diye konuşmuş kayınbabamla ben evden ayrılıp babamın evindeyim 2 aydır eşim gelip gidiyor yanıma ama geçen geldiğinde uyurken telefonunda eski sevgilisinin 2 fotoğrafını yakaladım işte telefon sıfırlandı geri yükleme yaparken gelmiş dedi ama tabi inanmadım çünkü gecenin 1inde de numarayı aramış daha yazamadığım o kadar çok şey var ki eşimle bosanmak istiyorum o istemiyor ev aldı evimize girelim diyor günde 2 işe gidiyor ama bu beni aldattığını değiştirmez su an maddiyatım yok ücretsiz dava açabilir miyim varmı böyle yerler? Eşimde Boşanmak istiyor aslında da nafakadan korkuyor korkusuna bana bilezikler sahte demişti daha ben bisi demeden gerçek olduğuna emindim sırf ben mahkemede isterim diye dedi ve ben ne düğün istedim o borca girmek yerine ev alalım dedim bilezikleri önemli bi yere giderken takardı koluma laf etmesinler diye sonra kendisi bi yere gidecekse bilezikleride alır kolumdan giderdi neymiş bilezikler yıpranınca değeri düşer para etmezmiş 

26 Cevaplar

+6 oy
tarafından

Ne çirkin bi tabir zarim patlamadı da ne kb namus iki bacak arası için geçerli değil namus sadece kadın için de değil evli bir adamın yada kadının helali dışında gönül ilişkisi kurup buna yönelik muhabbet ediyorsa asıl haysiyetsizlik ve namussuzluk bu dur 

5 dakka bile durma böyle insanların yanında illa vardır para yok diye seni böyle  bir adam ile evli Bırakamaz hiç kimse 
(5,376 puan) tarafından
Valla benim de olmadı eşim sormadı bile garibim çünkü güveni tam hiç sorun olmadı bu aramızda 1 kere bile konusu geçmedi Allah razı olsun ondan
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ah canım yaa:ermm: kıyamam aklı onda iken her daim ona gidecek gibi duruyor ona yazacak arayacak ama kadının da sen evlisin diyip yüz vermemesi lazımdı da neyse 

Umarım hakkında hayırlısı olur kuzum ne diyim 

Ayrıca evet öyle bir hakkın var 

(4 puan) tarafından
Kızla da konuştum bana ****** falan diyor karısı olan benim ne denebilir ki bu kıza
tarafından
Yok artık sen de aynen şunu deseydin nikahlı karısı olan benim birde kendine bak olmayan beyninle düşün bakım kim o........ muş  
Madem çok seviyordun bir şekilde evlenseydin avucta garanti arada yoklanacak ma.l olarak görünmeyi çok seviyorsun herhalde  deseydin
+1 oy
tarafından
Namusu zarla ölçen zihniyetler yüzünden bir adım ilerleyemiyoruz sen doktora giderek kendini kadınlık gururunu ayaklar altına almışsın zaten...

Ve evet ücretsiz dava acabilirsin..
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Var canım ücretsiz büro dan avukat veriyolar durum olmayınca Rabbim yardımcın olsun çok zor
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Allah sabır versin üzüldüm hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Tabi ki de açablrsn devlet sana ücretsiz avukat tutar param yok ddkten sonra ayrıyttn ne kadar cahil bi. Kocan var kan gelmek zorunda mıymş kndi edepsizliği ne baksn
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ya daha ,1 sene bile olmamış bu nasıl sadakatsizlik ya . Madem aklı ondaymis.ne diye senin başını yakmış ah bide hamilesin :( Allah'ım şu adamı elime verseler yemin ederim tırnak makasaiyla etlerini keser tuz dökerim üstüne ahlaksızz köpekk
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Çok büyük güven probleminiz var başta hatalar yapılmış sen nasıl kabul ettin bacım bunu niye kendine yapıyorsun anlaşmalı açarsanız olur Rabbim güç versin sana en çokta o bebise 
0 oy
(119,247 puan) tarafından
adliyeye hit bi dilekce yaz barodan ucretsiz avukata basvur kurtul o deliden
0 oy
(173 puan) tarafından
Salakmi bu eşin eğer doktor sana demeseydi var derdim haklı ya insan nsali bunu eşine ypiyor ya kadın yapsa öldürün derler erkek yapınca erkektir yapar derler kız ağzına tukur vllh çok sinirlendim
(4 puan) tarafından
Benim ailemde geri kafali bana diyor ki sen 2 aydır buradasın normal diyor iyi bende aynısını yapıyım o zaman normal biseyse dedim
(173 puan) tarafından
Bn dün gece eşimi rüyamda gördüm biriyle oluyordu gece 4 uyandım Onuda uyandırdım ve ona dedim ki eğer birgün bni altatirsan ömür boyu affetmem çocuğun yüzünü göstermem senide rezil ederim allhtan eşim bekarken gene sevgilisi olmamış
0 oy
(422 puan) tarafından
Ya ben bu hemen çocuk yapma olayını cidden anlamıyorum. Yazık değil mi şimdi o çocuğa? Çok şey derim de neyse..
(4 puan) tarafından
Ben biraz ara vermek istediğimi söyledim ailemin evine dönüp o gece çocuk işini yaptı bana sormadan ben gidemiyim diye
(422 puan) tarafından
Tatlım ertesi gün hapı diye bir şey var biliyor musun ?
(4 puan) tarafından
O an inan aklıma gelmedi kendimiz korunuyorduk zaten  ve bana sormadan oldu ne olduysa 2 ay sonra doğurucam hamile olduğumu öğrendiğimde 3 haftaliktim ama aldırmayı zerre düşünmedim onunla bosanmak istememe rağmen
(422 puan) tarafından
Aldırmaman iyi olmuş. Cana kiymamak lazım. Yapacak bir şey yok. O an aklına gelmeliydi. Kusura bakma ama Ben sadece doğmamış çocuğa üzülüyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ondan adam olmaz bir ayağı sende bir ayağı kızda 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kusura bakmada o eşin ******** snn gururunu hiçe sayıp eski orospuya yazmış o orspuda orapu olmayı kabul etmiş evli adamla konuşarak işte snn eşin gibilere dibine kdr kız olan yaranamazda sk peşinde koşan yaranır evli adamla konuşan orspudan ne hayır gelir inşallah ondan kurtulursun ve memleketinizi merak ettm ayrıca snn yerinde olsam bnm kızlığımdan şüphe edip sözüme inanmayan adamı o doktordan alınan kızlık kağıdı ile tarihe gömerdm
0 oy
(404 puan) tarafından
Israrla diyorum hep diyeceğim KADINLAR KENDİNİZE ŞİDDETİ LAYIK GORMEYİN SENİN DOKTORA GİTMEN, EŞİNİN KAN YOK DİE YATAK AYİRMASİ BUNLAR HEP PSKOLOJİK SİDDET. PARAN YOKSA DA BOSANMA DAVASİ ACABİLİRSİN AİLENE SOYLE DESTEK OLSUNLAR COK MU ZOR.
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Edepsiz herif.

Dengesiz.

Kendi namusu olan bir kadına laf ediyor.

O önce kendi namussuzluguna baksın sonra sana laf etsin .

Şeref yoksunu olmasa esikiye gitmezdi.  Hayatına bakardı.

Pis herif...

Sadece cahil kafalilik başka birşey değil .

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Kan gelmeseydi kusurlu deyip biraakacakmis gibi geldi bana . Bahane aramis ama doktor bahaneyi çürütmüs 

Boyle adamdan hamile kalinir mi be canim yakmissin bile bile kendink
0 oy
(109 puan) tarafından
Rabbim sabır versin bacım büroya gidip dilekçe yazıp avukat isteyebiliyorsun ama elinde seni aldattığına dair kanıt olmalı kesinlikle sen her şekilde haklısın fakat onlar yalan diyor demesinler diye kanıt al yanina
0 oy
tarafından
Ne kadar cahilsiniz ya hak verdim diyosun bide herkesin zari patliyormu böyle devam edin başına hersey gelir
0 oy
tarafından
Eşinden hiç bir şey olmaz düşünceleri kötü çünkü boşanma gibi bir niyetin varsa eve şerh koydur eşin çocuk kandırır gibi seni ikna etmeye çalışıyor eski sevgili olayına girmek dahi istemiyorum 
0 oy
(418 puan) tarafından
Ah canim benim namus iki bacak arasinda degil. İhanetide affetme  gönlü sende olmayanin akli sende olsa ney yarar bak bende evlendim ayrildim ucretsiz dava acabiliyosun git adliyeye durumunu anlat avukat veriyolar hemen ikinci bir konuda canm aradan 4yil gecti ben yeniden evlendim ve esim hic evlenmemis bekardi biliyordu hayatimi anlattim ailesine  esim tek cocukdu birde ailesi anlayisla karsiladi olabilir kızım dedi insanoglunun basina hersey gelebilir dedi ve beni cok severler allah razi olsun hepsinden simdi esimden cok seviyorlar beni 
(4 puan) tarafından
Ne güzel önyargıyla yaklaşmamaları Allah mutluluğunu daim etsin
(418 puan) tarafından
Amin cnm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 1,996 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde htch (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 1,709 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Dalin (10 puan) tarafından soruldu
0 oy