+1 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar gerçekten şuan o kadar sinirliyim ki aslen ağırlıyım annem ananemin yanına gitti köye Ağrı’da teyzem dayım da var neyse dayım oğlu düşmüş köyde ağaçtan dayımın eşi yatırmış çocuğu ama çocuk kalkmış bi anda nefes alamamaya başlamış omurgası çatlamış ve akciğer su toplamış cocuk nefes darlığı çekmeye başlamış mübarek biraz yaramaz bi çocuk yerinde durmaz pek neyse ben çok üzüldüm ne olursa olsun hastaneye götürmüşler sinir olduğum konu doktor yok izne çıkmış demişler e başka doktor da yok demişler yahu neden nasıl yok Van ı aramışlar yer yok Erzurum’u aramışlar yer yok doktor yok falan filan yani nedir bu bu doktorlar sadece İstanbul’da Ankara’da mı var Allah aşkına neden Doğu da böyle sıkıntılar var neden yeteri kadar insanların hayatlarını kurtarabilecek kapasitede de doktor yok orda neden oradaki insanlar sorumlu olan kişilere seslerini asla duyuramıyorlar resmen oradaki insanların hayatlarını hiçe sayıyorlar e cocuk şimdi ölse ne olacak He şuan sadece oksijen makinasına bağlı doktor hastane bekliyor cocuk ben böyle bi sacmalık görmedim sinirden deli oldum ya Allah aşkına nereye şikayet etmek gerekiyor kimlerle konuşmak gerekli bilmiyorum akıl verin lütfen bişey diyin kızlar 

14 Cevaplar

0 oy
(3,860 puan) tarafından
canim bilmedigim icin soruyorum ozel hastane falan da mi yok gidebilecekleri
(253 puan) tarafından
Hayır Ağrı’da bir tane normal bi devlet hastanesi var düşün bu konuda bir tane nasıl olabilir ya bu kadar mı onem verilmez mi hiç
(3,860 puan) tarafından
cok uzuldum cok gecmis olsun ,Rabbim sifa versin
tarafından
Geçmiş olsun  güven  tıp varmış ağrıda  ona  neden götürmediler
-Reklam-
0 oy
(147 puan) tarafından
Bende Doğuluyum kuzum ve sen hastaneye gideceğin zaman aramayacaksın çünkü asla kabul etmiyorlar direk gideceksin en azından şehir içinde gönderiyorlar veya ambulans ile sevk atıyorlar cok geçmiş olsun 
0 oy
(546 puan) tarafından
Ya canim turkiyede bir cok yerde var bi sorun sadece doguda degil.ozele gotursunler.Allah sifasini versin
(2,252 puan) tarafından
Ozel de yokmus
0 oy
tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun canım benim Rabbim şifa versin yavruya şikayet için de cimer e yaz mutlaka ilgilenirler 
0 oy
tarafından
Erzurum'da 3 sene yaşadım o kadar büyük bir hastane ve Dr problemi varki güya büyük şehir tek bir özel hastane var o kadar ateş pahası onu hiç demiyorum bir kadın doğum hastanesi var oraya gidene Allah yardım etsin zaten azarlayip duruyorlar 
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin insallah kalici bi hasar kalmaz
0 oy
(124 puan) tarafından
Geçmiş olsun hastane 112 araciligiyla yer araniyordur. Sistemi biliyorum uzakta olsa yer bulunduğunda ambulans ile nakli saglanir. Ozel yada devlet 112 yer ariyordur zaten suan. Sikayet edilecek bir durum yok. Zaten sikayet etseniz de bir sonuc alamazsiniz
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Gecmis olsun canm ben Erzurumdayim burda sehir hastanesi çok büyük ve guzel hic yer sıkıntısı duymadm gecistirmis olabilirler mi acaba anlamadm.
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Çocuğun durumu acil nasıl sevk edilmez başka hastaneye. Doğruları söyleyince bölücü provakator oluyorsun. Batıya okul yol doğuya adam akillli bı hastene bile yok. Delirmemek elde değil ki. Yani insanın sesini cikarmasi için illa ateşin düştüğü yeri yakması da gerekmiyor.  Doğuya gerçekten önem verilmiyor. 
0 oy
tarafından
Bende Ağrılıyım Patnos ta doğum yaptım gece 3 hiç kimse ilgilenmedi koridor da doğum yaptım eşim hastaneyi ayağa kaldırdı sadece acilden bir doktor geldi elim kızımin kafasına değdi o derece yani 
0 oy
(197 puan) tarafından
Allah şifa versin yaa. Gerçekten çok saçma inşallah bir çözüm bulunur 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum gerçekten bazen sagligimiz canımızın önemi bu kadar işte  
0 oy
tarafından
Asten agriliyim malesef canım bizim orası hiç gelişmedi ve dediğin gibi Dr falan da Yok hiçe sayiyorlar canımızı
0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin Rabbim yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin amin o kdr haklısın şuan durumu nasl çocuğun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 114 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 215 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 308 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.