0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya yirmilik dişim çıkıyor çok zizliyor ya  napcam şişmiş arkaları bir taraf sadece şiş çok acıyor diğer taraf biraz iyi çünkü az ucundan çıkmış  kaç gün sürer hem dişim hem karnım of ya 35+3 günlük hamileyim aşırı kasılma asiyagiya baskı ve ara ara sancım. Oluyor kadınlar göbeğin düşmüş dediler sizce doğuma yaklastigim anlamına mı geliyor  32 de acilmam sancım vardı 100 civarı şimdi iyim ama kasılma falan çok ara ara sancı olunca kafama takildi

İki sorum var güzel anneler ve anne adayları

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
yirmilik dişi çektirmek gerekiyor yoksa ağrısı da geçmez sisi de inmez 

yani gebeliğin için de doktor muayenesi daha sağlıklı olur benim ilk kizimda karnim full aşağıdaydı ama 41+5de doğumum oldu yani belli olmaz o hemen 
tarafından
Daha dişlerim çıkmadı canım ya yeni yeni çıkmaya başlıyor   

Doktora bayadir gitmiyorum aslında randevu falan yok acile gitigimde yatış veriyorlar  bende merak ettim
tarafından
kuzum  onların cikmasini bekleme çünkü çıkmaz sadece sana agri yaptığıyla kalır çıkan diş gömülü diş olarak geçiyor benim de yirmiliklerin 3 tanesi çekilmesi gerekiyordu 2si gömülüydü 1 çıkmamıştı o çıkmayan ve gömülü olanı çektiler digeri için bekliyorum

yatış veriyorlarsa vardir bir sıkıntı canm ihmal etme
tarafından
Canım 32 de acilmam olmuştu sadece acilmam var diye veriyorlar ciğer geliştirici iğne vurundum sadece yaticam oda benim evdeki çocuğum bir buçuk yaşında kimseye emanet edemem kimsede yok zaten  

Dış konusuna gelecek olursak sadece balon olmuş arkası  dış yok şiş sızlıyor sağ tarafta çok minnacık ucu çıkmış
-Reklam-
0 oy
tarafından
20lik diş rezalet bişey benim çıktı çıktığı gibi ağrı sızı ve çürüdü çok çektim ondan 
tarafından
Ya  korktum vallhi ah inşallah okadar ağrımaz ya  daha çıkmadı balon olmuş arkalar  çıkacak çıkınca cektirsemmi çoğu on dişleri yamultur diyor doğrumu
tarafından
bende başka dişlere zarar vermedi canm ama çektir bence de keşke bende cektirseydim hiç düşünmedim o zaman bildiğin çürüyüp gitti 1 yıl sürmedi
tarafından
Çıksın inşallah cektiririm bende

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 217 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 492 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu