+1 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından

Kızlar amaç sohbet lakin sorumu basit algılamayın. Aşk derken 2 gün sonra itilmiş kakılmış gibi olanlardan değil. Allah katında bile devam eden sadakat ile sonsuza giden bir aşk mı?

Yoksa hayatınız boyunca hiç düşünmeden yaşayacağınız para mı ? 

Benim cevabım AŞK..

23 Cevaplar

+1 oy
(2,749 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Valla aşkı öyle bı ornekleyip anlattın  ki aşk diyesim geldi:)

Yoksa cevabim direk aşk mı var tabi ki paraydi:D

(8 puan) tarafından
Ama öyle. Bu sorun bazen çok basit algılanıyor. Ama aşkı hayal ettiğimde , hayal ettiğim aşk asla insanların şuanda aşk adı altında birbirine yaptıkları değil. Ki bunlar aşk da değil. Aşkın önce onu Yaradana olacak ki yarattığını da Allah aşkına seveceksin. Ben böyle bir aşk için asla parayı tercih etmem. :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aşk ya para insanı mutlu etmiyor ama aşk insanı mutlu ediyor
(8 puan) tarafından
Demi ama :)
0 oy
(644 puan) tarafından
Aşk tabiiki maalesef öyle bi aşk yaşamayı o kadar çok istedim mi benimki tam tersi oldu 
(8 puan) tarafından
Kıyamam :(Rabbim gönlüne göre versin inşallah
(644 puan) tarafından
Amin inşallah cümlemizin
0 oy
tarafından
Bence aşk insanı daha çok mutlu eder
(8 puan) tarafından
Katılıyorum :)
tarafından
Ay ikisi olsa ne güzel olur
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Ask tabikide 
(8 puan) tarafından
Katılıyorum :)
0 oy
(930 puan) tarafından
Şimdiki zaman para ne yazık ki gerçek bu
(8 puan) tarafından
Tabi farklı düşüncelere saygım sonsuz :)
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Para para para :D

(8 puan) tarafından
Tabi farklı düşüncelere saygım sonsuz :)
0 oy
tarafından

aşktan fayda görmedik para :woot:

düzeltme yapayim soruyu okumamıştım çünkü öyle bi aşk varsa ömrümü vermeye razı olur aşk derdim şüphesiz!

(8 puan) tarafından
Ama öyle. Bu sorun bazen çok basit algılanıyor. Ama aşkı hayal ettiğimde , hayal ettiğim aşk asla insanların şuanda aşk adı altında birbirine yaptıkları değil. Ki bunlar aşk da değil. Aşkın önce onu Yaradana olacak ki yarattığını da Allah aşkına seveceksin. Ben böyle bir aşk için asla parayı tercih etmem. :)
tarafından
kesinlikle katılıyorum.
0 oy
(812 puan) tarafından

Evliliğimde 6 .yılı devirmiş biri olarak söylüyorum çok net Para canım para en güzel şey para:D

Sorumluluklar artınca hele de evladin olunca ona dünyaları vermek iatiyorsun herşeyin iyisi olsun istiyorsun o yüzden bana göre aşk ikinci planda nacizane kendi fikrim.

(8 puan) tarafından
8 yıllık evliyim :) 1 evladım Var Allah cümlemizinkini bağışlasın . Benimde fikrim bu . Farklı fikirlere saygım sonsuz:)
0 oy
tarafından
Önce sağlam iman sonrasi gelur zaten
(8 puan) tarafından
tarafından
Katılıyorum sana cnm
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Asksız yasanır ama parasız yasanmaz. Bence para
(8 puan) tarafından
Peki saygı duyuyorum:)
(1,014 puan) tarafından
Pekı. Tesekkur edıyorum:)
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Aşk ama sevgi de karın doyurmuyor ya şöyle bir miktar da para olsa çok iyi olur sonuçta ölüp gittiğimiz de çocuklarımıza bırakabileceğimiz bir kaç bir şey olur
(8 puan) tarafından
Farklı bir bakış açısı fikrine saygı duyuyorum kısmen çok haklısın:)
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Önceden aşk derdim. Ama nasıl para olmayınca o askın bittigin igmrdügğm için cevabım para para para para para para para para 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Şuan ki hayatım okadr güzel ki tabikide aşk canım ama parasizda huzur olmuyor bisi istiyor alamıyor eve bisi almasan fatura idenmezse işten dışı insan huzursuz olup kırıp döküyor azından çıkanlar ile buyuzden ikiside tek başına çok zor bu devirde 
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Para çocuğumun geleceği için yaşıyorum
0 oy
tarafından
Aşk .....

Para insanı huzurunu sağlamıyor .. seni sevmeyen sana değer vermeyen ama pul gibi de parası olan herifi ben ne yapayım . 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Para ...  Ask karinda doyurmuyor evladida doyurmuyor 

Realistim.
(8 puan) tarafından
Farklı bir yerden baksak. Hayatın boyunca yetecek hatta hiç düşünmeden yaşacağın para değil de. Yinede ele güne muhtaç etmeyecek kadar paran olsa yinede para mı. Belki bu sefer aşk dersin. Asıl realist olmak ölümden sonrasında da bu dünyada ki ev evlat yani aileye sahip olmak için çabalamak yani aşktan geçtiğine inanırım. AŞK derken iki kikirdemeden ardından höt höt e dönen aşklardan bahsetmiyorum. Evde huzur kokan bir aşktan bahsediyorum. Yinede dünya hayatı için kısmen haklısın bunu söylemekte
(1,737 puan) tarafından
O sekilde herkez ister tabiki ama hayal öyle sevgi yok  kimsede.
0 oy
(580 puan) tarafından

Para kesin ve net

Aşk kelimesi bana saçma anlamsız aşiri gereksiz geliyor.
(8 puan) tarafından
Aşkı başlık yapıp altına neler koyduğunuza bağlı. Ona yüklediğiniz anlamlara bağlı. Şahsen şu anda çocuğu insanın aşk adını verip yaşadıkları şey evet çoook saçma. Ama benim için Başlığın adı aşk olsa da onun alt metni
Sadakat
Vefa
Ve sırtını yaslayacak kocaman bir dağ
(580 puan) tarafından
İşte ben aşk kadını değilim aşırı saçma 8 yıllık evliyim aşktan soğuyacak bir durumum olmadı ama aşık olmak aşık etmek bana göre değil:) bir Allah aşkı bilirim bir de evlat♡
0 oy
tarafından

AAAAŞŞŞKKKKK kesinlikle <3

(8 puan) tarafından
Katılıyorum:) :)
0 oy
(12,496 puan) tarafından

Aşk karın doyurmuyor para diyorum :D

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 383 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu