0 oy
631 göst.
Aile kategorisinde (5,132 puan) tarafından

Benim hayalim 2 kız 2 oğlan 

Şimdilik 1 kız 1 oğlan 
Sezeryan doğumlarım.. 
Hayali güzel de bakması zordur 4 çocuk <3
Sizin hayalinizdeki çocuk sayısı nedir, hayalinize ulaştınız mı 

75 Cevaplar

0 oy
tarafından
3tane istiyorum suan 1tane 
-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Üç oğlum var başka istemiyorum zaten yaşımda geçti 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Hayalımdekı 3 tu. Rabbıme sukur 4 oldu. 

2 kız 2 oglan. 
0 oy
(280 puan) tarafından

Benim de hayalim 4 çocuktu. Suan iki çocuğum var. Allah onları bana bağışlasın yeter diyorum. Yani şuan ki hayalim yanliz iki.:D

0 oy
(2,449 puan) tarafından
Hayalim 2kız 2erkek 

Şimdi 2kızım var

Rabbim inşallah erkek sevgisini de tadırır
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Hayalim bir kız bir erkek di şükür oldu da
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Hayalim iki kız bir erkek fakat ikiden fazlasını istemiyorum ne bileyim ya niyetlerim değişiyor işte 

Zeynebime bir Bacı bir erkek kardeş isterim.

Rabbim hayırlısıni nasip etsin hayırsız olacaksa hiç olmasin olana can sağlığı versin

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Hayalim 2 kiz 2 erkekti ama

3 oglum var yeter bu kadar :) 

Allah olanlara can sağlığı versin insallah 
0 oy
tarafından
2 kız aslında ama 1le kalcaz gibi
0 oy
(1,921 puan) tarafından
1 tane yeeterdi 2.yi dogurdum 1 oglan bi kiz hem az hem cok dedim daha istemem dedim buyuk mu konustum bilmem kazaya kurban gittim 3.yol da 
0 oy
(827 puan) tarafından
Tamda hayalim du aslinda 2kiz 1 oglan isterdim hep suan 2 kızım bir oglum var allah acılarini gostermesin
0 oy
(597 puan) tarafından
Hayal: 30dan once 4cocuk :) senin gibi 2 oglan iki kiz :) 

Hayat: yas 29, 9aylik oglum var anca bunu becerdim :D ama evliligim iyi gidio olsaydi hic durmadan 3daha yapardim :) simdi bir tane eaha yaparsam ona sukur detcem, suan o bile zor bu durumda
(5,132 puan) tarafından
Allah hayırlısını nasip etsin,  ben 23 eşim 34 yaşına girdi galiba ben 30 a kadar 4 tane doğururum ama işte sezeryan olduğu için pek sanmıyorum insan kendi sağlıgını da düşünmeli kolay değil çocuk büyütmek güzel değerler kazandırmak
(597 puan) tarafından
Amin cnm cumlemiz hakkinda..
Aynen oyle vuyutmesi, egitmesi, ilgilenmesi, sabirli olmasi bunlar 4 cocukda tabiki kolay degil cmm
0 oy
tarafından
4 cocuktu hayalim ama 3 tane Rabbim esirgesin yetti bana kuzum canlrı sağolsun 
0 oy
(924 puan) tarafından
Benim hayalim 1 kız Bir oğlan eşimin hayali 2 kız 2 oğlan sonuç 2 kız 1 oğlan 5-6 sene sonra bir tane daha olsun istiyoruz 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Eşime kalsa 4 tane istiyor şuan daha bir kızım var çok şükür . İlerde ne olur bilemem bana kalsa bu kdr yeter herseyimiz onun olsun isterim :)
0 oy
(146 puan) tarafından
Hayalim hep 4 çocuktu ama çok zor gözüküyor 1 oğlum  şuan hamileyim cinsiyet bi türlü belli olmuyor  ve hamileligim çok zor geçiyor 2 çocuk kalmak gibi Rabbım olmayana nasip etsin 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
12 cocuk isterdim :D ben kalabalik aile seviyorum ya ama bakmasindan ziyade maddi olarak yetemem imkansiz bu yuzden 2-3 max 4 kafi :)
0 oy
tarafından
Benim bir erkek kardesim var ikimizde gurbetteyiz annem yalnız keşke iki yane daha kardeşim olsaydı ne güzel olurdu diye düşünürdüm hep

O yüzden bende dört ama yaşam sartlari maksimum 2 dio
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bana kalsa 1 tane eşim 3 tane ama onların geleceklerini de düşünmemiz lazım artık öyle bir zamana geldik ki  şuan 1 tane oğlum var 14 aylık  ilerde olursa Rabb'im nasıp ederse birde sağlıklı bir kız bebeği çok istiyorum :)
0 oy
(253 puan) tarafından
Maşallah sabırlısin 4 tane çocuğa bakmak büyük marifet yani bunun büyüdüğü zamanida var bana 2 tane yeter 1 kız 1 oğlum var rabbim bana bunların acısını yaşatmasin hatta bir daha çocuk yapmiycam nede olsa diye küçük gelen tüm kıyafetleri eşyaları aklına ne gelirse dağıttim ihtiyacı olanlara

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,599 göst.
0 oy
23 cevap 609 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
31 Mart 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,159 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 407 göst.

379,750 soru