0 oy
820 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Kizlar iyi akşamlar ben 4 yıllık evliyim ve 2 çocuğum var biri karnımda diğeri 21 aylık kizlar eşim tam  bir is kolik sabahın 4 ünde gider akşam da 10 11 de işten eve gelir ne bi sohbet ne bir muhabbet var aramızda hiç gezmemiz bile yok evliliğe dair hiç bir yasantimiz yok açıkçası  daha cumartesi gününden  beri benimle konuşmuyor surat yapıyor nedeni ise ise gec kalmış uyandırmamışım akil verin kizlar boyle bir kocayla  omur gecermi  daha yaşım 21 kizlar ben her gün ağlamaktan küçük kızımın  anne diyerek göz yaşımı  silmesnnden çok sıkıldım  siz olsanız napardınız

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından
E öyleyse bu çocuklar nasıl oldu diyorsun ya evliloge dair yaşantımız yok bide 2 tane Allah uzun ömürler versin . Yani ne diyim böyle hayat geçmez tabi konuşmayı denedinmi eşinle rahatsiz olduğunu anlatinmi
(73 puan) tarafından
Yok canım  o anlamda değil yani birbirimize vakit hiç ayırmıyoruz  bi 10 15 dk anca görüyorum  o kadar sonra gidip yatar
tarafından
o 10-15 dk çocuk yapmaya yeterlı olduysa baska herseye de yeterlı olur cıddı cıddı beklentılerınızı soyleyın gerekırae kavgasını edın ama buna dur diyin
tarafından
+++ ayrıca çocuğuna da yazık annesini ağlarken görüyo sürekli onunda psikolojisini bozarsın yapma yazık günah karnındakine de yanındakine de..
-Reklam-
+1 oy
(119,131 puan) tarafından
bacim sende haklisinda bu zamanda tek maasla gecinmek cok zor en azindan calisan isini seven bi esin var adam calismasa ne etcen
(73 puan) tarafından
Tabiri oyle tatlım çalışmasına tamam diyelim susalım ya durup durup küsmesi günlerce konusmamasi  beni yıpratan da bu
(119,131 puan) tarafından
ee saatlerce calisan adam haliyle yorgun ve stresli olur tripler normal
+1 oy
(422 puan) tarafından
Daha çocuk yaşınızda yasadiklariniza bak. Üzülüyorum. Doğan çocuklara daha da çok üzülüyorum
tarafından
yorumumda unuttugum bısey var diyordum tamda bu yeniden eklemeye yapmayım aynen katılıyorum 21 yas 2 cocuk ne
(73 puan) tarafından
Bende sadece çocuklarımız düşünüyorum onlar için her defasında sabir çekiyorum
tarafından
Sevmedigın ot burnunun dıbınde bıtermıs derya :D
tarafından
sende benı bılıyosun ve sevmiyorsun :D
+1 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım eşinin mesleği ne ? Bu yuvayı bitirmek için sebep gibi gelmedi bana. İşinde sonuçda yavrucaklara haksızlık etmiş olursun. 
(73 puan) tarafından
Yok cankm bir anda sinirden çaresizlikten  yazdim boşanmak diye sonuçta kolay kurulmuyor bir de ikj yavrum var onları düşünüyorum
(2,545 puan) tarafından
Tamam canım olur böyle şeyler :))
0 oy
tarafından
Bence oturup konussaniz hersey hallolacak
(73 puan) tarafından
Ahh tatlım o kadar konuştum dil döktüm ki dedim herseye  boyle küsersen  trip  atarsan nasil bir ömür  gecircez  diye ama nafile her seferinde  aynı
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Bence eşinle güzel bi şekilde herşeyi içli dışlı konusamaniz gerekliyor canım benim esimde oleydi konuştum herşeyi şimdi çok şükür iş kolikligisi o kadar kalmadı 
(73 puan) tarafından
Anladim canim inşallah bir gün benimde düzelir
0 oy
tarafından

Ağlayıp kendinizi harap etmek yerine konuşmayı denediniz mi? Mesela arayın bi gün plan yapın şunu şunu yapmak istiyorum diyin üstüne gidin konunun pes etme, boşanmak kolay degil heleki 2 çocuk ve bu kadar basit bi konu ise.

Eşim de iş kolik valla iş olsun da parasını çıkarsın diye dua ediyorum borç harç kendiliğinden ödenmiyor elbet çalışacak lar pazar günü bize yetiyor akşam yorgunsa uyur ses etmem hakkıdır 
(73 puan) tarafından
Canim 3 kardeş çalışıyorlar ve ona  göre kafasını kaşıyacak vakti  yok hamileyim bj ikinci hamileligim ve her hic benimle kontrollere bile gelmedi bi baba heves etmezmi hic
tarafından
Bi ara bende senin gibi takıntılı oldum hamilelikten oluyor onlar geçiyor dua et evine para getiren gözü dişarda kocalarımız yok yani bu durumda boşanmayı düşünme Birgün oda anlar destek ol
0 oy
(937 puan) tarafından
Çok çalışıyor diye boşanır mi insan çalışmasa daha mı iyi 
(73 puan) tarafından
Yok canim tabiri bu boşanmak için bi sebep değil bir de ben kayinvalidemle bir oturuyom senki onunla evliyim eşimden cok onunla görüyorum bu zoruma gidiyor ama suç bende
(937 puan) tarafından
Ayyy bir oturmak olmaz işte o kadar çalışıyor da neden evinizi ayirmiyorsunuz ? Bu şekilde evlilik olmaz haklısın
(73 puan) tarafından
Canim ben nişanlıyken  bilmiyordum tam bir anneci
0 oy
(48,496 puan) tarafından
peki bosandiginda gezebilecek misin ise girip calismak zorunda kalacaksın iki yavrunda perisan olacak 
(48,496 puan) tarafından
he normal mi.karsilayalim yapici olmayalim mi☺️
(73 puan) tarafından
Cok doğru diyorsun ben o iki yavrum perişan olmasın diye dayanmaya çalışıyorum
(48,496 puan) tarafından
deryosum Allah herkesin yuvasina huzur.mutluluk versin uzuluyorum bosanma postlarini gorunce. öznur bosanmak kolay canim devam ettirmek zor simdi ailene gidersin rahat edersin ayrildiginda iyide deseler senin agirina gider evini ozlersin iskolik.olmasi sıkıcı da ayrılma sebebi degil
0 oy
tarafından
Emin olki kimsenin hayatı dört dörtlük değil buda boşanma sebebi degil bence 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Canım herşeyi kestirip atmadan önce konuşma sende trip at aynı odada durma üzüldüğünü belli et derdini anlayana kadar biraz çekici giyin

Azıcık kendine zaman ayır gözü sana kaysın ki dikkat çeksin yokluğun 
0 oy
tarafından
simdi soyle soyleyeyim o tvlerde goxukenler gibi olmuyor evlilik bahsettigin hepimixin yasadigi zaten.. yasin daha 21 beklentilerinin olmasi normal ama esinin baska olumsuz yanlari yoksa bence sen kendi hayatina bak.. herseyi esinle yapmak zorunda da degilsin cik gez toz kendine zaman ayir.. ayrica cocugunun yaninda da aglama
0 oy
(597 puan) tarafından
Guzelce konus cnm. Seninki is kolik benimki hasta evden cikamio calismayi birak. Alisverise zor gidio benle.... Almancakursuna baslasa ona sukur edecem... Keske benimiide is kolik olsa. Haftada birgun ikna et zamanini size ayirsin
0 oy
(2,654 puan) tarafından
Allahım aranıza sevgi muhabbet versin canım çok zor tabi ama bosabmakta çok kolay değil iki çocukla maalesef dua et inşallah düzelir 
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama 4 sene içinde 2 çocuk fazla değil mi tam evlilik oturmamışken.
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Bak şimdi güzelce eşini karsina alıp konuş. Anlayacaği şekil.

Sorunlarızi çözün evvela hak bu egerki düzelmezse düşünürsun boşanmayi..

Ayrica 21 yaş küçük olabilir iki çocuk sahibi olman insanlara tuaf gelebilir ama unutmasınlar ki nasipten öte yol yok. Stres etme .
0 oy
(333 puan) tarafından
Canım haklısın sanada zaman ayırması lazım ama adam seni aldatmiyor ki çalışıyor sonuçta. Birde şöyle düşün en azından eşin her gece eve geliyor senin yanında ve kendini güvende hissediyorsun. Peki eşi asker ve polis olanlar ne yapsın, kimi çocuğunun doğduğunu görmez, kimi eşi hamileyken yanında olmaz, kimisinin eşi gider göreve 3-4 yıl gelmez ve bunlar gibi bir sürü hayat yasayan var. Şöyle düşün onların yerinde olmak ister miydin. İstemezdin demi o yüzden bunada şükret ve geç. Senid anlıyorum hamilesin duygusallık ön planda ama bunada şükret canım
0 oy
(295 puan) tarafından
Ne kadar uzak o kadar iyi üstüne gitme , benimle ilgilenmiyorsun deme sende ona aynı şekil davran 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm kocan ise gidiyor karıya kıza kumara gitmiyor. Sonuçta size bakıyor. Bide öle düşün su zamanda çalışıp eve ekmek parası getiriyorsa op başının üstüne koy . Adam iş yorgunluğu olabilir. Biraz anlayış gosterebilirsin. Güzel güzel yaklaşıp konuşmaya çalış. Cnm.
0 oy
tarafından
Kendi işimi yoksa maaşlı çalışan birisi mi 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,588 göst.
8 Mart 2020 Diğer kategorisinde Kasimcicegiii (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 990 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 321 göst.