0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Kızlar başına gelen varmı ameliyat olan nasıl bir süreç bikere oldu bende apse yaptı aşırı kötüydü patladı gitti şimdi bidaha var gibi ağrı oluştu ameliyat olan varmı aşırı korkuyorum çok zor hep yüz üstü yattım şimdi küçük bebeğim var 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esim oldu canm 2 ay dogru düzgün oturamiyordu
(66 puan) tarafından
Olmam ozaman :D
tarafından
Doktorunla görüs bence canm ondan sonra kararını ver
(66 puan) tarafından
Randevu aldım da korkuyorum ya sezeryan dan fenaydı ağrısı biliyorum
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun kuzum bu agriyi sürekli cekmektense olur kurtulursun
(66 puan) tarafından
Oda var doğru balım bakalım
-Reklam-
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Eşim askerdeyken olmuştu sürekli ayakta durduğunda mecbur ağrısa da çekiyordum diyordu
(66 puan) tarafından
Çok zor yaaa kara kara düşünüyorum bugun başladı daha
0 oy
(2,241 puan) tarafından
gecmis olsun canim kil donmesi deyip gecerler agrisini bilmezler ben oldum 2015de ama inan o agriyi yasamakdansa ameliyat sonrasi birkac gun hafif aci cekmeye razi oluyorsun . o apse yaptikca delirtir adami . benimki cok buyuktu baya cikardilar o parcayi ilk birkac gun oturamadim ama yurumemde bir sorun yoktu bir hafta sonra ise basladim bir sıkıntı yasamadim
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Bende oldum 20 gün oturmadım yan ve yüz üstü yattım biraz ağrı oluyo ameliyattan sonra ama şiddetli korkulacak kadar değil iltihap acısı ameliyattan çok daha zor 
0 oy
(1,690 puan) tarafından
13 sene önce ameliyat oldum 17 yaşındaydım.. Ameliyat sonrasında hiç ama hiç sıkıntı çekmedim.. Dışarıda 18 tane dikişim vardı.. Doktorum '10 gün sadece yüzüstü yatacaksın,10 gün sonra dikişlerinin yarısını alacağım yan oturmaya başlayacaksın, 1 hafta sonra da kalan dikişleri alacağım o zaman tam oturacaksın' demişti.. Ben ameliyattan 1 hafta sonra dikişlerinin tamamı dururken yan oturmaya başlamıştım bile.. Hiç ağrım sızım en ufak bir acım bile olmadı.. Korkmana hiç gerek yok.. Ameliyat olmazsan o kıl içeride büyümeye devam edecek.. Kansere çevirebiliyor, omuriliği sararsa felç bırakabiliyor.. Ameliyat sonrası temizliğe çok dikkat etmelisin sadece.. Sana o bölgeyi temizlemen için batticon verecek günde en az 3 defa temizlemen lazım.. Eğer temizlemezsen enfeksiyon kapabilirsin ve tekrar ameliyat olman gerekir ve bu kez ameliyat sonrası yarayı açık bırakıyorlar dikiş atmıyorlar.. Bunlara özen gösterirsen Allah ın izniyle sıkıntı yaşamazsın içini ferah tut.. 
0 oy
(762 puan) tarafından
Ben 3 kere oldum Allah yardımcın olsun eger dikkatli ve temızleme guzel olmasa tekrarlıyor.  Orayı sureklı temizlemek gerek nemli bırakmamak gerek banyodan sonra dusen saclarımızz biz farkında olmadan orada birikiyor ve buda nem yapıyor ona dikkat et ve sakın ama sakın epıdural yaptırma 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 67 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 72 göst.
12 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatma58 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...