0 oy
265 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (747 puan) tarafından
Kizlar normalde benim gördüklerim hep karin bitimi ama doktor benimkini bikini bölgesinden kesmis tam agda yapılan yer doktora sordum bu şekilde daha iyi dedi ic çamaşırı giydiginde dikis ustune gelmiyor altinda kalıyor iz kalmaz bir ay sonra sezeryan oldugun belli bile olmaz sorun yasamazsin dedi merak ettim sizlerde de böyle olan var mi iz kaldi mi estetik dikiş yapıldı ama dikişe degdigimde cok hafif sislik sertlik var o gecer mi agda yaparken sıkıntı yasar miyim 16 gün oldu doğum yapali .

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim de aynı o bölgede ve estetik dikiş olmasına rağmen kabak gibi ortada yani iz gitmedi hafif sis hatta keşke ağda bolgrsinde olmasaydi
(747 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ya keşke karin bitimi olsaydi özel bölge sonucta orasi iliski açısından hos değil umarım iz kalmaz doktor madecesol krem verdi iz kalmasin diye
tarafından
Bana da verdi de pek düzenli kullanmadım açıkçası acaba kullansam iz kalmaz mıydı bilmiyorum benim lohusalıkta sorunlarım oldu kendime bakamadim sen düzenli kullanmaya çalış canm
(747 puan) tarafından
Ne kadar kullansam da sonucta kesilmis illaki bi iz kalır gibime geliyor
(124 puan) tarafından
Evet tam nur281 in dedigi gibi kabak.gibi ortada dikis gitme fln yok. Giden var mi mrak ediyorum bende. Tam killarin bittigi yerin ustunde iz
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından
Benimde orda 35 gün oldu karında olmasından daha iyi bence benimki şuan bile sadece minik bir kırmızı çizgi şeklinde kaldı 
(747 puan) tarafından
Benimde oyle cizgi seklinde kıyafet yonunden rahat oluyor dikiş üstüne gelmiyor ama iliski cinsellik yönünden hos bi görüntü olmaz diye düşünüyorum iz kalmazsa iyi
(985 puan) tarafından
Eşim duştan sonra yaramı kurutmaya yardım ediyordu bana çok iyi ben daha büyük bekliyordum.  Gayet iyi toparlanmışsın diyor göbeğim falanda kalmadı şükür
0 oy
(930 puan) tarafından
Karın bitiminde benim ki  maşallah canım çok çabuk iyileşmiş benim 5 ay olacak 5 gün sonra halıda açıyor ağrıyor kıp kırmızı Bi şekilde duruyor 
(747 puan) tarafından
Karın bitimi daha zor iyileşiyor canim benim yaram sürekli açıktı bant takmadi doktor hava alsin iltihap kapmasin sicakta bant içinde terler dedi o yüzden gerçekten dış dikisim cabuk kurudu iyilesti agri da 3-4 gun oldu sonra hafifledi .
(930 puan) tarafından
Çok iyi yapmış valla benim iki bebekti birini indir birini kaldır sürekli karnıma baskı oldu benim ya
0 oy
tarafından
Bnmkide aynı yerde , dikiş yeri görünmüyor zaten estetik dikiş benm
(747 puan) tarafından
Benimde estetik dikis ama hafif sertlik var orda iz kalmaz umarım
tarafından
Ne zaman doğum yaptn canm ben doğum yapalı 9 ay olucak bi sertlik yok şuan ilk başlarda vardı ama
(747 puan) tarafından
16 gün oldu canim .
tarafından
Daha yeni canm düzelcek o
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bnmde estetik dikiş baya aşağıda hemen ağda yerinde evet. Ağda 6 ay önermiyor doktorum. 13 ay oldu hala hafif kızarıklık var Cnm 
(747 puan) tarafından
Bana agda yapma falan denedi canim iz kalmaz sezeryan oldugun belli olmaz dedi rahat ol dedi inşallah öyle olur ama bence illaki iz kalacak
(6,859 puan) tarafından
Bn özellikle msj attım doktoruma altı ay sadece o kesi yerine ağda yasak Cnm aşağılara degl
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benimki de aşağıda çamaşır giyince aşağıda kalıyor yani doktorun dediği gibi, 7.5 ay oldu ama kırmızı çizgi olarak duruyor hala
(747 puan) tarafından
Krem kullandin mi canim iz kalmasin diye
(1,862 puan) tarafından
Düzenli kullanmadım kullanırken baya hafiflemişti ama devam etmeyince kaldı öyle:) önemsemedim çok
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benimde orda üçüncü sezeryandan çıkalı bir ay oldu benimki iki hafta sonunda tamamen şişlik vs vs şeyler iyileşti 
(747 puan) tarafından
Ben de iyilestim cok şükür iz kalmazsa cok iyi olur
(1,862 puan) tarafından
Benim.icin iz kalmasının bi önemi yok kocaman bile iz kalabilir :)
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Benimki de orda ama izi aşırı belli hala 5 sene oldu kıyafet üzerinden bile dokununca şiş orası belli oluyo 
(747 puan) tarafından
Nasıl dikiş atildi canim sana benimki estetik dikis yapıştırma gibi bsy yapmislar sadece 3 dikis vardi sagda solda ortada onu da bir hafta sonra aldi doktor
(12,513 puan) tarafından
Benimki de estetik sözde ama hic estetik değil :D
0 oy
(352 puan) tarafından
Evet canım benim kide bildiğin vajinada gayet normalmiş eskiden doktorlar karından kesermiş bana kalırsa daha iyi hem görünmüyor hemde korse takınca rahatsız olmazsın şişlik bende de var doktorum bana 40 çıkınca ağda ol dedi 35 günlükken oldum dikiş yeri uyuşuk oldu için acı hissettmedim hiç bir sıkıntı yaşamadım 
(747 puan) tarafından
İnşallah ben de sıkıntı yasamam sertlik gecerse iyi. Aslında karinda da olsa kimse görmeyecek bikini giyinler özellikle o şekilde tercih ediyorlar :-)
0 oy
(945 puan) tarafından
Benim de öyle canım malesef, ben de 9 ay olcak nerdeyse sezeryan olalı ve, Ağda yaptırmaya korkuyorum. Hem o kesi yeride hala belli oluyo. Böyle kabarık kızarık bi çizgi şeklinde malesef :(
(747 puan) tarafından
Yapma ya.s  İnşallah gecer ya sertlik gecsinde az biraz iz kalmasina razıyım . Dedgin gibi insan agda yapmaya korkar
0 oy
tarafından

Kişiden kişiye değişir cnm ☺️ benimkide baya aşadiga çok çabuk toparlandım . Bir hafta içinde evimin işini yaptım. 20 günlük doğum yapmıştım 24 saatlik yola gittim. 35 günlükken ağda yaptırdım. Hiç bir sıkıntım olmadı ama ilk 6 saat çok acı çektim morfinle ayakta kaldım. 6 saat sonra kendime geldim kalktım gezdim ve hemen lavaboya gittim. Doktor bile şaşırdı güldü. Böyle sorunsuz hasta görmedim dedi:))))))))

(747 puan) tarafından
İlk gün bende cok kotuydum canim bana da 3 kez molfin yaptilar o şekilde atlattim o gunu . Bu arada molfin ne güzel bsymis ya yaptiklari gibi basim döndü gözlerimi kapattim ve sacma sapan seyler geldi gözümün önüne cok güzel kafasi var valla bosuna bagimlilik yapiyor demiyorlar iki üç gün kullansam ben bile bagimli olurdum :-)
tarafından
Aynen öyle cnm valla:))))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
5 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek Batur (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 149 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,148 puan) tarafından soruldu

381,382 soru

11,417,963 cevap

34,973 kullanıcı

...