0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar hayrınıza bana öyle bir anlatın ki hemen yapıp bitireyim hangi bezi kullanıyım hangi spreyi sıkayım ki temiz olsun 

5 Cevaplar

+1 oy
(40 puan) tarafından
Canim ben esimin kullanmadigi atlet varsa onla silerim kurularim mis gibi olur islak bezi havlu olarak tercih ediyorum. Kru bezde atlet olursa iy olur. Sirkeli camasir sulu bi su yapyorum hemen silyorum hic leke bisey kalmaz pimapenleride cifle ovalarim cok temizse gerek duymam onuda ilkten o suyla silerim sonrada camimi silerim kurularim ben benm camlari hemen silip cikiyorum bu sekilde
tarafından
Allah razı olsun canım benim ;) bakayım etrafta atlet var mı:))
(40 puan) tarafından
Yani bence en temiz leke birakmayan o gibime geliyor baska bezlerle silemem ben:)
tarafından
Atlet buldum bebiş 3 aylık izin verse kalk temizleyeceğim de sağ olsun kucağından inmiyo
-Reklam-
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Annemin pimapeni beyaz onları cifliyorum canım. Benim kahverengi normal çamaşır sulu suyla her yerini üstünü altını yanları siliyorum. Camları da çamaşır suyu ile başka suyla durulayıp kuruluyorum. Bez olarak ben bim ve şok dan bezler almıştım onlarla yapıyorum annemde de kurulacak için eski atletle kuruluyorum
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(3,101 puan) tarafından

image

canm bu bezden al bimde a101 de sokta var.suya dalin sampuan sık braz.bunnlada sil iz falan kalmiyor
tarafından
Tamam canım Allah razı olsun
(3,101 puan) tarafından
Nedemek canm cumlemizden razi olsn insallah.
0 oy
(687 puan) tarafından
Ilık suya az şampuan misss küçücük leke bile bırakmıyor temizlik hastası ben olarak BİM'in 3 renkli desenli bezi var asla üstüne tanımam fiyatı da 13 falan olması lazım ilk çıktığında 5 TLydi :) 
tarafından
TAMAM canım bebiş bıraksa çıkıp alıcam çok teşekkür ederim
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Pimopenleri ciflerim camın kendini duru su ile silerim
tarafından
Tamam canım deniycem çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 523 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 274 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 161 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Adanalibelammm (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,754 cevap

34,875 kullanıcı