0 oy
67 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar bu Molfix neden değişti ya yıllardır bir sorun yaşamadık yeni Molfix pişik yaptı oğlumda ve çok kötü kokan bir bez nefret ettim aldığım bezleri de incelemeye gönderecem 

1 yıldır sudocrem pişik kremi Molfix bez sleppy ıslak mendil kullanıyoruz hiçbir sorun yaşamadık ama Molfix değişince pişik olduk 

Önereceğiniz bir bez var mı acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(4,854 puan) tarafından
Paketin resmini atarmisin bende doğdu dogali molfix kullanıyorum oğlumda hangisi olursa olsun hiç biri pisik yapmadı 
tarafından
Paket yeşil içinden mavi çıkıyor canım
-Reklam-
0 oy
(126 puan) tarafından
E bebek markasının baby mee kullanıyorum çok memnunum pişik olmadı, sızdırmada olmadı 
tarafından
Canım ben ilcedeyim e bebek yok kargo olayı da sıkıntı oluyor burda
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bizde Molfix kullanıyoruz bı sorun yaşamadık yeni olanda aldım ama ciltten cilde fark var dir.
tarafından
Evet canım
0 oy
(6,851 puan) tarafından
Alla alla biz yeşil paketi kullaniyoruz  canım çoklu alırız da sen böyle deyince  içine bi kusku  dustu
tarafından
Bizimki de yeşil canım ama içinden mavi çıkıyor önceden böyle değildi
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Cnm ayni problemi bende yaşadım bebegimin poposu pisikten ziyade resmen yandı. En son tedavi travazol kortizonlu krem kullanmak zorunda kaldim yenidogmus bebege. Ve sikayet ettm molfixi. Bana yeni bez gonderdiler büyük numara oğlum icin. Ama sorunum cozulmedi molfix yine ayni molfix ben kizimin bezini degistirdim sadece primaya geçtim.
tarafından
Ben de Prima düşünüyorum canım oğlum aşırı hassas Molfix çok iyi gelmişti neden böyle du anlamadım içinde bi de boncuksu şeyler var ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
2 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.