0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
37 haftaya gırdım en basından beri bebek hareket lerını cok hissedemedım sureklı doktora gıdıyorum sıkıntı yok normal diyip yolluyorlar korka korka hamılelık gecırdım stresli bir sekılde ınsan bır kıpırtı da hissetmez mı ya yok tık yok yıne oyle yım 4 gun once yine gıttım sıkıntı yok dediler. Suan da ıcım bir tuhaf oldu mıdem bulanıyır isalım hereket te hissetmiyorum hıc acaba bırsey mı oldu dıye dusunup duruyorum. Varmı benım gıbı hareketlerını hissetmeyen. Psıkolojıkmen yoruldum artık hayırlısı ile dogum yapsam 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebiş sakindir belki kuzum ama bi terslik olduğunda git yine de canım 
(149 puan) tarafından
Vallaha canim ınankı hıc tık yok sureklı gıdıyorum cikolata yiyorum yıne yok bu kadar sakın de tuhaf ya.
tarafından
Bilmiyorum ki kuzum doktorlar normal diyormuş baksana ne diyim. Belki gerçekten de sakin bi bebek tir
(149 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah sakindir bu sakınlıkle dogunca cok yaramaz bir kız olacak galiba
tarafından
Yok kuzum doğunca da aynı olur büyük ihtimal çünkü benim oğlum içerde öyle hareketliydi ki anlatamam artık karnım üstten yırtılır çocuk çıkacak derdim o kadar vurup acıtırdı şimdi görsen yine aynı aşırı hareketli
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Otururken falan bende pek hissetmiyorum canım ama sırt üstü uzanınca hemen harekete geçiyor bide öyle dene 
(149 puan) tarafından
Insallah bakalım ıkı cikolata yedım uzandım hissetmezsm gıdıcem hastahane ye
0 oy
tarafından
Başka doktora git özele git yada
(149 puan) tarafından
Beklıyorım bugun hissedemez sem ozele gıdıcem
0 oy
(65 puan) tarafından
Bnm bebeğim de çok hareketli değildi doktora gidiyordum tık yok doktor hareketi var ama senin hissedecegin kadar değil diyordu karnında sakindi ama şimdi doğdu ooo el ayak hiç yerinde durmuyor
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Aksatmadan sürekli takip et

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 612 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 607 göst.
13 Mart 2019 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Angelll58 (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 143 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Angelll58 (11 puan) tarafından soruldu

379,003 soru

11,344,658 cevap

34,809 kullanıcı