0 oy
1,128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimle 1 yılı biraz geçkin bir evlilik sürecimiz uzun süreli de bir sevgili hayatımız oldu.

Aramızda aldatma, büyük yalanlar ya da anne babalarımız arasında bir mesele olmadı hiçbir zaman kendisi sevgi dolu evden işe işten eve gelen ortamı olmayan birisidir. Kısıtlayıcı da değildir üniversite okurken eğitim ve çalışma hayatımda çok yardımcı oldu. 

Şimdi sorunlarımıza gelecek olursak ben eltimle iyi anlaşamıyorum aramızda bir kere büyük bir kavga olmuştu ve eşim eltimi ve kardeşini savundu çünkü kardeşine çok düşkün kardeşi ile arası bozulmasın diye beni yaktı ben bu olayı hiç unutamadım ve ona hep kinlendim o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı sonra birkaç ay öncesinde kardeşiyle tartıştık yine eltim yüzünden ve eşim bana kardeşinin yanında çingene misin vs gibi kelimeler etti ve bende evi terk ettim. Bu arada sadece kardeşi ve eltim böyle eşimin anne babası çok iyi insanlar sorunum yok. Eşim sen bu evi terk ettiysen biter vs demedi ilk 2 hafta bana yalvardı işte seni çok seviyorum gitme şeklinde ama ben inat ettim sonra da umursamaz tavırlarına başladı yeni sosyal medya hesabı açtı vs. ama sonra yine hatasını anladı ve her şeyi kapatıp benden özür diledi beni sevdiğini kesinlikle boşanmak istemediğini söyledi ben de onu seviyorum ama bu hareketleri beni çok soğuttu ona olan kırgınlıklarımı unutamıyorum sizce ne yapmalıyım ? Okuduğunuz için ve vereceğiniz cevaplar için herkese teşekkür ederim.

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim burdakiler çoğu aldatıldığını bile bile siddet gordugy halde boşanmiyor da sana mi bosam diyecekler

Ama tabikide sen haklısın soğuduktan sonra hicbisey eskisi gibi olmuyor 
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
Maşallah akılları başlarına gelip ozur dileyen eş postlarini bir bir okur olduk.

Kırgınlıklar kizginliklar sogukluklar hepsi geçer, dönüşü olmayan yola girmeden önce tekrar tekrar etraflıca düşünmek gerekiyor.Siz barisacaksiniz muhtemel, hatasını anlayıp hatasından ders alması önemli.Baristiktan sonra eski defterlerin açılmaması önemli, verilen sözlerin tutulması önemli... Ve bunun gibi birçok şey önem arz ediyor.
0 oy
tarafından
Bunlar halledilmeyecek meseleler değil cnm  
0 oy
(454 puan) tarafından
Canım ayrıl desek ayrılacak misin kalbinin sesini dinle kardeşiyle karısıyla falanda buluşma konuşma eşin gidip gelecekse gitsin
0 oy
tarafından
İnan' alttan ala ala sonunda üzülen sen olursun yani bugün gelir o boşanmak isterse seni hatalı gösterir Kendi hatalarını görmez
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Affetmelisin kesinlikle başladı için yuvamı yıkılır.... Salla gitsin onları muhatap olma bence onlarla merhaba merhaba..... Ama eşini de seviyorsan sakın bacım sakın onların ekmeğine yağ sürme
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Eltin ve kaynınla görüşme sen konularını bile açma eşine gerçekten inanıyosan güveniyorsan seviyorsan  git yanına ama sen onlarla muhatap olma
0 oy
tarafından
Bana göre çözülmeyecek bir sorun yok. Terapiste gidebilirsiniz. Eltinle muhabbeti kes. Ama seviyorsan barış. Büyük bir sorun değil
0 oy
(2,464 puan) tarafından
Bence eltin için evliliğini bitirmeye değmez.

Esinle iyi ol yani onların konusu hiç açılmasın sen onlarla hiç muhatap olma 
0 oy
(863 puan) tarafından
Eşine karşı kinlenip soğumakta haklısın abisinin yanında sana öyle şeyler söylemesi seni savunmamasi hoş değil buda onun huyu demekki madem öyle aranızda huzursuzluk çıkıyor görüşme eltinle kavgada çıkmaz muhattab olma huzurunuzu kaçıran herkesi hayatından çıkar mesela benim babam da anneme asla abisi için laf söyletmezdi çok düşkündü annemde elinden geldiğince muhattab olmazdı bence bu sebeble ayrılma kavga gürültüyle değil tatlı dille kendine bağla kocanı öyle olursan her konuda senin destekçin olmaya devam eder 
0 oy
(32 puan) tarafından
Bence sabret.ama tepkini gosterkendini guzel bir biçimde savun.ailen de guzelce konuşsun damat beyle.zamanla inanki oturuyo.eşin akıllı biriyse. Ilk zamanlarda oluyor.hemen yuvanı bozma.ilerde baktin olmuyo iyidusun hayat psikoloji bu sonuçta can.en iyi karari sen verirsin.çocuk da yapma. severek evlenmişin.mükafatını alırsın inşaallah.
0 oy
(1,020 puan) tarafından
 Seni anlıyorum eşim bana neler neler dedi biz de evlilik dönemi çok sıkıntı çektik ben de hep yüzüne vurdum atamadım içimden şimdi 2 sene geçicek kırk kere düşünüyor. Erkeklerin evlilik aile bilinci zamanla oturuyor başta esas ailesi onlar gibi geliyor ama senle mutlu huzurlu oldukça sen de onların eline fırsat vermedikçe öyle davranmıyor onlar da sonra kendi içlerinde pişmanlık duyuyorlardır geçmişi unut bugüne taşımak sana bir şey katmaz bu sebeple de bboşanma sadeca anlat uzaktan nasıl gözüktüğünü durumun

Zamanla anlayacaklar çünkü eş, çocuk artık hayatı oluyor ve herkesin kendi ailesi telaşları oluyor 
0 oy
tarafından
canim benim esimde abisini cok seviyo 4 eltiyiz en kucukleri benim 3 numarali eltimle cok buyuk sorunum oldu digerleri abla gibilerdir ben mesafemi koydum esim baya hayati zindan etti bana ama basaran ben oldum eltimle gorumuyrm esimde abisiyle gorusmuyo hayta bu sekilde devam ediyo onune al kinus bence herkez kapida kalir 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Keslin ilacı olsa kendi kafasına sürer canım ne desem boş
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Eşinizin düşünce yapısı yanlış bir tarafı kırmamak için adalet terazisini şaşmış ben ikili ilişkilerde eş haksız olmuş olsada kişinin aile fertleri arasında aşağlanıp hakaret görmesine karşıyım başbaşa halledilmeli sonuçta evlendikten sonra kendi ailenizden önce ken di yuvanızı ön planda olmalı siz çok haklı olarak alınıp kin duymuşsunuz sizin yanınızda olması gerekirdi boşanmak bu aşamada bir ilişki için benim görüşümce olmamalı bundan sonra ki süreçte eşinizin davranışı önemli size karşı tutumu kardeşine karşın tutumu devam ederse o zaman boşana bilirsiniz 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Duzeltme yoluna git bnce heleki cocugun varsa benim esim bana ne agr laflar etti zamannda unuttummu asla hala aklima geldikce aglarim ama biraz bn biraz arsizlastm o biraz duruldu fmderkn yuvarlaniyrz sorunsz hayat olmaz asla dort dortluk olmaz kimse
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Çok küçük bişey için kahva ettiğinizi duşunuyorum. Evlilik böyle basit bitmemeli bitemez, eşinin büyük bir hatasını görmedim bence sende farkındasın yazdın zaten bunu şunu yapmadı diye. 

Böyle şeyler ben de yaşadım sinirlerimiz geçene kadar beklerdik sonra konuşup hal olurdu bir şekilde 
Herşey zamanında rayına oturuyor 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Sen kaynjn ve eltinle görüşme bnce hiç eşin iyi biri dediklerine göre her yerde bı yılan var her ailede mutlaka eşin görüşmek istiyosa gorussun bnce sen mesafeni koru hep kararlı dur daima 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 362 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 766 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 599 göst.
0 oy
14 cevap 405 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu