0 oy
271 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (21 puan) tarafından
Kizlar size bir sorum olacak biz prezervatif ile korunuyoruz ama eşim sağolsun ilişkinin başında takmıyor sadece sonunda takıyor bende bu ay çok şüpheye düştüm çünkü bu ay ilk defa kasıklarım sanki adetin ilk günü gibi regl tarihinden 12 gün önce ağrımaya başladı ve arada bir mide bulantısı yaşıyorum birde sık idrara çıkma reglime 5 gün var öğlen erken gebelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik yoktur demi 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kuzum bazen zevk suyundan bile hamilelik olabiliyor çok düşük ihtimal de olsa  sperm karışmış olabiliyor içine 
(21 puan) tarafından
Ah çok korkuyorum kuzum ya Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah
tarafından
İnşallah kuzum herseyin hayırlısı ❤
-Reklam-
+1 oy
(27,415 puan) tarafından

Valla olabilir. Tebdirinizi sağlam alın derim 

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Sonuçta ilişkinin sonunda takıyor eğer prezervatif delik değilse hamile kalmazsın 
0 oy
(238 puan) tarafından

Erkeklerde zevk suyu dediğimiz (pre cum)  sıvıda az da olsa sperm vardır. Düşük ihtimal de olsa bu şekilde hamile kalan kadınlar var. Adet gününde tekrar test yapmak faydalı olabilir. Ama bence kafaya takıyorsanız psikolojik de olabilir.

Allah gönlünüze göre versin. 
(21 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Olabilecek bir durum diye biliyorum. Hamile misin , değil misin bilmem ama.
0 oy
(794 puan) tarafından
Cnm bnde oyle hamile kaldim suan 3 aylik olduk  3 korunma vardi bndede   adet sancisi gibi agri cektim gecti  hugun yarin olucak derken  10 gun gecti kan verdim hamileyim     Allah gakkinda hayrlisini versin
(21 puan) tarafından
Ya benim normalde hiç kasık ağrım olmaz sadece regl olduğum ilk gün hafif olur bu ay neden böyle oldu anlamadım korkuyorum da ama erken gebelik testi negatif çıktı yanılma payı olabilir mi sizce  bu arada Allah bağışlasın inşallah
(794 puan) tarafından
Sabah ilk idrarla yap cnm oglen yapmissn  bide olmayada bilirsin  reglni bekle olmadi kan verrsn
(21 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah artık canım
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Benm kuzenim korunurken hamile kaldi bilmiyorum nasil oldu ben 3 senede zorla hamile kaldim:)) olunca oluyor canm ama bence gecikme olursa test yap erken gebeliklere ben güvenmiyorum..bide sadece duydugum kadariyla söylüyorum zevk suyuna da sperm karisma durumu olabiliyormuş öyle olumustm eşim basta korunmuyor dedin ya o yuzden söylüyorum ama ne kadar doğru bilemem.
0 oy
(119,561 puan) tarafından
mrb benim esomde oyleydi ben suan 13w4 hamileyim
(21 puan) tarafından
Ya gerçekten mi canım peki belirti ne vardi acaba bide testi ne zaman yaptın
(119,561 puan) tarafından
valla belirti yoktu hic adet olmamistim ilk dogumdan srn aylar gecti bi dr gidim dedim gittim dr 2 sene adet olmama normal dedi ama test yapalim.dedi yapti gebe ciktim bi gram belirti yoktu
0 oy
tarafından
Adet gününüzü bekleyin daha erken sanki test için bide benim eşimde o  şekilde korunuyo 1 yıldır şuana kadar bi sıkıntı çıkmadı umarım hayırlısı olur sizin için 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sla_gzm (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde myprencises (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde bittercikolataa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.