0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (924 puan) tarafından
Buna artık eminim sınıfta kızımın yanında oturan kızın annesi sen bana bakma benle konuşma annem konuşmamı istemiyor senle demiş anlam veremedim ne annesini tanıyorum ne çocuğu benim kızım sınıfta tek kalmış tenefuste tek oynuyor modeli bozuluyor küçücük çocuğu bu şekilde öğretmek ne kadar doğru böyle annelerden cinayet işleyen hırsızlık yapan eşini döven küfürbaz çocuklar yetişiyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya belki virüsten dolayı demiştir 
(924 puan) tarafından
Canım aynı siradalar zaten diğer arkadaşlarıyla oynuyormuş yarın kontrole gidecem sınıf annesinin bebesiyse ben sınıfı temizlemeye gitmedim diye çocuğu doldurmuş olabilir çünkü kadın iki gündür kus
(924 puan) tarafından
Yani bana tavır alıp benim çocuğumla kızının arkadaşlığını istemiyor olabilir ama çok saçma
tarafından
Olabilir cnm bazi insanlar öyle sana kızdıgkndan istemiyordur
-Reklam-
0 oy
(924 puan) tarafından
Bu arada 1 sınıf daha yeniyiz 
tarafından
Sebep neymiş
0 oy
tarafından
Çocuğunu kavanoza koysun ağzını kapatsın nasıl bir mantık bu ya 
(924 puan) tarafından
İnsan çocuğunu böyle söylermi ya küçükten yetişiyor bakma bana demiş seni sevmiyorum demiş kızım söyledi bana annem senle konuşmamı istemiyor demiş anne onun annesi istemiyormuş benle konuşmasını dedi kızım
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Kizin annesine sorun bi. Size gelene kadar 2 agiz degismis oyle olmayabilir de.
(1,950 puan) tarafından
Kızınız da yanlış söylemiş olabilir dedim ben. Yazdığımı tekrar okuyun isterseniz.
(1,950 puan) tarafından
Kızınizla o kiz oynamıyor peki diğerleri neden oynamıyor?
(924 puan) tarafından
Taklidini yaptı kızın azarlayarak söylemiş ovretmenle konuşurum bu şekilde çok etkileniyor tek kalmış
(924 puan) tarafından
Canım bilmiyorum yarın tenefüste kontrol edecem  annesini bilsem sorarım ama ne olursa olsun çocuk doldurulamaz  benimki biri cagirmasa gitmez yanına kimsenin biseyinde gözü yok kavga bilmez yarın öğretmenine şöyle dedim bende konurim 6 yaşında etkilensin istemiyorum duygusal hemen gözü doluyor
(1,950 puan) tarafından
Duygusal olusu da ozguven eksikliğinden demek ki. Orda da sizin tutumunuz cocugu o hale getirmiş.
Yasi küçükken o sorunu ortadan kaldırın.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bence arayıp sorun  daha okul başlayalı 2 hafta oldu ne olmuş olabilir ki belki kızı annesine bişey demiştir onun hoşuna girmediği için söylemiştir yani önce anneyle konuşun böyle düşünmeden
(924 puan) tarafından
Benimki aşırı uysaldir yere çocuğun biri Su dökmüş ağladı diye silmiş yeri kızın biri kolunu kesmiş ona yardım etmiş kızım öğretmen aşırı memnun kızımdan ne küfür bilir ne kavga kötü söz çıkmaz ağzından

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 407 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,075 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (325 puan) tarafından soruldu

385,045 soru

11,516,102 cevap

35,176 kullanıcı

...