0 oy
149 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar farmasiye üye olanınız var mı acaba bb yada CC kremden en çok hangisi tercih ediliyor almak istiyorum kullanan varsa öneri yapabilir mi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Artık hiçbirini kullanmıyorum çok yağlı üretiyorlar hep sivilce doluyor yüzüm
tarafından
Peki sen üyesin bir şey satmak zorunda değil misin ya da istediğin zaman üyelikten çıkabiliyor musun üyelik aldığın zaman
yani bir şey yapmak zorunda değilsin değil mi
(12,854 puan) tarafından
Yok canım değilim Farmasi de öyle bir şart yok ki çıkabilirsin tabiki
tarafından
Tamam çok teşekkür ederim ama bişey daha sormak istiyorum sipariş verince kargo ile eve mi yolluyorlar bide tam olarak üyelik avantajları nelerdir
(12,854 puan) tarafından
Evet eve geliyor canım bilgilerini giriyorsun o kadar canım isim soy isim tel TC adres vs
tarafından
Anladım çok teşekkür ederim yordum sizi ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bb krem kullandim bi ara ama kuru cilde gitmiyo en azindan bende olmadi diyebilirm cc yindene istersen ondanda cok memnun olan var
tarafından
Yani bende daha önce hiç kullanmadığım için deneyimlilerden yorum almak istedim bilemiyorum benim cildim kuru maalesef
tarafından
Ozaman ccyi dene canim
tarafından
Sadece Farmasi mağazalarında mi satılıyor başka nerede bulabilirim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bb kullanıyorum daha çok ikisi de var ama CC biraz daha kırmızı gösteriyor sanki yüzümü. Bb daha çok esitliyor. Ben buğday tenli yım 2 numara kullanıyorum
tarafından
Bende numara araştırdım ligt to medium alırım ama CC mi bb mi bilemedim yanlız bb kuru ciltler için deniliyor benim cildim de kuru gider mi ki?
(6,047 puan) tarafından
Benim cildim de kuru canım işimi görüyor fondöten falan kullanmıyorum zaten bı onu kullanıyorum oda doğal duruyor yani . 2 numara meddium .
tarafından
Bende fondöten kullanmıyorum hafif bir şey istiyorum ama bb yada CC arasında kararsız kaldım
(6,047 puan) tarafından
Bb öneririm.
tarafından
Teşekkür ederim canım ☺️
0 oy
(427 puan) tarafından
Canim cildin kuru ise cc krem kullanmalisin
tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama yorumlara bakarsan bir arkadaş CC kırmızı bitişli diyo
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bb daha mat CC daha nemli bitişlidir. Kuruysa CC alın derim. Kullananlar çok memnun
tarafından
Nerede bulabilirim
(2,493 puan) tarafından
Satan birinden katologdan bakabilirsin.  Ben internetten almıyorum Trendyol vs. Güvenmiyorum.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim huncalife ürünleri daha güzel tavsiye ederim :) 

Ama kendin uye olup alursan daha uyguna gelir..  

Farmasinin bbsini almistim bn o da fena degil yani.. bnce iyi
tarafından
Söylediğin markayı ilk defa duyuyorum canım
(7,791 puan) tarafından
Arastir kuzum bende onu geç duydum uye oldum ordan kemdim aliyorum simdi bide surekli indirimleri falsn var cok iyi..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
28 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 143 göst.
7 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde aysenur49 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
19 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Cambaz (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (247 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...