0 oy
523 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Merak ediyorum nasıl oldu ne kadar ücret gitti ve eşyaları bolusup mu ayrildiniz.? Eşimle nerdeyse boşanma aşamasındayız. Daha doğrusu ben istiyorum fakat o istemiyor.Yani aslında buradan yazmamla kifyetsiz kalır.

5 Cevaplar

0 oy
(1,251 puan) tarafından
Allah kimseye bunlari dusundurmesin
tarafından
Orası öyle elbette. Ama bı çocuğunuz varsa düşünmek zorundasınız malesef
(1,251 puan) tarafından
Bazen de tam tersi olur ama cocugun icin 1 şans daha verirsin
tarafından
Bacım daha ne kadar nasıl şans veriyim. Yarım saat önce boğazımı sıktı olucem sandım bı an
(1,251 puan) tarafından
Tabiki cnm bu denli siddet varsa en iyisini sen bilirsin  bn genel olarak söyledim oyle
Rabbim feraha cikarsin seni insalalh
tarafından
Amin .s
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından
Cnm bende boşanma asamasindayim bende hic bilmiyom nasil oluyo
tarafından
Yani istediğim eşyayı alıp götürebilirim öyle mi? Çok sevindim ya çünkü vermem diyordu hiç biseyi
(3,551 puan) tarafından
İstediği kadar vermesin mahkeme de hakim paylaşın dediği anda o vermezse mahkeme gider alır getirir kapına bırakır canım.
tarafından
Cidden mi ya çok iyiymiş rahatladım bı nebze
(3,551 puan) tarafından
Evet evet hiç acıma neyini istiyorsan yazdır.. Takıların falan varsa onları da yazdır maddi manevi ne talep ediyorsan söyle orda hakime.. Ama sana benden bir tavsiye hakimin karşısında elinden geldiği kadar sakin ol.. Bana şunu yaptı bunu yaptı diye sert bir dile değil uygun mütevazi bir dille anlat. Kafadan bir hakime denk gelirsen öttürürsün onu...
tarafından
Çok sevindim ya çünkü ev tutup yerleşmek istiyorum
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bi avukata danışman daha faydali olur cnm
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm merhaba. Benim abim boşandı aldı çantasını annemin evine geldi. Arkadaşım boşandı o da öle yaptı . Bildiğim kadarıyla  çocuk varsa kocada anlayışlı ise evin düzenini bozmuyor. Kendi çıkıp gidiyor. Ama bazı erkekler yagri yarıya deyip eşyalar satılıp ikiye bölünüyor.  Adamın anlayışıyla alakalı. Nafaka olayında öle kendi anlaşmaya varıyorsunuz sıkıntı yok. Diğer türlü mahkeme kocanın maaşına göre ayarlıyor 
(671 puan) tarafından
Cnm inan bilmiyorum. Kocan anlayışlı olsa zaten verir. Ama diğer tiurlu ya kendiniz aranızda paylasirsiniz. Yad hepsi ikinci el esyaciya satılır parası ikiye bölünür
tarafından
Himm anladım çok teşekkür ederim canım
(671 puan) tarafından
Ric ederim cnm ins herşey gönlünce olur. Hep mutlu olursun. Rabbim bizleri hep ii insanlarla karşılaştırır ins.
tarafından
Amin canım çok sağol.s .s.s Allahta sana bine bin versin
(671 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Öncelikle hakkınızda hayırlısı neyse o olsun,davayı açarken dosya masrafları oluyor ama ne kadardı unuttum çok oldu çünkü,bir de boşanmadan önce baro avukat veriyor onunla birlikte dava dosyası hazırlayabilirsiniz,eşya olarakta ben hiç birşey almadim, onunla orta kullandığım eşyaları görmek dahi istemedim çünkü 
tarafından
Anladım canım çok sağol. Bende ayrı eve çıkarsam almak istedim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Guness.ozlem (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Guness.ozlem (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 85 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu