+1 oy
398 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Merhaba kızlar size içimi dökmek istedim eşim olacak adam ile ilgili 9 aylik bir bebeğim var ve iki aylikta hamile olduğunu öğrendim daha yeni ama o napti gitmiş başka bi kızla konuşmuş anlamıyorum bi insan bunu nasıl yapar ne kadar midesiz erkek var onu herkese rezil ettim

12 Cevaplar

0 oy
(95 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Karakter yoksunu... 

Aç kurt gibiler.. 

Doyumsuz uçkur düşkünleri:angry:

-Reklam-
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Erkeklere eşleri hamile kaldığında şap verilmesi gerektiğini düşünüyorum
(121 puan) tarafından
Kendilerine hakim olamiyolar
(1,145 puan) tarafından
Ne yazık ki öyle aşağlık çok var Rabbim yardımcın olsun İnşallah
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Peki ayrılacak misin ? 
(121 puan) tarafından
Inan dünden beri onu düşünüyorum napcam hiç bilmiyorum
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bunlara yakışan çok sıfat var ama neyse
(121 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(161 puan) tarafından
Bu erkekler nasıl böyle cirkinlese biliyorlar ya. İki tane bebeğin var daha ne istiyorsun . Bazılari güzel bir aile kurmak için neler yapar bazılarında böyle kıymet bilmez işte
(121 puan) tarafından
Allah boylelerini ıslah etsin
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah 

Sende biraz ıslah edebilirsin bence eline bi ıslak odun al dövme ama g.tüne tünel yap neyine güvenipte başkalarıyla konuşuyormuş bi öğren 
(121 puan) tarafından
Ben onu Allaha havale ediyorum
0 oy
tarafından
Bence burada bunu konuşma sonradan koz olarak kullanıyorlar . Sana saldırıyorlar benim gibi senin de sinir krizi gecirmeni istemem. Ayrıca kocanın yaptığı da serefsizlik gibi karın evlatların var  ne diye .... Canını sıkma .
(121 puan) tarafından
Inan onu var ya herkese rezil ettim bütün arkadaşlarına ailesine napsam icimdeki öfke dinmiyor
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Rezil herif peki nedeni ne açıklama ne yani bu denli senin ona ihtiyacın varken bu rezillik ne umarım ailesi de kızmıştir erkek yapar demişlerdir.
(121 puan) tarafından
Ailesi de kızdı ozellile babası
(1,243 puan) tarafından
Doğulu musunuz kızmak çözüm mü
0 oy
(120 puan) tarafından
Canım erkek milleti işte kimsenin hayati evlilgi de dòrt dòrtlùk degil bende geçen sene serkj dikis oldm 3 aylik hamileyken arada 2 gùn gecti eşim başka bi kıza yazmş  sonra bunu gordgmde eşime syledm neden bòyle birsey yaptn kendini hakli cikarmak icin bana hakaret kùfretti hasta halimle  bana demedgini birakmadi  sonra kardesmin istagraminda ona yazdm kadn bana ne desin ... ben evli oldgunu bilmiyrdm bana evli olmadgini hatta cocugunun da olmadgni syledi bana dedi  sonra arada zaman gecti 24 haftalara geldm bebegimi kaybettm
0 oy
(120 puan) tarafından
Ikimizin de ikinci evliligi birsey de yapamadm gòrmezden geldm hayatima devam ettim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Keşke ikinciye bu kadar erken kalmasaydın hamile. Adam midesiz o ayrı
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bu erkekler kudurdu böyle yapanları hadım etcen nevrim dönüyor hamile kızı nasıl üzüyorlar böyle **** oluyorum ya 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 598 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 264 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 509 göst.